HYDE PARK
Like

WOLNY CZYN: [V Kolumna Rosji] Koniec anonimowości Gajowego Maruchy

03/05/2015
2081 Wyświetlenia
5 Komentarze
6 minut czytania
WOLNY CZYN: [V Kolumna Rosji] Koniec anonimowości Gajowego Maruchy

„Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo, dywersant ulokowany w Polsce” – krzyczy tytuł kolejnego zjadliwego postu „Gajowego Maruchy”. I dalej: „Pawło Kowal, syjonistyczna kreatura występująca pod nazwiskiem „Paweł Kowal” to Żyd z korzeniami na terenie dzisiejszej Ukrainy. Jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo (z domu Chaber, matka Guter, oboje mieszkali na Ukrainie), która była zastępcą Wielkiego Redaktora Aarona Szechtera. Również oboje rodziców Szechtera było Żydami z Ukrainy. Jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców, jakich nosi święta polska ziemia…” (https://marucha.wordpress.com/2015/04/15/pawlo-kowal-zydobanderowskie-scierwo-dywersant-ulokowany-w-polsce/ ) itd. itd. Gajowy Marucha pieczołowicie dba o swoją anonimowość, by móc bezkarnie pluć, ale ustaliliśmy, kim jest. Nazywa się Mirosław Jan Wiechowski. To starszy pan, który od wczesnych lat osiemdziesiątych mieszka w Szwecji w miejscowości Solna, na północnych przedmieściach Sztokholmu, przy ulicy […]

0„Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo, dywersant ulokowany w Polsce” – krzyczy tytuł kolejnego zjadliwego postu „Gajowego Maruchy”. I dalej: „Pawło Kowal, syjonistyczna kreatura występująca pod nazwiskiem „Paweł Kowal” to Żyd z korzeniami na terenie dzisiejszej Ukrainy. Jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo (z domu Chaber, matka Guter, oboje mieszkali na Ukrainie), która była zastępcą Wielkiego Redaktora Aarona Szechtera. Również oboje rodziców Szechtera było Żydami z Ukrainy. Jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców, jakich nosi święta polska ziemia…” (https://marucha.wordpress.com/2015/04/15/pawlo-kowal-zydobanderowskie-scierwo-dywersant-ulokowany-w-polsce/ )

itd. itd.

Gajowy Marucha pieczołowicie dba o swoją anonimowość, by móc bezkarnie pluć, ale ustaliliśmy, kim jest. Nazywa się Mirosław Jan Wiechowski. To starszy pan, który od wczesnych lat osiemdziesiątych mieszka w Szwecji w miejscowości Solna, na północnych przedmieściach Sztokholmu, przy ulicy Hagalundsgatan 34 ( http://personer.eniro.se/p/miroslaw+wiechowski/174122]. Według naszych informacji, Wiechowski należał do PZPR. Był blisko związany z aktorem Ryszardem Filipskim, który w czasach PRL był jedną z czołowych postaci środowiska byłych współpracowników gen. Moczara i tzw. narodowych komunistów, na podstawie którego powstało towarzystwo Grunwald. Od 1993 roku Filipski współpracował z Samoobroną.

Wiechowski jest weteranem Internetu – jest aktywny jako bloger przynajmniej od 1995 roku. Przez kilka lat prowadził prawicową grupę dyskusyjną „Ciemnogród”, gdzie wsławił się wycinaniem, a nawet zmienianiem treści postów swoich oponentów https://andhy.wordpress.com/2007/08/16/romanse-gajowego-maruchy], manipulowaniem treściami – teraz jednak skupia się na swoim blogu „Dziennik Gajowego Maruchy”. Posiada profile Facebook, z których jednak mało korzysta: pod własnym nazwiskiem [https://www.facebook.com/MJWiech] i pod pseudonimem „Gajowego Maruchy” [https://www.facebook.com/dgmarucha].

Wiechowski ma spory udział w szerzeniu propagandy rosyjskiej propagandy antyukraińskiej w Polsce. Marucha/Wiechowski jest szeroko cytowany w Internecie rosyjskim jako głos zdrowej, nieskażonej rusofobią części narodu polskiego. Jego wpisy są często powielane przez inne portale i profile. Marucha publikuje dużo tłumaczeń ze źródeł rosyjskich, a także z portalu The Bilzerian Report [http://thebilzerianreport.com/], które wbrew pozorom powstają nie w USA, lecz w Armenii. Stamtąd właśnie pochodzi na przykład tekst „czy Władimir Putin jest największym przywódcą naszych czasów?” [http://gazetawarszawska.eu/2014/03/30/czy-wladimir-putin-jest-najwiekszym-przywodca-naszych-czasow/].

Marucha/Wiechowski głosi, że największym wrogiem Polski są Żydzi i Niemcy, de facto okupujący Polskę przy pomocy NATO. Dla Wiechowskiego naturalnym partnerem dla Polski i pozostałych narodów słowiańskich – z wyjątkiem Ukrainy! – jest Rosja [https://marucha.wordpress.com/2015/04/30/stosunki-polska-rosja-to-jedna-wielka-manipulacja/]. W jego poglądach bardzo wyraźny jest rys panslawistyczny.

Wraz ze swoim przyjacielem Włodzimierzem Kulińskim, także zamieszkałym w Szwecji, uczestniczy w prowadzeniu portalu „Wirtualna Polonia” [http://wirtualnapolonia.com/], gdzie znajdujemy treści bardzo podobne do blogu „Gajowego Maruchy”. Wokół tego portalu skupione jest środowisko, które udziela sobie nawet „Orderów Patrioty” [http://www.orderpatriota.com/patrioci.html]. W 2014 na jego opiekuna wyznaczono Stanisława Tymińskiego, kandydata w wyborach prezydenckich w 1990 roku i późniejszego założyciela „Partii X”, który ostatnio staje się ponownie aktywny. Znajdziemy tam także publicystę Stanisława Michalkiewicza, autora wiernopoddańczego listu do Władimira Putina Zygmunta Wrzodaka [http://wrzodakz.neon24.pl/post/108937,polacy-rosjanie-ukraincy-slowianie], niestrudzonego obrońcę Gazpromu Andrzeja Szczęśniaka, głównego ekonomistę SKOK Janusza Szewczaka i wiele, wiele innych ciekawych postaci.


Mirosław Jan Wiechowski

* * *

Powyższy tekst opracował facebookowy zespół „Rosyjska V kolumna w Polsce”. Polecam pozostałe publikacje zespołu  i poczet odznaczonych Orderem Wielkiej Stonki Ruskiego Miru – na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Rosyjska-V-kolumna-w-Polsce/218251225011751

Polub stronę zespołu „Rosyjska V kolumna w Polsce”!

Publikuję z podziękowaniami w ramach obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja i na pohybel opisywanej w publikacjach „V kolumny” pałkarzy Targowicy. Niech się święci 3 Maj. “Pierzchają dumni morderce”…

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1

Zobacz też:
Inne publikacje zespołu „V rosyjskiej kolumny w Polsce”:
http://naszeblogi.pl/53578-polscy-agenci-putina-groza-redaktorom-gazety-polskiej
http://naszeblogi.pl/53483-jan-tomaszewski-za-zaslugi-dla-rosji-dostaje-order-stonki
http://naszeblogi.pl/53929-ilu-neohitlerowcow-poprze-grzegorza-brauna
http://naszeblogi.pl/54052-polscy-sojusznicy-zgwalcili-300-kobiet

O Ukrainie:
http://naszeblogi.pl/45493-polski-banderowiec-z-bardzo-bardzo-wschodniej-polski
http://naszeblogi.pl/44921-wolny-czyn-z-kijowa-ukraina-na-barykadach
http://naszeblogi.pl/44997-jak-zwyciezylo-powstanie-na-ukrainie-film-z-majdanu
http://naszeblogi.pl/44973-za-wolnosc-nasza-i-wasza-na-majdanie-z-czarnymi-kozakami
http://naszeblogi.pl/44854-do-broni
http://naszeblogi.pl/46856-ukrainska-pozyczka-wojenna
http://naszeblogi.pl/45583-slomka-o-znaczeniu-powstania-ukrainskiego-dla-polski
http://naszeblogi.pl/52839-adam-slomka-kandydat-na-prezydenta-sprzedajmy-bron-ukrainie
http://naszeblogi.pl/45851-polska-majdan-ukraina-konferencja-w-zabrzu-kwk-guido
http://naszeblogi.pl/47415-kozacka-slawa-wyzwanie-tyranii-moskwy
http://naszeblogi.pl/53511-ukrainska-historia-wojenna-z-kresow-jak-z-sienkiewicza
http://naszeblogi.pl/53650-ukrainski-ruch-oporu-na-terenach-okupowanych
http://naszeblogi.pl/52337-propaganda-moskwy-stare-lajdactwa-starych-lajdakow
http://naszeblogi.pl/52858-kociol-debalcewski
http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha
http://naszeblogi.pl/52406-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-mariupol
http://naszeblogi.pl/52447-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow
http://naszeblogi.pl/52815-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-egzekucje-i-bezczeszczenie-zwlok
http://naszeblogi.pl/53600-wiec-choc-sie-speka-swiat-i-zadrzy-slonce-rodziny-jencow
http://naszeblogi.pl/52836-jency-obroncy-lotniska-w-doniecku-pomoc-dla-rodzin-pilne

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

 1. Avatar Poszukujący Prawdy

  W poście pt.:Jak gajówka opisuje polską rzeczywistość?
  Pan Gajowy Marucha potraktował mnie tymi słowy “Tępa dupo upierdliwa, nie wszystko da się porównać do ciąży, A teraz wypierdalaj”
  Na co mu odpowiedziałem:
  “Dla mnie w życiu ważne są trzy filary cywilizacji łacińskiej: greckie umiłowanie prawdy, zasady prawa rzymskiego (własność prywatna, autonomia jednostki względem państwa), i etyka chrześcijańska głosząca, iż każdemu człowiekowi, niezależnie od aktualnej pozycji społecznej, przysługuje nienaruszalne i przyrodzone minimum godności, jako dziecku Boga.
  Panu Gajowemu vel Mirosławowi Janowi Wiechowskiemu bliższy jest „człowiek sowiecki”, który powinien mieć zdolność natychmiastowego uwierzenia bez zastrzeżeń w to, co partia akurat do wierzenia podała, nawet jeśli jest to zasadniczo odmienne od tego, co podawała do wierzenia wczoraj. Posiadanie duszy taką zdolność z pewnością osłabia, a być może nawet ją niweczy, toteż wykorzenianie wszelkich śladów duszy w procesie hodowania człowieka sowieckiego wcale nie było przypadkowe. Niech Pan odpierdoli się od Polskiej Duszy i pozdrowi towarzysza Moczara w piekle!
  To całe wasze towarzystwo wzajemnej adoracji, dupowłazów jest beznadziejne!
  Panie Marucha jak to jest mieszkać w Szwecji od wczesnych lat osiemdziesiątych i pisać o polskim patriotyzmie? W dupę sobie Pan wsadź swoje mądrości Petersburski jurgieltniku!”
  Niestety Pan Marucha opublikował tylko ostatnie zdanie:
  “W dupę sobie Pan wsadź swoje mądrości Petersburski jurgieltniku!” z takim komentarzem: “I tym razem nie zawiodła mnie intuicja, iż „Poszukujący Prawdy” to zwykły śmieć szukający zaczepki – admin”
  Pozdrawiam
  Poszukujący Prawdy

  0
 2. Avatar Joanna d'Arc

  Bardzo dziękuję za zdemaskowanie gajowego Maruchy.Mnie także dostało się ostatnio od niego za zamieszczenie komentarza o dwóch sprawcach IV rozbioru Polski w 1939 r. Admin polecił mi przenieść się na portal GazWyb, choć to wypowiedzi Maruchy bliskie są poglądom michnikowego szmatławca.

  0
 3. Avatar Joanna d'Arc

  Szanowny Panie, wiele polskich portali poleca Dziennik gajowego Maruchy, jako stronę patriotyczną. Należałoby powiadomić i ostrzec owe redakcje przed wywrotowym działaniem M.J.Wierzchowskiego

  0
 4. Pingback: Skowyt Gnojowego Maruchy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 5. Avatar Gajowy

  Cysewski, a co z agentami Netanjachu/Milejkowskiego? Nie pracujesz dla niego?

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816