SPOŁECZEŃSTWO
Like

Daniel prosi o wsparcie w zmaganiu się z chorobą pomagamy dbv pl

11/10/2012
1362 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Daniel prosi o wsparcie w zmaganiu się z chorobą pomagamy dbv pl

Poznaj historie Daniela, który cierpi na Schizofrenie paranoidalną i Niedoczynność tarczycy. Proszę także o pomoc w Jego leczeniu i rehabilitacji.

0


 

Poznaj historie Daniela, który cierpi na Schizofrenie paranoidalną i Niedoczynność tarczycy. Proszę także o pomoc w Jego leczeniu i rehabilitacji.

Proszę  pomóż tej rodzinie
w leczeniu i rehabilitacji Daniela

 

Daniel Dąbrowski urodził się 26 sierpnia 1995r. Danielek jest niepełnosprawnym dzieckiem od 4 roku życia. Cierpi na Niedoczynność tarczycy. W 2001r. szkoła skierowała Daniela na badanie do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Po bardzo długim badaniu, stwierdzono że ma nadpobudliwość psychoruchową. Rodzina została poinformowani że powinna udać się z synem do Poradni Psychiatrycznej. Psychiatra po kolejnej wizycie przepisał Danielowi leki i wszystko miało być coraz lepiej. Ale niestety, mimo regularnie branych leków, choroba w bardzo szybkim tempie się nasilała.

 

Rodzina zaczęła szukać pomocy również w medycynie niekonwencjonalnej. Po kolejnych wizytach, była widoczna poprawa. Choroba się wyciszyła, ale niestety poprawa trwała bardzo krótko. Zaczęła być bardziej nasilona. Tym razem nie obyło się bez pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

 

W lipcu 2008 r podczas ponad miesięcznym pobycie, lekarze zdiagnozowali u Danielka  Schizofrenie paranoidalną. Ta wiadomość była dla rodziny wielkim szokiem. Zaczęła się WALKA z chorobą o ZDROWIE I SZCZĘŚCIE Daniela. Były kolejne wizyty u specjalistów i zmiany leków. Dając Danielkowi leki, rodzina miała nadzieję, że stan zdrowia się poprawi, ale niestety… choroba w dalszym ciągu się nasilała. Schizofrenia jest chorobą niewyleczalną, ale dzięki fachowej pomocy, można z tą chorobą żyć.

 

Daniela rodzina, spotkała się z tą chorobą, oko w oko. Doświadczyli jej bliskości i mocy, która niszczy szczęście i zdrowie Daniela i całej rodziny. Danielek nie odczuwa szczęścia. Uśmiech, na Jego twarzy jest znikomy, a Jego smutne oczy są odbiciem Jego – zamkniętego świata. Nie łatwo jest walczyć z tą chorobą, ale MIŁOŚĆ DO DANIELKA pokona wszelkie przeszkody które stawia przed Nim życie!

 

Dzięki Nam Daniel może znów być szczęśliwy i żyć pełnią swojego życia, tak młodego.
Jednak do tego są potrzebne środki finansowe na dalsze leczenie…
Dlatego bardzo proszę Ciebie o pomoc,

nawet najmniejszą, która jest bardzo cenna

 

Numer konta w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/….651

0

pomoc chorym http://pomagamy.dbv.pl

Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

41 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758