Bez kategorii
Like

WILDSTEIN o OB-CIACHu;) i małe co nieco nt Zwidów Marcowych

01/02/2011
428 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

   Według niektórych patriotyzm i dążenie do Prawdy są obciachem. Więc OK, jesteśmy "obciachem". A może nawet OB CIACHEM. W kolorze wrzosu!  i….. Kochamy czytać "obciachowe" gazety:)"! Cele OB-CIACHu i wykaz miejsc spotkania 12-ego lutego: intuicja.nowyekran.pl/post/243,ob-ciach-w-lutym-cztery-najwazniejsze-sprawy UWAGA!!!!! DOŁĄCZYŁ LONDYN – PICCADILLY pod Erosem   C.v.I. przedstawia:   Tematem lutowego OB-CIACHu będzie polityka miłości, którą większość z nas odczuła osobiście, a być może odczuwa nadal (chociaż po 10-tym gorące uczucie miłości, którym darzono OB-CIACHowych Polaków jak gdyby troszeczkę przygasło i nie jest już tak szczere do bólu…). Ad rem: 1.       1.TV OB-CIACH – mobilny zespół reporterski zadaje pytania na temat polityki miłości – cel wywołanie dysonansu poznawczego… -inspiracyjne pytania (bardzo ciekawe!:) zostały przygotowane przez Dżoanę i Chłodnego Żółwia -wywiady poprowadzą Maria oraz  Ania Mieszczanek,  -profesjonalną kamerę i […]

0


 

 Według niektórych patriotyzm i dążenie do Prawdy są obciachem. Więc OK, jesteśmy "obciachem". A może nawet OB CIACHEM. W kolorze wrzosu!  i….. Kochamy czytać "obciachowe" gazety:)"!

Cele OB-CIACHu i wykaz miejsc spotkania 12-ego lutego:

intuicja.nowyekran.pl/post/243,ob-ciach-w-lutym-cztery-najwazniejsze-sprawy

UWAGA!!!!! DOŁĄCZYŁ LONDYN – PICCADILLY pod Erosem

 

C.v.I. przedstawia:

 

Tematem lutowego OB-CIACHu będzie polityka miłości, którą większość z nas odczuła osobiście, a być może odczuwa nadal (chociaż po 10-tym gorące uczucie miłości, którym darzono OB-CIACHowych Polaków jak gdyby troszeczkę przygasło i nie jest już tak szczere do bólu…).

Ad rem:

1.       1.TV OB-CIACH – mobilny zespół reporterski zadaje pytania na temat polityki miłości – cel wywołanie dysonansu poznawczego…

-inspiracyjne pytania (bardzo ciekawe!:) zostały przygotowane przez Dżoanę i Chłodnego Żółwia

-wywiady poprowadzą Maria oraz  Ania Mieszczanek, 

-profesjonalną kamerę i mikrofon załatwi John May – UWAGA – MUSIMY WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT (PROFESJONALNĄ KAMERĘ I MIKROFON) CENA OK 360 ZŁ/DOBĘ – John May zakłada ze swoich pieniędzy – znieramy na OB-CIACHu

reklamówki TV-OB-CIACH zaprojektowała Yasamama, 

-dyskretnie filmować będą Carcinka i Polon

-o zezwolenie dyrekcji ZT na walentynkowy happening stara się T-rex

 

JEŻELI TEGO ZEZWOLENIA NIE OTRZYMAMY, PROPONUJĘ NIE REZYGNNOWAĆ Z TV OB-CIACH, LECZ PRZEPROWADZIĆ WYWIADY NA ZEWNĄTRZ

 

2.     2. Kalambury Dżoany –pomysł w fazie konceptualnej;) – zabawa dla OB-CIACHowców niezaangażowanych w przeprowadzenie wywiadów. Zacytuję Dżoanę:

Jego główną zaletą mogłoby być to, że będzie odbywał się w miejscu
centralnym (przy fontannie). W ten sposób angażowałby  ob-ciachowców
nie prowadzących w
tym momencie wywiadów. (czyli większość) i mógłby spełniać funkcje integrujące.

Założenie by było takie, aby zgłaszali się ludzie "z ulicy". Ich
zadaniem byłoby pokazać
na migi  nasz cytat, który mu pokażemy napisany na kartce. Publika lub
osoby z drużyny będą musiały odgadnąć całe zdanie. Potem trzeba
zgadnąć, kto to powiedział.

Co Wy na to?

Cutaty zbiera Sgosia – piszcie do niej.

 

3.      3.Odbierzecie OB-CIACHowe znaczki – dziś wysłałam je do naszych łączników w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu (a w najbliższych dniach wyślę, do wszystkich, którzy wpłacili należność). Mam nadzieję, że się spodobają! Będę nadal zbierała „co łaska” na pokrycie VATu.  UWAGA!!! Mam około setki wolnych znaczków – zainteresowanych zapraszam – cena już z VATtem 13,42 zł.

 

4.      4.Pamiętajmy, aby porozmawiać o Marszu Moherowych Beretówpomyśle Chłodnego Żółwia zastanówmy się, czy i kiedy zorganizujemy go w swoich miejscowościach. Żółw proponuje marzec (ew. maj i stolica zorganizuje w maju) i oferuje wsparcie organizacyjne – zgłaszajcie się do niego.

 

5.      5.I jeszcze raz Chłodny Żółw –  Lista OB-CIACHowych Przebojów Prasowych – możliwości dwie: głosowanie „otwarte” : wpisujemy tytuł artykułu, autora, gazety; głosowanie zamknięte: głosowanie na wybrane przez administratora pozycje – czytelnik zaznacza tylko wybrany artykuł. Wszelkie pytania zgłaszamy do Chłodnego Żółwia.

 

6.      6.Yuhma zaproponował, aby na lutowym OB-CIACHu zbierać podpisy pod petycją „O ustanowieniu rocznicy śmierci rtm. Pileckiego europejskim Dniem Bohaterów Walki z Totalitaryzmem” – osoby, które chcą się zaangażować, tutaj link do tekstu petycji:  docs.google.com/leaf Koordynatorem jest Yuhma.

 

7.      7.OB-CIACHowe vlepki –w miastach, które zgłosiły się do Carcajou, rozdane zostaną vlepki (18 wzorów – link: carcajou.salon24.pl/272770,ob-ciachowe-vlepki-12-02-2011-r). OB-CIACH marcowy chcemy bowiem przeprowadzić pod hasłem „Strzeż się Zwidów Marcowych;))) , czyli OB-CIACH nadchodzi!”. Żartobliwa formuła nawiązująca do całkiem poważnego tematu. Ale WSTRZYMAJMY SIĘ CHWILECZKĘ!!!!. Akcja vlepkowa rusza w marcu! Jak Zwidy MARCOWE to MARCOWEJ))

 

Zaglądajcie na mój blog – być może znajdziecie tam inspirację jak NAPRAWDĘ DOBRZE wykorzystać vlepki. Potrzebna burza mózgów, twórczy ferment.  Za mną chodzi już taka myśl, aby KONIECZNIE zrealizować filmy pt. „Zwidy Marcowe w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Białymstoku itd.” . Niech wszyscy uzdolnieni (choć bardziej o chęć niż zdolności się tu rozchodzi) OB-CIACHowcy łapią za kamery (nawet te w komórkach) i próbują swoich sił. W roli głównej OB-CIACH (czyli my:)  i  vlepki.

ALE WEŹMIEMY SIĘ ZA REALIZACJĘ ZWIDÓW MARCOWYCH PO 12-tym LUTEGO. WTEDY NAPISZĘ NOTKĘ I NADAM IMPET;))) JUŻ TERAZ JEDNAK POMYŚLCIE, CO MOŻNA Z NIMI ZROBIĆ W MARCU….

A MOŻE NIEKTÓRE MIASTA POŁĄCZĄ VLEPKI Z MARSZEM MOHEROWYCH BERETÓW? PRZECIEŻ W OBU WYDARZENIACH CHODZI O TO, ŻE OB-CIACH NADCHODZI?

MYŚLMY, A W MARCU RUSZAJMY DO DZIAŁANIA!

 

AHA – WAŻNA SPRAWA – uaktywnił si ę OB.-CIACH w Bydgoszczy. Nawet stworzono własną stronę na FB.

Było trochę zamieszania, ale sytuacja opanowana.

A jak tam inne miasta?

 

Spotkajmy się! OB-CIACHowa Polsko obudź się!:)

Wildstein o OB-CIACHu :  filmik od 9:00 ze szczególnym uwzględnieniem 9:41;)))

0

intuicja

101 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758