HYDE PARK
Like

Trump wyprzedza Clinton a brat Obamy go popiera

25/07/2016
763 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Trump wyprzedza Clinton a brat Obamy go popiera

No i stało się. Jeszcze przed rokiem dawano Trumpowi góra 1% szans na to że zostanie kandydatem GOP na prezydenta USA. Według sondażu CNN / ORC który został przeprowadzony telefonicznie w okresie 22-24 lipca na losowej próbie 1001 dorosłych. Prowadzono też badanie preferencji na probie 882 zarejestrowanych wyborców. Margines błędu wynosił plus minus3,5%. Trump objął w wyścigu do Białego domu prowadzenie 44% do 39%. Jeszcze niedawno Clinton wyprzedzała Trumpa o 12%.

0


 

Wszystkiemu znowu winne „ruskie”. Sztab  pani Hitlary w oskarża Trumpa o inspirację rosyjskich hakerów. To oni podobno włamali się do serwera partii Demokratycznej i ujawnili podłe intrygi zwolenników żony Bila Cygaro wobec jej rywala Sandersa Wyniki dla próbki 882 zarejestrowanych wyborców mają margines błędu próbkowania plus lub minus 3,5 punktu procentowego.

https://

Tuż po wystąpieniu  na konwencji w Cleveland na której przyjął nominację przyszły prezydent USA Donald Trump został okrzyknięty przez amerykańskie i światowe lewactwo – grabarzem swojej przyszłości.

Okazuje się że jest jak w przysłowiu o Kozaku i Tatarzynie. To nie GOP ale partia Demokratyczna sypie się jak stare próchno. Clinton wygląda przy Trumpie jak emerytowana kokota z pretensjami do zamążpójścia.

Donald Trump po swej konwencji wychodzi w wyścigu do Białego Domu przed Hillary Clinton przed peleton – 44% do 39%. W konkurencji są jeszcze Gary Johnson (9%) i Jill Stein (3%) .

Przy rywalizacji jeden na jedną -wynik jest taki: 48% do 45% co oznacza 6 % awans.

Nowa sukces Trump opiera  głównie na większym wsparciu wśród niezależnych, z których 43% stwierdziło, że po konwencji  w Cleveland  jest bardziej prawdopodobne  ze zagłosują na niego.

Przed konwencją niezależni podzieleni byli 34% do 31% na rzecz Clinton przy czym za Johnsonem było (22%) i Steinem (10%). Teraz, 46% twierdzi, że popiera Trumpa, 28% Clinton 15% Johnsona i 4% Steina.

Trump wyprzedza Clinton a brat Obamy go popiera.

Nieszczęścia chodzą parami.

President Barack Obama’s Half Brother Endorses Donald Trump

‘Make America Great Again is a great slogan.’

Malik Obama chce, aby „Ameryka była znów wielka. 58 letni przyrodni brat prezydenta Baracka Obamy, 58, popiera Republikanina Donalda Trumpa.

„Lubię Donalda Trumpa bo mówi od serca”, powiedział. „Make America Great Again” jest wielkim sloganem. Chciałbym się z nim (Trumpem) spotkać. ”

„Pan Trump zapewnia Ameryce coś nowego i coś świeżego, „dodał.

Obama powiedział, że po tym jak jego brat go rozczarował, zwłaszcza tym, jak w 2013 roku nie pomógł mu w jego kampanii o fotel gubernatora Siaya gubernatora jest za „partią Lincolna”. Barack nie dając kuzynowi wsparcia finansowego pozbawił jego kieszeń 20 tys$.

Malik Obama nie podziela sympatii Baracka wobec Hillary Clinton, ani jednojajowych sodomickich legalnych związków. Ma także za złe swemu kuzynowi i jego rządowi zamordowanie  Muammara Kaddafiego, który był jego dobrym kumplem.

Trump zyskał ogromne poparcie wśród białych wyborców i to nawet tych którzy nie posiadają wykształcenia na poziomie college. Ma w tej grupie poparcie 52% respondentów.

Konwencja pomogła również Trumpowi uczynić postęp w jego osobistym obrazie. Teraz większość (52%) uważa że Trump stara się o fotel prezydenta dla dobra kraju, a nie osobistych korzyści.  Tylko 44% mówi tak o Clinton. Wzrósł dział tych którzy nazywają go uczciwym i godnym zaufania  (z 38% do 43%), a tych którzy byliby dumni, że mają go za prezydenta (z 32% do 39%).
nathanel.png

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758