PRAWO
Like

Pytanie w sprawie mandatu

27/11/2013
627 Wyświetlenia
0 Komentarze
59 seconde czytania
no-cover

Witam!! Chciałabym zasięgnąć informacji jak mam postępować. Otrzymałam mandat z fotoradaru,przyznałam się że kierowałam pojazdem ale odmówiłam zapłaty mandatu. Po pewnym czasie otrzymałam wezwanie o wstawienie się w charakterze świadka w sprawie o wykroczenie z art. 92a kw w zw. z art.20 ust.1 ustawy PRD co cokolwiek to znaczy nie pojechałam gdyż  to ponad 400km. Dzis otrzymałam wezwanie do sądu ale że nie było mnie w domu nie odebrałam chciałabym wiedzieć co robić obawiam się kary pieniężnej lub gorszych sankcji prawnych. Czy maga mnie przez |Policje doprowadzic do sądu lub komornik zając pobory. Prosze o radę i pomoc Inne zapisy autora:

0


Witam!! Chciałabym zasięgnąć informacji jak mam postępować.

Otrzymałam mandat z fotoradaru,przyznałam się że kierowałam pojazdem ale odmówiłam zapłaty mandatu. Po pewnym czasie otrzymałam wezwanie o wstawienie się w charakterze świadka w sprawie o wykroczenie z art. 92a kw w zw. z art.20 ust.1 ustawy PRD co cokolwiek to znaczy nie pojechałam gdyż  to ponad 400km.

Dzis otrzymałam wezwanie do sądu ale że nie było mnie w domu nie odebrałam chciałabym wiedzieć co robić obawiam się kary pieniężnej lub gorszych sankcji prawnych. Czy maga mnie przez |Policje doprowadzic do sądu lub komornik zając pobory. Prosze o radę i pomoc

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  bilo

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816