Bez kategorii
Like

Wałęsa płaci TVN

29/12/2012
456 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Kto nie chciałby zarobić 23 tys PLN ? Tyle zapłacił Lech Wałęsa stacji TVN za publikację przeprosin dla samego siebie, w stylu godnym opowieści Mrożka i Kafki. Czy Wałęsa zacznie też rozmawiać sam z sobą na antenie TVN ? Za opłatą oczywiście.

0


Lekarze specjaliści z Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego na Srebrzysku w Gdańsku muszą być poważnie zmartwieni. Gdański noblista zaczyna powoli odjeżdżać. Twierdzi że ma sobowtóra (cytat w oryginalnej pisowni) “Przysięgam na wszystkie świętości, że ja w tym nie uczestniczyłem, Więc sobowtór.” Ma napady agresji, chce pałować ludzi. Dostaje ataków paranoi, czuje się prześladowany.

Mało tego, noblista sam sobie publikuje przeprosiny w TVN. Lada moment zacznie rozmawiać sam z sobą albo ze swoim sobowtórem. Czy jesteśmy świadkami nowego ostrego ataku pomroczności jasnej ? Jakie procedury przewidział komitet noblowski w takich przypadkach ?

Kilka lat temu nasz noblista nazwał znanego opozycjonistę Krzysztofa Wyszkowskiego (cytujemy)"małpą z brzytwą", "wariatem" i "chorym debilem", gdy ten zarzucił mu współpracę z SB. Noblista musiał zapłacić 7500 PLN zadośćuczynienia za swoje wypowiedzi.

Noblista znów rzuca kasą. Kilka miesięcy temu zapłacił stacji TVN 23 tys PLN za pokazanie na antenie przeprosin dla samego siebie. Co tkwi w zakamarkach duszy noblisty ?

Jakby mało było nieszczęść, obudziły się na nowo demony małpy z brzytwą. Teraz noblista chce kasy od wyżej wspomnianego Krzysztofa Wyszkowskiego:

www.tvn24.pl/pomorze,42/wyszkowski-wyszedl-ze-szpitala-walesa-chce-zwrotu-pieniedzy,296889.html

Z pewnością gdański komornik który najdzie chorego Krzysztofa Wyszkowskiego jest tym samym komornikiem który umorzył po przyjacielsku dług córki Wałęsy:

monsieurb.nowyekran.pl/post/84144,nazwisko-moze-wszystko

Krzysztof Wyszkowski powinien dostać policyjną ochronę. Komornik komornikiem, ale demony małpy z brzytwą to poważna sprawa. 

 

Małpz brzytwą

Gdańsk: Proces Wałęsa kontra Wyszkowski

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758