HYDE PARK
Like

Polscy policjanci mordują i gwałcą – film ukraiński

06/02/2014
1395 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Polscy policjanci mordują i gwałcą – film ukraiński

W październiku br. odbyła się premiera ukraińskiego dokumentalno-fabularnego filmu pt. „Historia jednej kryjówki”, opowiadającego o walce Ukraińskiej Powstańczej Armii z NKWD z “polskimi szowinistami”.  W jednej ze scen filmu przedstawiono jak polscy policjanci z naszywkami „Warschau”, których dowódca nosi czapkę rogatywkę z orłem białym, napadają na ukraińską wieś, mordując mieszkańców, gwałcąc i rabując.

0


ukraińskie kłamstwa1

.

CZY UKRAIŃSKA PARTIA „SWOBODA”, która sponsorowała tę banderowską, ANTYPOLSKĄ PROPAGANDĘ, to ta sama PARTIA „SWOBODA”, wspierana na KIJOWSKIM MAJDANIE przez JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO i FUNKCJONARIUSZY PARTII „PIS”, „GAZETĘ POLSKĄ”, BRONISŁAWA WILDSTEINA i TV REPUBLIKA, EWĘ STANKIEWICZ i STOWARZYSZENIE „SOLIDARNI 20010”, ADAMA MICHNIKA i „GAZETĘ WYBORCZĄ” oraz inne CZŁONY OKRĄGŁOSTOŁOWEGO SYSTEMU ?!!

*****

.

W październiku br. odbyła się premiera ukraińskiego dokumentalno-fabularnego filmu pt. „Historia jednej kryjówki”, opowiadającego o walce Ukraińskiej Powstańczej Armii z NKWD z “polskimi szowinistami”.

.

W jednej ze scen filmu przedstawiono jak polscy policjanci z naszywkami „Warschau”, których dowódca nosi czapkę rogatywkę z orłem białym, napadają na ukraińską wieś, mordując mieszkańców, gwałcąc i rabując. Przeciwko „polskiej bandzie” – jak mówi lektor filmu – stają „miejscowi chłopcy zjednoczeni w oddziałach ludowej samoobrony”:

.

“>

.

Film „Historia Jednej Kryjówki” został wyprodukowany przez Towarzystwo Poszukiwania Ofiar Wojny„Pamięć”. Udział w nim wzięli m.in. aktorzy lwowskich teatrów. Według jego twórcy, Lubomyra Horbacza, opowiada on o „walce Ukraińców w latach 1940-1950 ubiegłego stulecia przeciwko niemieckim, rosyjskim i polskim okupantom”.

.

Sponsorami filmu była Lwowska Rada Miejska oraz nacjonalistyczna partia „Swoboda”.

.

za: http://www.kresy.pl/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/06/polscy-policjanci-morduja-i-gwalca-film-ukrainski/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816