Bez kategorii
Like

Tusk obiecał pieniądze na Specjalne Strefy Rozpłodowe tubylców

27/11/2012
372 Wyświetlenia
0 Komentarze
17 minut czytania
no-cover

„Co trzecie dziecko w Polsce objęte jest rządowym programem „Wychowanie do życia w biedzie”…Tusk „. „Jeśli chodzi o politykę prorodzinną, to Polska nie ma powodów do wstydu, ani do kompleksów; … jesteśmy awangardą i wzorem do naśladowania

0


 

Michalkiewicz „W 1995 roku Centrum Adama Smitha obliczyło, że państwo polskie konfiskuje rodzinie pracowników najemnych 83 procent dochodu – jeśli brać pod uwagę tylko to, do czego ci ludzie są zmuszeni przez prawo „…(więcej)
 
Jarosław Kaczyński „ Warto być Polakiem dobrze zorganizowanym i wydajnym, ale nie traktowanym w pracy jak niewolnik. Bo już jesteśmy bardzo pracowici. Jest znamienne, że wedle danych OECD przeciętny Polak pracuje aż 2015 godzin w roku (pracowitsi są od nas Koreańczycy – 2074 godziny), a daleko za nami są uznawani za bardzo pracowitych Japończycy (1733 godziny), Niemcy (1309 godzin) czy Holendrzy (1288 godzin) „….(więcej)
 
Elbanowscy „Co trzecie dziecko w Polsce objęte jest rządowym programem „Wychowanie do życia w biedzie", co oznacza, że jego rodziców nie stać na zapewnienie mu godziwych warunków do życia. Nasz kraj przebija w tej statystyce wszystkie państwa Unii, a kolejne rządy dbają o to, żeby ten stan utrzymać „…..”Po siedmiu latach inflacji progi zeszły już do poziomu minimum nie socjalnego, lecz minimum egzystencji. „….(więcej)
 
Tusk „. „Jeśli chodzi o politykę prorodzinną, to Polska nie ma powodów do wstydu, ani do kompleksów; w kilku sprawach jesteśmy awangardą i wzorem do naśladowania dla wielu innych – oświadczył premier Donald Tusk „…(więcej )
 
 
Jak mawiał Kisielewsk socjalizm to taki ustrój, w którym się walczy z problemami nie istniejącymi w żadnym innym . Innymi słowy socjalizm sam jest największym problemem , po likwidacji którego reszta przestałaby istnieć . Dlaczego Polacy muszą pracować tak ciężko jak niewolnicy , dlaczego nie stać ich na dzieci , dlaczego już jeśli rodzi się mały Polak , to praktycznie skazane jest na nędze .Dlaczego co trzecie polskie dziecko w II Komunie Tusk poprzez rządowe programy przyucza do życia w biedzie.
 
Żart mówi , że powodem jest ciągła walka Tuska z przeciwnościami . Nazwa tych wrogów nie pozwalających Tuskowi zapewnić Polakom wiecznej szczęśliwości to wiosna, lato ,jesień i zima.
 
Bo socjalistyczna polityczna poprawność , której wyznawcą są elity II Komuny na czele z ich prowodyrem Tuskiem , to nie tylko ideologia , to również system ekonomiczny. Faktycznie źródłem depopulacji Polski, bezrobocia, nędzy dzieci jest zbudowanie socjalistycznego bandyckiego państwa podatkowego ,. Utworzenie Republiki Okrągłego Stołu, II Komuny . Fundamentalnym problemem ideologicznym jaki niesie Polakom i innym narodom są dwie kwestie .
Jedna z aksjomatów religijnych politycznej poprawności to koncepcja tak zwanego” zrównoważone rozwoju , czyli nic innego jak celowe i metodyczne dążenie do wyludnienia Europy . Ten irracjonalny , nie mający nic wspólnego z realiami problem lewicowych fanatyków omówił profesor Lombor . Tusk nie zrobi nic , aby powstrzymać wyludnianie Polski , gdyż sam jest janczarem politycznej poprawności .
 
Główne tezy i informacje z eseju Lombora . 40 lat temu ludzkość została ostrzeżona ,że wzrost ekonomiczny skończy się dla niej zniszczeniem . Klub Rzymski , gromadzący ludzi ze szczytów nauki , polityki i biznesu zgromadzonych razem przez Wocha Aureli Peccei przedstawił tą sprawę w 1972 roku w cienkim woluminie zatytułowanym 'The Limits to Growth „ „ Granice wzrostu „ Opieral się on na serii matematycznych modeli opracowanych przez profesorów MIT . Tezy tej książki ta stała się fundamentalną ideą owych czasów „….”Jedynym wyjściem było doprowadzenie do zatrzymania rozwoju cywilizacji i wyludnienia . Propagowani posiadania maksimum jednego dziecka. Okazało się to kompletną bzdurą , gdyż pomimo wzrostu ludności świata ilość produkowanej żywność na głowę wzrosła . To samo dotyczyło ilości zasobów naturalnych . „….(więcej)
 
Proszę zwrócić uwagę na działania Tuska w drugim obszarze ideologicznym politycznej poprawności, czyli zniszczenia rodziny. Wysokie podatki, zmuszanie matek do pracy zamiast do opieki nad dziećmi. Omówiłem to w tekście „Tusk w expose obiecuje wesprzeć chów przemysłowy dzieci „..(więcej)
 
O tym jak obłąkaną ideologią nienawidzącą rodziny jest polityczna poprawność najlepiej zilustruję słowami lewicowej działaczki
 
„Duńczycy rozpoczęli dyskusję na temat zmian w prawie, które doprowadziłyby do tego, że kazirodztwo przestałoby być przestępstwem obyczajowym. Za zmianami w prawie opowiada się Lista Jedności – koalicja ugrupowań lewicowych i zielonych„….To staroświeckie i groteskowe podejście do spraw seksu i rodziny – przekonuje Pernille Skipper, posłanka i rzeczniczka Listy Jedności „…(więcej )
 
Socjalizm rosyjskie , zwany komunizmem to system w którym role religii państwowej pełniły nauki Marksa i Lenina , a system gospodarczy oznaczał konfiskatę całego mienia i przywrócenia ludności statusu chłopstwa pańszczyźnianego .Zostawiano im ochłapy wartości ich pracy , a za to dawano im, lub nie miejsca od mieszkania, licha opiekę weterynaryjna , a dzieci indoktrynowano i niszczono intelektualnie w systemie socjalistycznego szkolnictwa . To samo działo się w niemieckim socjalizmie Hitlera. Własność prywatna była tylko fasadowa .
 
Bękart tych dwóch systemów , polityczna poprawność to również system ekonomiczny . II Komuna jest państwem bandytyzmu podatkowego . Co więcej profesor Roger Scruton idzie jeszcze dalej .
 
Roger Scruton „Bo struktury przestępcze z Europy Środkowo-Wschodniej – powiązane blisko ze światem polityki i wielkim biznesem – wykorzystują obecnie europejską maszynę do forsowania lokalnej legislacji. Do inspirowania przepisów, które są narzucane przez Brukselę w ich rodzimych krajach i umożliwiają tym mafiom dokonywanie rozmaitych szwindlów. To przykre, jak nisko upadła Unia. „…..(źródło)
 
I teraz możemy wrócić do i tak czczych obietnic Tuska, który niepostrzeżenie dokonuje przerwrotu ideologicznego w Polsce i ustanawia polityczną poprawność religią państwową .
 
To co wyprawiają socjaliści w Polsce to zakrawa na kabaret . Teraz aby móc jeszcze bardziej okradać wymyślili sobie Specjalne Strefy Demograficzne , socjalistyczne strefy rozpłodowe dal tubylców , dla Polaków. Oto opis . Z pewnością znowu urzędnicy aby zdobyć pieniądze na swoje chore pomysły zwiększą opłaty , podatki . Znowu Polacy będą musieli jeszcze ciężej pracować, a socjalistyczna II Komuna wyciągnie swoją bandycką rękę, aby zabrać chleb ich dzieciom .
 
radio Opole „Należy zapewnić pracę, edukację i opiekę dla dzieci – tak w skrócie można określić założenia Specjalnej Strefy Demograficznej. „…”Pionierski projekt z Opolszczyzny przedstawiono w Opolu premierowi. „….”Pomysł zatrzymania depopulacji będzie mógł liczyć na finansowe wsparcie, ale po 2013 roku. „….”Na pierwszy etap realizacji projektu Specjalnej Strefy Demograficznej Opolskie już ma 120 milionów zł. Program zakłada zwiększenie liczby miejsc pracy m.in. poprzez budowę mieszkań komunalnych. Budowaliby je bezrobotni młodzi ludzie w ramach szkoleń osób bez pracy, następnie przeznaczone byłyby dla młodych rodzin, z których przynajmniej jeden małżonek jest zatrudniony na terenie województwa opolskiego. Kolejnym punktem tego projektu jest poprawa jakości edukacji i opieki żłobkowo – przedszkolnej. „….(źródło)
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
 
Constanza „Czy taka przemiana światopoglądu i celów politycznychjest w ogóle możliwa? „….„Potrzebny jest nam obecnie zrównoważony ekologicznie, sprawiedliwy i korzystny ekonomicznie wzrost dobrobytu nie tylko w zakresie PKB. Co więcej, w niektórych krajach może to oznaczać spadek PKB. „….”wzrost PKB ….dalsze stosowanie go jako głównego celu polityki w krajach „nadmiernie rozwiniętych" może być niebezpieczne i przynosić skutki odwrotne do zamierzonych „….”Musimy stworzyć instytucje, które pomogą nam pozostać w granicach naszej planety„….ryzyko narastających szkód w naszych zasobach naturalnych, jakie może się wiązać z niekontrolowanym rozwojem gospodarczym „…..” ścieżka rozwoju gospodarczego …...wyraźnie niezrównoważona ekologicznie…..przestała być także sposobem na poprawę ludzkiego dobrobytu i szczęścia „….”kapitał naturalny i społeczny, którego nie uwzględnia wskaźnik PKB, stanowi obecnie czynnik ograniczający poprawę dobrobytu w zrównoważonym rozwoju człowiekai do oceny rzeczywistego postępupotrzebne są inne mierniki. „…(więcej)
 
 
Jarosław Kaczyński „ Warto być Polakiem dobrze zorganizowanym i wydajnym, ale nie traktowanym w pracy jak niewolnik. Bo już jesteśmy bardzo pracowici. Jest znamienne, że wedle danych OECD przeciętny Polak pracuje aż 2015 godzin w roku (pracowitsi są od nas Koreańczycy – 2074 godziny), a daleko za nami są uznawani za bardzo pracowitych Japończycy (1733 godziny), Niemcy (1309 godzin) czy Holendrzy (1288 godzin).”…” Nieprzypadkowo w rankingu Doing Business 2010, opisującym łatwość robienia interesów, Polska jest na 70. miejscu wśród badanych 183 krajów. Nieprzypadkowo Polska zajmuje niechlubne 164. miejsce pod względem radzenia sobie z pozwoleniami na budowę. Nic nie usprawiedliwia tego, by Polska była dopiero na 121. miejscu w kategorii łatwości płacenia podatków. Tak jak nic nie usprawiedliwia 81. pozycji Polski w kategorii "łatwość zamykania biznesu" czy 77. miejsca w kategorii "wprowadzania w życie kontraktów"…”Wystarczy stwierdzić, że uniwersytet w Helsinkach jest już 72. w tzw. rankingu szanghajskim, podczas gdy najlepszy z polskich Uniwersytet Jagielloński – 320., a drugi, który się mieści w pierwszej pięćsetce, Uniwersytet Warszawski (największy w Polsce) – znalazł się na miejscu 396., o trzy pozycje niżej od małego uniwersytetu w fińskim Turku.”….”W dodatku, w przeciwieństwie do Finlandii, absolwenci naszych uczelni kompletnie nie interesują polskiego rządu i państwa, czyli z dyplomem trafiają prosto na bezrobocie (już ponad 50 proc. absolwentów nie znajduje pracy”….”O zapóźnieniu Polski pod względem nowoczesności ….Według danych Komisji Europejskiej Polska znajduje się na ostatnim miejscu wśród krajów UE pod względem procentowego udziału w eksporcie wyrobów wysokiej techniki.”…..”Równie źle wypadamy pod względem innowacyjności (wedle danych unijnej organizacji Pro Inno Europe): wyprzedzamy w Unii jedynie Litwę, Rumunię, Łotwę i Bułgarię,”…”Według wydanego przez Komisję Europejską opracowania podsumowującego "największe osiągnięcia UE w nauce i badaniach naukowych" zajmujemy:- 13. miejsce pod względem wielkości funduszy pozyskanych w ramach siódmego programu ramowego (badania i rozwój technologiczny); – 19. miejsce pod względem wskaźnika sukcesu w ramach siódmego programu ramowego; – 22. miejsce pod względem intensywności w dziedzinie badań i rozwoju (czyli odsetka PKB wypracowywanego w tym sektorze); – 23. miejsce pod względem łącznego indeksu innowacyjności;25. miejsce pod względem liczby wniosków patentowych (na milion mieszkańców) oraz – 27. miejsce w eksporcie nowoczesnych technologii (liczonych jako odsetek całkowitej wartości eksportu).”….”nakłady na badania i rozwój ….(Polska ) 0,7 proc. PKB ….W Szwecji, która przoduje w Europie, te nakłady wynoszą 3,8 proc. PKB, w Finlandii – 3,4 proc., w Niemczech – 2,5 proc., w Słowenii – 1,45 proc., a w Czechach – 1,4 proc. Miejmy świadomość tego, że jeden amerykański uniwersytet Stanforda dysponuje o 30 proc. większymi środkami (nie licząc gigantycznego funduszu rezerwowego), niż wynosi cały budżet polskiej nauki. Miejmy świadomość, że finansowanie nauki w Polsce na mieszkańca jest prawie dziesięciokrotnie niższe od średniej w starych państwach Unii (19 euro wobec 185 euro). „…(więcej)
 
„Trium Tuska . Za rok polski robol tańszy od chińskiego” „Produkują w Polsce, bo koszty pracy w Chinach ciągle rosną. Obecnie są już zaledwie o 15-20 proc. niższe niż w naszym kraju. „…(więcej)
 
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
 
 
 
0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758