Bez kategorii
Like

A MOŻE TO NIE BYL ZAMACH?

18/12/2012
321 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

To, że jest jeszcze wiele osób twierdzących, iż w Smoleńsku nie doszlo do zamachu, to nie nowina – każdy o tym wie. Ale aby taką teorię dalej glosić i nie być wyśmianym, potrzebne są na gwalt jakieś dowody.

0


  I tu powstaje ogromny problem, gdyż takowych dowodów nie ma. Stare teorie, gloszone zaraz po tragedii rozsypaly się jak domek z kart, a nowe nie trzymają się już kupy – no bo na przyklad twierdzenie, że ślady trotylu pochodzą z wojskowych mundurów, w dodatku galowych, a nie polowych – przechowywanych w domowych szafach i zakladanych jedynie na uroczystości – na czyste i umyte cialo – to wygląda bardzo niezdrowo.

W związku z czym – może to wydać się dziwnym – ale moim zdaniem należy takim teoretykom pomóc, w odszukaniu choć niklego śladu potwierdzającego ich starą i ginącą już teorię. 
Sprawa jest ciężka – bo nic już nie wskazuje, by do zamachu nie doszlo – lecz może jednak, jakieś światelko w tynelu jeszcze się tli?
Może ktoś wie, gdzie jest lopatka, wiaderko i sitko bylej Pani Minister, która z taką starannością badala każde ziarenko Smoleńskiej ziemi?
Gdzie jest ów zegar, który podal zly czas?
Gdzie i jak zaginęly próbki DNA – które mialy pomóc w identyfikacji ofiar, a jak już wiemy, nie pomogly?
Obowiązkiem każdego czlowieka, jest pomóc bliźniemu, gdy wymaga tego sytuacja – więc pomóżmy tym biednym, zabląkanym już ludziom, odnaleźć choć jakiś skrawek dowodu, który podtrzyma upadającą w nich nadzieję. Szukając prawdy i tylko prawdy, można taki dowód znaleźć.
E.S.
 
Uwaga: Patrząc na komentarze – wydaje mi się, że to co napisalem zostalo, albo źle zrozumiane, albo ………..
Mnie nie chodzi o dowody winy – bo one są już tak glębokie, iż trzeba być potwornie naiwnym, lub dobrze oplaconym, by twierdzić, że do zamachu nie doszlo. Zamach byl, pozostaje tylko kwestia, kto konkretnie go dokonal?
Szukajcie dowodów niewinności, a odkryjecie dowody winy – to stara, ale mądra maksyma – oto co mialem na myśli pisząc ten post.
Już nawet wielu platformersów, wie że nie da się ludziom więcej kitu sprzedać – więc winnych zaczynają szukać na prawicy. Podobna sytuacja byla w latach czterdziestych i pięćdziesiątych, gdy żolnierzy AK, NSZ przerabiano na faszystów itd.
Jeśli ma się w rękach wladzę i media – można ludziom jeszcze sporo w glowach zamącić – z ofiary zrobić bandytę – z bandyty ofiarę. Jak to bylo i powraca w przypadku Wyklętych Żolnierzy.
Agenci od mośka i ich kamraci, zaczynają rozpowiadać, że to PIS pozamienial ciala – jakim cudem? to nie ma znaczenia – ważne by klamstwo dostalo nóg i poszlo między ludzi. Choć to brednie – wypuszczony robal klamstwa swoje zrobi – jak owa prowokacyjna fotografia ANTIFY, przebranej za ONR – by przedstawić na niej ONR, jako nazioli – ilu ludzi zna prawdę w tym przypadku? 

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816