SPOŁECZEŃSTWO
Like

Według wulgarnej i lewackiej Lempart ” Berlin jest symbolem wolności i równości”. Głupota czy brak wiedzy

28/01/2021
765 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Berlin, w którym jeszcze 80 lat temu rezydował Adolf Hitler, jest dla aborcjonistów… symbolem wolności i równości. Tak wynika z okrzyków i przemówień, jakie proaborcyjny tłumek wznosił przed berlińskim domem Julii Przyłębskiej.

0


Strajk kobiet, w odpowiedzi na opublikowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji, wraz z wulgarną lesbijką Martą Lempart wyszło mimo zakazów związanych z pandemia Covid19 wyległo na ulice polskich miast. manifestacje odbyły się także w Warszawie z hasłami powołującymi się na demokrację Berlina. Ale te panie pragnące sexu z kimkolwiek i gdziekolwiek by mordować swoje dzieci zapomniały z lekcji historii szkoły podstawowej oto takie informacje :

„Gdy w 1933 r. do władzy w Niemczech demokratycznie doszedł Adolf Hitler i partia nazistowska, rządy NSDAP zmniejszyły liczebność berlińskiej społeczności żydowskiej ze 160 000 (jedna trzecia wszystkich Żydów w kraju) do około 80 000 (wynik emigracji w latach 1933-1939). Po Nocy Kryształowej w 1938 r. tysiące Żydów z Berlina zostało uwięzionych w pobliskim obozie koncentracyjnym Sachsenhausen. A z początkiem 1943 r. wielu z nich zostało wywiezionych do obozów zagłady, takich jak Auschwitz.”

Inteligentna i normalna nie zboczona kobieta dzisiaj nie robi aborcji, bo wie ze są środki antykoncepcyjne i nie chce siebie i tego dziecka w łonie matki wystawiać na taki straszny proces. Robi wszystko by uniknąć aborcji,liczy dni,unika sexu w tym okresie płodnym,bierze antykoncepcje i co za problem tym bardziej ze popęd seksualny dzisiaj u ludzi jest bardzo osłabiony w stosunku do tego co było kiedyś z wyjątkami. Malo tego płodność w Uni Europejskiej  spadła o 400 % przez ostatnie 20 lat i jest ogromnym problemem. Poza tym inteligentna kobieta wie, że te płody, jak podają materiały przedmiotu są także, używane  np. przez BIG PHARM do produkcji mydła, kosmetyków, itd i taka kobieta nie chce by ten płód był tak sponiewierany,jej dziecko niedonoszone.Te kobiety co chcą aborcji dzisiaj w ogóle nie myślą bo maja niskie IQ bo nie robią analizy dokładnej jak przytoczone powyzej argumenty.

I znów wyszło, że największej szkody kobietom,robią kobiety. Bo jak inaczej wytłumaczyć żądanie aborcji na życzenie. Kiedyś honorem mężczyzny było wziąć ślub z kobietą,która zaszła w ciążę. Teraz stwierdzenie, moja macica, moja sprawa, sprawia,  że mężczyzna jest zwolniony z odpowiedzialności.I czy to nie otwiera drogi do żądania od kobiety,kiedy zdarzy się ciąża. To ją usuń,bo to przecież twoja sprawa.

Wielki szacunek dla Pani Julii Przyłębskiej.  A wy zwolennicy mordowania dzieci, które noszą w stanie błogosławionym nasze przyszłe mamy, opanujcie swoje emocje. Mordowanie własnych dzieci was aż tak bawi, zboczenie, zdziczenie czy bezmózgowie! a może jednak to przywara lewactwa, zboczenia dewiantów seksualnych z LGBT – tak się tylko pytam.

 

Źródło :

https://niezalezna.pl/377065-nie-jest-kobieta-ale-nie-odda-swojej-macicy-kuriozalny-manifest-feministki-ze-strajku-kobiet

0

dziennikarzobywatelski https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/2023/05/bohaterowie-rzeczypospolitej-ostatni.html

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem. Dziennikarz obywatelski, wnuk Żołnierza Wyklętego.

126 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758