PRAWO
Like

ZBRODNIE WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI

16/05/2016
1182 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

  MAFIA W TOGACH DZIAŁA NA KORZYŚĆ ZŁODZIEI, którzy chcieli się dorobić na tragedii maluczkich.   Daję link do ciekawego artykułu, jednakże wiem też, że jego prawdziwym autorem nie jest wcale ten, który się pod nim podpisał i że popełnił on plagiat. Na dodatek nazwisko, którym operuje na co dzień wcale nie jest jego nazwiskiem prawdziwym. ======================================= Ponieważ tego Pana atakowały w Internecie również Pani Bejda oraz Pani Wojda, to abyście znowu nie doszukiwali się podwójnego dna, dodam, że to nie od nich wiem o tym plagiacie. ======================================= ALE DO RZECZY ====================================== Sytuacja opisana w tym artykule jest jednak prawdziwa. =================================================== Pamiętacie pogorzelców z podkarpacia z ul. Daliowej? ============================================== Otóż 31 stycznia 2015 roku zginęła w pożarze matka 6 rodzeństwa, […]

0


POGORZELCY

 

MAFIA W TOGACH DZIAŁA NA KORZYŚĆ ZŁODZIEI, którzy chcieli się dorobić na tragedii maluczkich.

 

Daję link do ciekawego artykułu, jednakże wiem też, że jego prawdziwym autorem nie jest wcale ten, który się pod nim podpisał i że popełnił on plagiat. Na dodatek nazwisko, którym operuje na co dzień wcale nie jest jego nazwiskiem prawdziwym.

=======================================

Ponieważ tego Pana atakowały w Internecie również Pani Bejda oraz Pani Wojda, to abyście znowu nie doszukiwali się podwójnego dna, dodam, że to nie od nich wiem o tym plagiacie.

=======================================

ALE DO RZECZY

======================================

Sytuacja opisana w tym artykule jest jednak prawdziwa.

===================================================

Pamiętacie pogorzelców z podkarpacia z ul. Daliowej?

==============================================

Otóż 31 stycznia 2015 roku zginęła w pożarze matka 6 rodzeństwa, było o tym głośno w tym czasie.

======================================================

Opiekę nad sierotami miała przejąć najbliższa im osoba, czyli babcia, która sama wychowała wcześniej 6-stkę swoich dzieci, a więc doświadczenie miała niebywałe w sprawowaniu opieki nad nieletnimi.

===========================================================

Dzięki działaniom ludzi dobrej woli, dla osieroconych dzieci zaczęły napływać pieniądze z całego świata.

===========================================================

Z miarodajnych źródeł wynika iż pieniądze przesyłane były na adres domowy dla pogorzelców, ale były im odbierane nielegalnie przez pracowników PCPR – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, za bezprawną decyzją KURATOR Agnieszki Zygarowicz która jest zarazem dyrektorem PCPR-u w Krośnie.

=======================================================

Pieniądze przekazywane były rzekomo na różne konta banków. Aby było pikantniej – wszystko za WIEDZĄ SĄDU.

======================================================

Przed babcią Anastazją Marczak skrzętnie ukrywano informację o wpłatach darczyńców z całego świata i saldach na kontach założonych na rzecz dzieci.

======================================================

Po medialnym nagłośnieniu sprawy, jak zaczęła spływać dla dzieci mamona z całego świata, pieniędzmi zajęła się Gmina Jaśliska i przemyska siedziba CARITASU.

============================================================

Pracownicy PCPR dopilnowywali bezprawnego odbioru pieniędzy babci i pogorzelcom, twierdząc iż muszą być gromadzone na kilku kontach dla nich założonych.

==========================================

Do tego wszystkiego decyzją sądu w Krośnie 8 października 2015 roku dzieci z Daliowej trafiły do rodziny zastępczej oddalonej o 50 km od ich rodzinnego domu, bo babcia i podobno chory dziadek nie będą umieli poradzić sobie z wychowaniem wnuków, nadto nie ma między nimi więzi rodzinnej, co generalnie stwierdził Rodzinny Ośrodek Diagnostyczno-Konsultacyjny działając na WNIOSEK SĄDU.

====================================================

MAFIA W TOGACH DZIAŁA NA KORZYŚĆ ZŁODZIEI, którzy chcieli się dorobić na tragedii maluczkich.

=====================================================

http://www.infoekspres.pl/2016/03/26/czy-przyczyna-dramatu-czworga-dzieci-z-daliowej-odebranych-babci-lezy-w-pieniadzach-miliony-zgromadzone-na-kontach-pogorzelcow/

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758