Bez kategorii
Like

Tusk, Arłukowicz i korupcja polityczna

11/05/2011
419 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Piotrze Stasiński z Gazety Wyborczej!!! Korupcja polityczna u Premiera Donalda Tuska!!! A Ty za pióro nie łapiesz? Nie piętnujesz? O moralności nie prawisz??

0


Chyba wszyscy pamietamy co działo się w mediach po ujawnieniu w 2006 roku tzw. "taśm prawdy Renaty Beger". Zatroskani politycy (głównie z PO) z marsowymi minami (głównie Donald Tusk) głosili upadek obyczajów bo doszło do politycznej korupcji. Politykom wtórowały media (głównie GW i TVN).

Odnalazłem w internecie komentarz Piotra Stasińskiego pod tytułem "Tak upada PiS", który odnosił się do "taśm prawdy Renaty Beger".

   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3646407.html

Wczoraj doszło  do przypadku korupcji politycznej, której polskie media (głównie GW i TVN) jeszcze nie widziały. Prezes Rady Ministrów Donald Tusk skorumpował politycznie posła Bartosza Arłukowicza.

Gdybym był Piotrem Stasiński i nie lubił PO tak jak prawdziwy Piotr Stasiński nie lubi PiS (wnioskuję tak czytając komentarze tego autora) pisałbym pewnie tak.

"Tak upada PO"

"W warszawskim parku skończyły się rządy Donalda Tuska i skończyły się rządy PO.

Arłukowicza, by przeszedł do partii Tuska i przeciągnął innych posłów lewicy, przekupiono stanowiskiem sekretarza stanu w kancelarii premiera, limuzyną, pierwszym miejscem na liście wyborczej PO w Szczecinie i obietnicą, że tenże Arłukowicz zostanie pełnomocnikiem rządu z odpowiednim budżetem.

Tę ciemną operację, jakby żywcem wziętą ze świata gangsterów, przeprowadzał osobiście premier Donald Tusk.

Nagrania pokazane we wszystkich polskich telewizjach dają niesłychany obraz korupcji politycznej. W jednej chwili moralistyczne frazesy Tuska o standardach Platformy Obywatelskiej  pękły jak bańka mydlana.

PO dało pokaz obrzydliwego cynizmu, od którego Polska oniemiała.

Donald Tusk stracił jakikolwiek tytuł do rządzenia. Powinien natychmiast podać się do dymisji i zabrać ze sobą na śmietnik historii całą tę hałastrę, z którą budował układ polityczny, by utrzymać się u władzy za wszelką cenę."

 

0

Robert Kujawski

32 lata, z wyksztalcenia prawnik, dzialam publicznie, nie lubie prostych odpowiedzi

44 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758