Globalnie i Lokalnie
Like

Historia Krwawego Księżyca od czasów Chrystusa

17/04/2014
1199 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Historia Krwawego Księżyca od czasów Chrystusa

Siedziałem jak sowa w nocy, czekając na możliwość obejrzenia zjawiska które nie zdarza się w historii ludzkości zbyt często. Wszystko tej nocy zależało od chmur które pojawiały się i znikały. Teraz właśnie obejrzałem początek zaćmienia. Ale dalej? Może zobaczę. Nie nie udało się – w połowie zaćmienia przyszedł deszcz. Była już 4 rano kiedy zdecydowałem że jednak się położę.

0


 

Tegoroczne zaćmienie jest pierwszym elementem tetrady- cyklu czterech kolejnych zaćmień. Ostatnia, poprzednia,  tetrada zakończyła się w roku 1968. Proroctwo, popularyzowane przez  kaznodziejów, stwierdza, że tetrada zbiega się z dwoma dość  znaczącymi świętami żydowskimi: Paschą i Świętem  Namiotów. Przypomina się proroctwo Joela 2:31 z Biblii Hebrajskiej, które mówi  “Słońce zamieni się w ciemności, i Księżyc w krwi, zanim przyjdzie  wielki i straszny dzień Pana .”

Od czasów Chrystusa tetrady zdarzyły się czterokrotnie i zawsze towarzyszyły im bardzo ważne wydarzenia:

162 – 163 –  prześladowania Żydów i chrześcijan… przez Rzym

795 – 796 – Walki Rzymu i Islamu o dominację

842 – 843  – Watykan zaatakowany przez afrykańskich Islamczyków

860 – 861 –  Powstrzymanie Islamu od objęcia we władanie Europy

1493 – 1494 – Żydzi wygnani z Hiszpanii, narodziny nowego świata (Zachodniego)

1949-1950  – odrodzenie Izraela, wyzwolenie się od Arabów.

Cztery całkowite zaćmienia Księżyca wystąpiły w okresie  Paschy i uczty Tabernakulum  w latach 1949-1950 podczas I arabsko – izraelskiej wojny o niepodległość po której Izrael stał się  znowu  narodem po raz pierwszy od 2000 lat. Pierwszy na rząd stałe objął urząd 25 stycznia 1949 roku (w roku 1948  Izrael miał rząd przejściowy) W ten sposób “Tetrada czterech krwawych księżyców” łączy tamte wydarzenia. 14 maja, 1948r. – Izrael ogłosił niepodległość

1967 – 1968 –  Izraelska zwycięska wojna 6 dniowa. wojny. Cztery całkowitego zaćmienia Księżyca wystąpiły także w okresie na żydowskiej Paschy i uczty Tabernakulum w latach 1967-1968. Zbiegły się z Wojną Sześciodniową, gdy Izrael odbił Jerozolimę. Izrael powołał się na prawo samoobrony, uderzając 5 czerwca 1967 na  Egipt . Pod Izraelską kontrolę przeszły: Judea, Samaria, Gaza, Półwysep Synaj i Wzgórza Golan.

Tak się teraz zastanawiam. Czy i tym razem na Bliskim Wschodzie wydarzy się coś?Tak wzór wszystkich Tetrads… pokazuje że walki o dominację na świecie pomiędzy Izraelem, Islamem, i Katolicyzmem odegrały rolę za każdym razem na . W oparciu o ten  fakt, wiemy, że walka  w tej Tetradzie  odbędzie się  dominację nad światem…

Widać że w sposób nieunikniony zbliża się…

OSTATNIA BITWA O DOMINACJĘ NA ŚWIECIE pomiędzy:

Izraelem & Kościół pogan, Narodami Islamu, i Kościoła  Katolickiego

Czy czeka nas finalizacja planów ostatecznego rozwiązania, New World Order i ich nadzieje na dominację nad światem przez politykę, ekonomię i religię.

JEDNEGO RZĄDU ŚWIATOWY

JEDEN ŚWIAT RELIGII

JEDEN ŚWIAT WALUTY

A może będzie tak  jak tu zapisano (Dzieje Apostolskie 2:20) : „Słońce zmieni się w ciemności, a Księżyc w krew, zanim nadejdzie dzień Pański”.

Zobaczymy. Teraz widzę już tarczę Księżyca  przesłoniętą w połowie. Czekam. Jeśli wydarzy się coś ważnego dowiecie się o tym beze mnie. Ale wrażenie wywołane oczekiwaniem na pełne zaćmienie jest.

PS. Czytaj też: https://3obieg.pl/wp-admin/post.php?post=184057&action=edit

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816