HYDE PARK
Like

Agencja zielonych

13/08/2014
1115 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Agencja zielonych

Aktualnie są pewnie ważniejsze wydarzenia i trochę z ociąganiem wracamy do wiadomości sprzed tygodnia, może dwóch. A było nią powołanie jakiejś Agencji Kosmicznej na terytorium naszego kraju. Ech, gdybyśmy mogli mieć wpływ na kwestie statutowe tejże Agencji, to zaraz wprowadzilibyśmy zapis uwalniający nas od tej dziwnej politycznej rasy, która zdominowała nasze życie i podporządkowała sobie większość społeczeństwa. W kontekście powyższego nie dziwi nas, dlaczego właśnie PSL był promotorem pomysłu. Wiadomo zieloni ciągną do zielonych gdzieś tam zamieszkujących głębie kosmosu. No to go ahead, vorwärts, wpieriod towariszczi! A na poważnie to sądzimy, że poza innymi zakusami ufoludkowa ziemska banda w ten sposób próbuje zmonopolizować osiągnięcia naszych młodych inżynierów w kosmicznych technologiach. Teraz będą mogli objąć ich swoim czułym nadzorem, ojcowskim patronatem, przypisać sobie większość zasług, po czym […]

0


PolSA_1

Aktualnie są pewnie ważniejsze wydarzenia i trochę z ociąganiem wracamy do wiadomości sprzed tygodnia, może dwóch. A było nią powołanie jakiejś Agencji Kosmicznej na terytorium naszego kraju. Ech, gdybyśmy mogli mieć wpływ na kwestie statutowe tejże Agencji, to zaraz wprowadzilibyśmy zapis uwalniający nas od tej dziwnej politycznej rasy, która zdominowała nasze życie i podporządkowała sobie większość społeczeństwa. W kontekście powyższego nie dziwi nas, dlaczego właśnie PSL był promotorem pomysłu. Wiadomo zieloni ciągną do zielonych gdzieś tam zamieszkujących głębie kosmosu. No to go ahead, vorwärts, wpieriod towariszczi!

A na poważnie to sądzimy, że poza innymi zakusami ufoludkowa ziemska banda w ten sposób próbuje zmonopolizować osiągnięcia naszych młodych inżynierów w kosmicznych technologiach. Teraz będą mogli objąć ich swoim czułym nadzorem, ojcowskim patronatem, przypisać sobie większość zasług, po czym wypłacić sowite premie. Na koniec obejrzeć Avatara i pomarzyć o podboju jakiegoś nowego gatunku albo najlepiej obłożeniu go podatkami.

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

0

Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758