Globalnie i Lokalnie
Like

WOLNY CZYN: Cykl „Sprawny sąd bliżej obywatela”. ZUS i sąd w Rybniku

11/07/2015
886 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
WOLNY CZYN: Cykl „Sprawny sąd bliżej obywatela”. ZUS i sąd w Rybniku

Anna Gołowkin-Wereda została oszukana przez ZUS a oszustwo zgłosiła na policję i do prokuratury. Oczywiście, gdzieżby to świat widział, by prokuratura Rzeszy zawracała sobie głowę jakimiś oszustwami na szkodę Polnische Untermenschen – polskich podludzi – i to tym bardziej, że dokonanymi przez instytucję Rzeszy, i to powołaną do łupienia właśnie tychże polskich podludzi. Sprawa skończyła się więc w sądzie Rzeszy. Wynik? Czy trudno przewidzieć?

0„Sąd” w Rybniku

 

2 czerwca 2015, Sąd Rejonowy w Rybniku, sygn. III Kp 140/15, sprawę prowadzi pan sędzia Jacek Szczepara. Artykuł 6 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności gwarantuje (hehe…) każdemu między innymi prawo do procesu jawnego. Złamanie tego prawa kwalifikuje się jako przekroczenie uprawnień służbowych i zapewne w celu osiągnięcia korzyści osobistej – art. 231 par. 2 kk gdyby kogoś interesowało. No ale Rybnik w Europie nie jest od 1945 r. a dowodem jest ten film, zdobyty staraniem Polski Walczącej. Antyhitlerowskiego ruchu oporu.

To samo prawo do procesu jawnego do swojej konstytuty wpisali sobie polscy hitlerowcy. No ale oni kłamali zawsze.

Mariusz Cysewski

Pomysł na tytuł cyklu artykułów („Sprawny sąd bliżej obywatela”) pożyczam od autora referatu na konferencji lewników PIS w Wannsee (w Katowicach) 5 lipca 2015 r. O konferencji w Wannsee zobacz: http://naszeblogi.pl/55856-dlaczego-pis-bez-procesow-procesowych-konferencja-w-wannsee Uważam, że komuś kto wobec rozmiarów tragedii Polski formułuje dodatkowo takie groźby należy zapewnić słuszny rozgłos i miejsce w annałach jurysprudencji w Polsce

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1

0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758