HYDE PARK
Like

Aborcja to obrzęd czarownic

17/04/2014
960 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Aborcja to obrzęd czarownic

Najczęściej lenistwo nie pozwala nam sięgać do podstaw problemu. Wygodniej jest zająć się tym co leży pod ręką, na stole. Rozmiary aborcji która nie jest niczym innym jak ludobójstwem ale nazwano ją tak by się z niczym nie kojarzyła.

0


 

Historia aborcji dowodzi że jej korzenie sięgają i tkwią w praktyce  czarownic. Ta prawda ciągle wychodzi na jaw, a wielokrotnie trafia na forum publiczne w oświadczeniach i instrukcjach jakie wydają czarownice współcześnie operujące. One czynią to jawnie. Zadziwiające jest jak łatwo ludzie nie zauważają oczywistych faktów tylko dlatego że nie mieszczą się one w ich wąskim, małym okienku przez które patrzą na świat. To już chyba dorożkarski koń ma szerszy horyzont widzenia.

Posłużymy się teraz przykładem z życia wziętym pani Patrycji B. Windle, założycielki i właścicielki firmy aborcyjnej, o przewrotnej nazwie ” Świadoma kobieta”. Patrycja była jawnie czarownicą, która zaistniała publicznie kilka lat temu głosząc swoją śmierdzącą teorię która brzmiała tak:   „praktykuj swoją religię i  pozwól mi praktykować moją”. Moja religia opiera się o rytuał w którym składa się dziecko na ofiarę.”

Głoszenie takiej ideologii się jej, nomen omen, upiekło – ponieważ niestety jej kliniki (cóż za podłe nadużycie określenia klinika) aborcyjne działają legalnie dzięki temu że słudzy szatana zdołali uchwalić podstawy prawne . W rzeczywistości jednak miała na myśli  promocję jeden z jej książek „Targets of Hatred: Anti-Abortion Terrorism ” (cele nienawiści: antyaborcyjny terroryzm), która działaczy „pro life” etykietuje jako fanatyków fundamentalistów zagrażających życiu kobiety, oraz inne podobne  bla bla bla…

Ona jest po prostu jedną z wielu, jakie można pokazać, dla których morderstwa nienarodzonych to jest ich religia z której dumne. Propagują one swoje szaleństwo twierdząc że siła kobiecej władzy polega na tym że może zabić życie które się w niej inicjuje. To ponoć ma obrazować jak kobieta urasta do roli  „bogini„.

Sprawdza się masońska maksyma według której wszystko to „czysto optyczne złudzenie „.  Ludzie nie uwierzą własnym oczom i uszom, jeśli nie wierzą, że zło jest prawdziwe i jest nie ma w nim ludzkiego aspektu. Wszystko to wyszło na jaw w latach ’80 gdy wybuchła epidemia satanizmu którą jakby wymazano z naszej pamięci. Musimy zorganizować się i zacząć od nowa, starać się wyjaśnić te rzeczy raz jeszcze i jeszcze i jeszcze wielokrotnie w kółko.

Ostatnio udało się, także dzięki rygorystycznemu egzekwowaniu prawa doprowadzić nie tylko do ograniczenia ale i likwidacji wielu klinik aborcyjnych w Teksasie. Ustawodawca i gubernator stanu zamknęli większości z nich możliwość  finansowania z budżetu państwa ( w ramach planowania rodziny). Zobaczymy, jak długo się to utrzyma.

Aborcja to morderstwo na człowieku. Nie ma żadnego usprawiedliwienia cięcia (dosłownie) na kawałki, polewania  kwasem lub co się też zdarza wysysania z dziecka mózgu. Nawet w przypadku GWAŁTU władza  powinny wspierać życia nie zezwalać na morderstwo . Jeśli kobieta  nie będzie tak myśleć i czynić rząd musi. Abortowane dziecko to jak samobójstwo kobiety gdyż nawet jak twierdzą usuwa , wyrzuca na śmietnik część siebie samej. Zabijane jest to nowe życie! Dziecko, które jest NIEWINNE.

 

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758