HYDE PARK
Like

Test, TEST, Test

05/03/2014
903 Wyświetlenia
6 Komentarze
1 minut czytania
Test, TEST, Test

Nie wiadomo co tak naprawdę testowano. Rakietę balistyczną czy światowe poczucie humoru. Trzeba powiedzieć że Rosja postąpiła dość bezczelnie w odpowiedzi na groźby jakie zewsząd na nią spadły.

Po manewrach wojsk w rejonie Królewca Rosja z przytupem zakończyła pokaz siły.  Międzykontynentalna rakieta balistyczna jaką odpalono dotarła do wyznaczonego celu w Kazachstanie, powiedział rzecznik Ministerstwa Obrony Igor Jegorow.

0


 

Kiedy ukazała się ta informacja spadły notowania giełdowe. Świat uważnie śledzi rozwój wypadków na Ukrainie.  Czy oba fakty to tylko zbieg okoliczności ? Należy wątpić. Pobrzękiwania szabelką zawsze były w modzie.

Rzecznik Kremla Peskov bez zmrużenia oka oświadczył że Rosja planuje testy rakiet z wyprzedzeniem więc USA wiedziały o tym, zanim Rosja odwiedziła z „przyjacielska wizytą, ukraiński półwysep Krymski.

Rosja zajęła strategiczny półwysep na Morzu Czarnym w zeszłym tygodniu po tym jak pro UE protestujący wyparli  z Kijowa wspieranego przez Kreml prezydenta Wiktora Janukowicza. Napięcie rośnie.

Rakietę wystrzelono około 450 km na wschód od granicy z Ukrainą. Pocisk, 20 metrów długości RS – 12M (SS-25 Sierp), przystosowany jest  do przenoszenia  głowic jądrowych i jego zasięg wynosi około 10000 km.

PS. Podczas wizyty na Ukrainie Sekretarz Stanu USA , przekazał dowody wsparcia:

”  Kerry brought moral support and a $1 billion aid package to a Ukraine fighting to fend off bankruptcy.”

czyli : moralne wsparcie i dorzuca miliard dodatkowego długu dla zagrożonej bankructwem Ukrainy.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758