Bez kategorii
Like

Wojna chamów z zydami na NE- Szkoły Frankfurckiej ze Szkołą Lubelską, na poziomie szczegółów.

25/04/2012
285 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

”Bloger Muni jest pośród kilkunastu tutaj osób (w tym: Roman, val, antoni1949, Antoni1, Bozon, Uniplas, Wintergreen, Czarny Borys ) aktywnym obrońcą propagandowego interesu USraela.

0


Od dawna mam podejrzenia, że jest po prostu wysłannikiem Hasbary albo podobnej organizacji.”– mówi space (katolik, zainteresowania; polityka, japońskie kreskówki epatujące ”miłościom”)

Poniżej  Muni ( zainteresowania; polityka, horoskopy, dobrość Izraela) za komentem z onetu.

”Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie dlaczego, mimo serii kompromitujących wpadek, wciąż spora liczba potencjalnych wyborców zamierza głosować na partię, która nie potrafi rządzić. Otóż odpowiedź jest prosta. Ze strachu. Przed Kaczyńskim !!! – dopowiadacie Państwo chórem. 

I tu się Państwo mylicie!!! Bo oni głosują za Tuskiem nie tyle ze strachu przed samym Kaczyńskim, co z obawy przed ujawnieniem PRAWDY, którą może zdemaskować prawica! A mówiąc dokładniej głosują tak ogarnięci lękiem, że narodowcy, jeśli przejmą władzę, zdemaskują ich prawdziwy rodowód. Rodowód zakłamywany od wielu pokoleń. 

Bo oni się boją jak ognia, by nie wyszło na jaw, że ich pradziadowie byli analfabetami, złodziejami, bandziorami spod ciemnej gwiazdy, wyzutymi z ludzkich uczuć oprawcami, którzy z zimną krwią mordowali każdego, kto się przeciwstawił ogarniającej Polskę pandemii komuny. Chodzi o to by się nikt nie dowiedział, iż władza Platformy oparta jest na kultywowanej z pokolenia na pokolenie ideologii przemocy, kłamstwa, fałszu i obłudy. ”

 

Obie strony chcą dobrze dla Polski. Ta polityczna wojna może ustać tylko na poziomie zrozumienia, czym są idee stojące u fundamentów politycznych kłótni. To wojna Szkoły Frankfurckiej ze Szkołą Lubelską, żydów i materialistów z katolikami.

Odblokowuję na chwilę chamsko-zydowskich trolli.

 

space.nowyekran.pl/post/58922,bloggerze-muni-wezwanie-do-polemiki-odblokowalem-18

xiezyc.nowyekran.pl/post/60246,i-w-onecie-mozna-trafic-na-prawde

0

circonstance

Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

719 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758