Media Watch i recenzje
Like

„Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli „wolność słowa” na S24

03/03/2015
1213 Wyświetlenia
6 Komentarze
4 minut czytania
„Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli „wolność słowa” na S24

Ten komunikat pojawia się TYLKO wówczas, gdy jakimś cudem ktoś wystuka adres znikniętej notki. Ponieważ nikt takiego adresu poza autorem znać nie może, notka rzeczywiście jest „zniknięta”, jak u Orwella.

0


salon24_cenzura_knebel

Treść ukryta. Odblokuj filtr.

 

Ten komunikat pojawia się TYLKO wówczas, gdy jakimś cudem ktoś wystuka adres znikniętej notki. Ponieważ nikt takiego adresu poza autorem znać nie może, notka rzeczywiście jest „zniknięta”, jak u Orwella. 

Oczywiście nie jest to żadna nowość, tak było przez 35 lat PRLu. Dopiero w roku 1981 udało się wywalczyć potężnemu ruchowi niepodległościowemu „Solidarność”, pomalowanemu dla utrudnienia zwalczania barwami związku zawodowego, znaczenie ingerencji cenzorskich znakiem [—-] z podaniem paragrafu, na podstawie którego ingerencja nastąpiła. Ta wielka zdobycz cywilizacyjna komunizmu wmuszona przez „S” przetrwała stan wojenny! Sowieccy funkcjonariusze, Jaruzelski i Kiszczak doszli bowiem do wniosku, że pozostawienie tej regulacji z czasu wielkiego zrywu będzie uwiarygadniać „normalizację”. Oczywiście, w rzeczywistości powrócili do znacznie bezpieczniejszej metody orwellowskiej zachowując jedynie dla pozorów od czasu do czasu słynne zaznaczenia, zwłaszcza wówczas gdy czytelnik mógł się domyślić, że chodzi n.p. o przekleństwo „robotnika” wypowiadającego się o nieszczęściach jakie na Polską Republikę (Rzeczpospolitą) Ludową sprowadziła ekstrema „S”. 

Znikając wiadomości bez śladu decydenci portalu  „salon24.pl” przywrócili standardy zimnowojennego komunizmu. Jest to tylko jeden z niezliczonych przejawów spychania Polski z powrotem na rosyjską orbitę, o czym również traktował mój zniknięty wpis. Na szczęście są portale, na których wolność słowa wciąż istnieje, na których mrożące krew w żyłach uwikłania Komorowskiego nie są zasłaniane.  Na jednym z nich można znaleźć to co mi na portalu „salon24.pl” zablokowano.

 

http://naszeblogi.pl/42969-tresc-ukryta-odblokuj-filtr

 

 

Taki o to tekst wyszukał mi m.in. Wujek Google, zaraz po tym, kiedy sam u siebie na salonowym blogu spostrzegłem, iż poniższą notkę niewidoczną dla nikogo z poziomu „Mój blog” mogę jeszcze tylko odszukać u siebie (jak na razie, bo ta moja kolejna informująca wszystkich zainteresowanych na temat jej zniknięcia została z miejsca bezpowrotnie wykasowana, co jest jakimś totalnym kuriozum i doprawdy trudno jest mi pojąć te skandaliczne zachowanie w stosunku do niej salonowej administracji) z poziomu „Zarządzaj” —> „Lista notek” i gdy chcę w nią wejść, to niestety wywala mi zaraz komunikat poniższej treści (z którym nie wiadomo, co zrobić, skoro tamtejszy odsyłacz do działu Pomocy zaraz wywala Nam Error, tak jakby celowo ktoś chciał, co by nie dało się już tego filtra odblokować):

 

 

„Treść ukryta. Możesz zmienić zakres widocznej treści. W tym celu przejdź do strony głównej i odblokuj filtr.”

 

 

https://3obieg.pl/zydokomuna-kaczynskiego-vs-polak-katolik-grzegorz-braun

 

 

Dlatego zwróciłem się publicznie do Administracji Salonu24 o wyjaśnienie tych wszystkich poruszonych tutaj kwestii (niestety na próżno, bo jak widać mają jakiś odgórny nakaz tępienia wszystkich przeciwników PO-PiS’owego układu i kasacyjny proceder jest tam stosowany w pozaregulaminowym trybie, jako tzw. rozporządzenie nieoficjalne, choć skrupulatnie przestrzegane), bo bez tego Prawo do Wolności Słowa staje się na salonowej blogosferze jedynie iluzoryczne i praktycznie od co najmniej dwóch lat nic się w tej bulwersującej sprawie nawet jak widać ku lepszemu nie zmienia.

 

 

P.S. Jak widać doczekaliśmy już czasów, że kara się Nas za MyśloZbrodnie przeciw „jedynie słusznemu” PO-PiSowi i jego uprzywilejowanych „opiniotwórczo” partyjniacko-klakierniczych wyznawców.

 

 

https://

0

PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758