WIEDZA
Like

Agenda 21 i Karta Ziemi oraz zbrodnicze cele technokratycznej elity

10/05/2012
1198 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Ten oficjalny dokument zalecam przeczytaniu wszystkim Polakom, aby później nie mówili, że nic nie wiedzieli, co planują kreatorzy światowego rządu.

0


 

Wobec takich niezaprzeczalnych faktów, nie możemy pozostać obojętni bez względu na swoje poglądy własne, przynależność polityczną, religijną, czy narodową. To dotyczy w równym stopniu wszystkich mieszkańców planety Ziemia.
 
Na Prison Planet pojawił się doskonały wywiad, dotyczący totalitarnej transformacji globalnej ekologii, w którym rozmówca bardzo jasno określa, czym jest tak naprawdę ta transformacja i co w sobie zawiera tzw Karta Ziemi oraz czym cuchną tzw ekologiczne organizacje.
 
Okazuje się, że wszelkie dokumenty związane z planami technokratycznej elity światowej są ogólnie dostępne, tylko masy o tym nie wiedzą i co gorsza nie wykazują najmniejszego nimi zainteresowania, podczas, gdy właśnie te obszerne w treści dokumenty, jasno wykazują cele i motywację tych psychopatóworaz wytyczają kolejne kroki powolnego zniewolenia ludzkości, łącznie z likwidacją klasy średniej, depopulacją, ograniczeniem standardu życia, regulowaniem naszych aktywności i ogólnie zabraniem nam wolności.
 
Wobec tych jawnych dokumentów, wszelkie określenia typu „teorie spiskowe”, możemy śmiało wywalić na wysypisko śmieci, gdyż nie są to w żadnym wypadku teorie spiskowe, tylko żywa, brutalna prawda. Najwyższy czas, abyśmy przestali się spierać w sprawach z gruntu mniej istotnych, a bardziej skupili swoje zainteresowania w kierunku globalnych planów globalnej elity, które nie wróżą ludzkości nic dobrego.
 
W planach technokratów, jak wynika jasno z tych dokumentów jest:
 
·       całkowite ograniczenie populacji dla łatwiejszej nimi kontroli,
·       tworzenie na bazie globalnej ekologii systemów, ograniczających nasze swobody,
·       skupienie nas w małych miasteczkach i kilku większych miastach,
·       wprowadzenie kontroli zużycia energii i jej reglamentowania
·       wprowadzenie szeregu nowych podatków
·       zmniejszenie i ujednolicenie dochodów (nie dotyczy elity globalnej)
·       skupienie władzy w rękach technokratów
·       ograniczenie godzin pracy, ograniczenie produkcji, ograniczenie działalności gospodarczej
·       ujednolicenie standardów na wzór chiński
·       zmniejszenie mobilności i przemieszczania się
·       ograniczenie transportu, powolna likwidacja motoryzacji (przesiadamy się na rowery)
·       skupienie handlu i produkcji w rękach wielkich korporacji
·       i wiele innych ograniczeń, abyśmy stali się raczej przedmiotami niż podmiotami
 
Zachęcam a nawet wręcz namawiam do wysłuchania poniższego wywiadu, a następnie do wnikliwego zapoznania się z dokumentami, o których w tym wywiadzie jest mowa, jako, że to wszystko dotyczy naszej przyszłości i naszych dzieci. Te plany zostały sformułowane bardzo dawno i cały czas krok po kroku są realizowane z żelazną konsekwencją za przyzwoleniem społecznym i politycznym, co w dużej mierze wynika z ogólnej niewiedzy.
 
PRZERWIJMY   TO   SZALEŃSTWO   I   DEMASKUJMY   ZATRWAŻAJĄCE   ZŁO   GLOBALNEGO TECHNOKRATYCZNEGO   RZĄDU
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758