Media Watch i recenzje
Like

“Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli “wolność słowa” na S24

03/03/2015
673 Wyświetlenia
6 Komentarze
4 minut czytania
“Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli “wolność słowa” na S24

Ten komunikat pojawia się TYLKO wówczas, gdy jakimś cudem ktoś wystuka adres znikniętej notki. Ponieważ nikt takiego adresu poza autorem znać nie może, notka rzeczywiście jest “zniknięta”, jak u Orwella.

0


salon24_cenzura_knebel

Treść ukryta. Odblokuj filtr.

 

Ten komunikat pojawia się TYLKO wówczas, gdy jakimś cudem ktoś wystuka adres znikniętej notki. Ponieważ nikt takiego adresu poza autorem znać nie może, notka rzeczywiście jest “zniknięta”, jak u Orwella. 

Oczywiście nie jest to żadna nowość, tak było przez 35 lat PRLu. Dopiero w roku 1981 udało się wywalczyć potężnemu ruchowi niepodległościowemu “Solidarność”, pomalowanemu dla utrudnienia zwalczania barwami związku zawodowego, znaczenie ingerencji cenzorskich znakiem [—-] z podaniem paragrafu, na podstawie którego ingerencja nastąpiła. Ta wielka zdobycz cywilizacyjna komunizmu wmuszona przez “S” przetrwała stan wojenny! Sowieccy funkcjonariusze, Jaruzelski i Kiszczak doszli bowiem do wniosku, że pozostawienie tej regulacji z czasu wielkiego zrywu będzie uwiarygadniać “normalizację”. Oczywiście, w rzeczywistości powrócili do znacznie bezpieczniejszej metody orwellowskiej zachowując jedynie dla pozorów od czasu do czasu słynne zaznaczenia, zwłaszcza wówczas gdy czytelnik mógł się domyślić, że chodzi n.p. o przekleństwo “robotnika” wypowiadającego się o nieszczęściach jakie na Polską Republikę (Rzeczpospolitą) Ludową sprowadziła ekstrema “S”. 

Znikając wiadomości bez śladu decydenci portalu  “salon24.pl” przywrócili standardy zimnowojennego komunizmu. Jest to tylko jeden z niezliczonych przejawów spychania Polski z powrotem na rosyjską orbitę, o czym również traktował mój zniknięty wpis. Na szczęście są portale, na których wolność słowa wciąż istnieje, na których mrożące krew w żyłach uwikłania Komorowskiego nie są zasłaniane.  Na jednym z nich można znaleźć to co mi na portalu “salon24.pl” zablokowano.

 

http://naszeblogi.pl/42969-tresc-ukryta-odblokuj-filtr

 

 

Taki o to tekst wyszukał mi m.in. Wujek Google, zaraz po tym, kiedy sam u siebie na salonowym blogu spostrzegłem, iż poniższą notkę niewidoczną dla nikogo z poziomu “Mój blog” mogę jeszcze tylko odszukać u siebie (jak na razie, bo ta moja kolejna informująca wszystkich zainteresowanych na temat jej zniknięcia została z miejsca bezpowrotnie wykasowana, co jest jakimś totalnym kuriozum i doprawdy trudno jest mi pojąć te skandaliczne zachowanie w stosunku do niej salonowej administracji) z poziomu “Zarządzaj” —> “Lista notek” i gdy chcę w nią wejść, to niestety wywala mi zaraz komunikat poniższej treści (z którym nie wiadomo, co zrobić, skoro tamtejszy odsyłacz do działu Pomocy zaraz wywala Nam Error, tak jakby celowo ktoś chciał, co by nie dało się już tego filtra odblokować):

 

 

“Treść ukryta. Możesz zmienić zakres widocznej treści. W tym celu przejdź do strony głównej i odblokuj filtr.”

 

 

https://3obieg.pl/zydokomuna-kaczynskiego-vs-polak-katolik-grzegorz-braun

 

 

Dlatego zwróciłem się publicznie do Administracji Salonu24 o wyjaśnienie tych wszystkich poruszonych tutaj kwestii (niestety na próżno, bo jak widać mają jakiś odgórny nakaz tępienia wszystkich przeciwników PO-PiS’owego układu i kasacyjny proceder jest tam stosowany w pozaregulaminowym trybie, jako tzw. rozporządzenie nieoficjalne, choć skrupulatnie przestrzegane), bo bez tego Prawo do Wolności Słowa staje się na salonowej blogosferze jedynie iluzoryczne i praktycznie od co najmniej dwóch lat nic się w tej bulwersującej sprawie nawet jak widać ku lepszemu nie zmienia.

 

 

P.S. Jak widać doczekaliśmy już czasów, że kara się Nas za MyśloZbrodnie przeciw “jedynie słusznemu” PO-PiSowi i jego uprzywilejowanych “opiniotwórczo” partyjniacko-klakierniczych wyznawców.

 

 

https://

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

 1. Wypada dodać jeszcze typową cenzurę, która polega na tym że niewygodny tekst nie ma żadnych pojawienia się na stronie startowej. Nawet jak jest ważny i na czasie. Opublikowałem Patent Gwarantujący Uczciwe Wybory. http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=157%3Apatent-gwarantujacy-uczciwe-wybory-2 Krótko po fałszerstwach wyborów samorządowych. Kiedy wszyscy o tym trąbili, I oczywiście przepadł. Tak samo jak u Karnowskich wSieci, Niezależnej.pl, Targalski na Naszych Blogach skasował moje komentarze itd Tu jest lista Bolków http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=158%3Aw-polsce-nikt-nie-chce-uczciwych-wyborow To są same Bolki. I stosują UBeckie metody. Ta pseudo opozycja to fundament tego POstalinowskiego systemu okupacji i zaborów Polski. Ich zadaniem jest ochrona rządzących i uniemożliwienie powstanie prawdziwej opozycji.

  0
  • Zgadza się… tam bardzo szybko podpiwniczają wszelkie teksty antysystemowe, albo nawet takie, w których krytykuje się otwarcie ten cały PO-PiS’owski układ, czy też generalnie samą okrągłostołową partiokrację.

   Natomiast promuje się jedynie tanią Kaczystowską i POmyleńczą propagandę, stąd też jedynie establishmentowi blogerzy mogą tam jedynie liczyć na czołówkę strony głównej.

   Generalnie jeden wielki POpulizm i Socjalizm tam rządzi.

   0
 2. Avatar W.W.

  Jako, ze i mnie znikają wpisy, pisałem do właściciel portalu,
  Zapewnił mnie, że żadnej cenzury na tym forum nie ma.

  0
 3. Gratuluję tupetu bezczelności. Zarzucać innym cenzurę samemu jednocześnie cenzurując komentarze. Gdzie jest poniższy komentarz. Już dawno zapisany, jako pierwszy.
  Wypada dodać jeszcze typową cenzurę, która polega na tym że niewygodny tekst nie ma żadnych pojawienia się na stronie startowej. Nawet jak jest ważny i na czasie. Opublikowałem Patent Gwarantujący Uczciwe Wybory. http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=157%3Apatent-gwarantujacy-uczciwe-wybory-2 Krótko po fałszerstwach wyborów samorządowych. Kiedy wszyscy o tym trąbili, I oczywiście przepadł. Tak samo jak u Karnowskich wSieci, Niezależnej.pl, Targalski na Naszych Blogach skasował moje komentarze itd Tu jest lista Bolków http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=158%3Aw-polsce-nikt-nie-chce-uczciwych-wyborow To są same Bolki. I stosują UBeckie metody. Ta pseudo opozycja to fundament tego POstalinowskiego systemu okupacji i zaborów Polski. Ich zadaniem jest ochrona rządzących i uniemożliwienie powstanie prawdziwej opozycji

  0
  • Na tym portalu jest jakiś dziwny system moderatorski, bo część komentarzy normalnie przechodzi, a część muszę samemu zatwierdzić, aby się pojawiły (u Pana na tutejszym blogu też mój wpis w tej sprawie się nie pojawił od razu tylko oczekuje tam na Pańskie zatwierdzenie), także byłbym wdzięczny za wskazanie, co też mam tutaj w ustawieniach zmienić, aby wszystkie wpisy pod moimi notkami były z automatu zatwierdzane.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816