POLSKA
Like

Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników kina

27/07/2021
364 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników kina

Lato to doskonały moment, aby cieszyć się premierami filmowymi na dużym ekranie. Z tej okazji Program PAYBACK razem z Multikinem, jednym z największych operatorów kinowych w Polsce, organizują specjalną akcję „PAYBACKowe Poniedziałki”.

0


Dzięki niej każdy posiadacz karty PAYBACK może w kasie Multikina nabyć bilety na poniedziałkowe seanse w specjalnej promocyjnej cenie – 14,90 zł. Bilet można również odebrać, wymieniając 1490 zebranych punktów PAYBACK.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać specjalny kod ze strony internetowej PAYBACK.pl/multikino i wykorzystać go przy zakupie biletu w kasie kina. Akcja „PAYBACKowe Poniedziałki” jest skierowana do każdego zarejestrowanego uczestnika Programu PAYBACK, który otrzymuje dostęp aż do dwóch kodów tygodniowo.

Placówki kultury należą do grona instytucji najmocniej dotkniętych pandemią. Dlatego też ważne było dla nas przygotowanie akcji, która zachęci widzów do skorzystania z oferty sieci Multikino, partnera naszego Programu – mówi Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska. – Liczymy na to, że każdy uczestnik Programu PAYBACK wybierze się w najbliższych tygodniach na co najmniej kilka seansów.

O istocie akcji więcej mówi Mariusz Spisz, członek zarządu Multikino S.A.:

Najważniejszym celem „PAYBACKowych Poniedziałków” jest pokazanie naszym klientom, że pomimo szczególnej, pandemicznej sytuacji, nadal zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że widzowie spragnieni premier na wielkim ekranie chętnie wezmą udział w akcji. Tym bardziej, że w każdym z naszych kin mogą liczyć także na najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie wymaganych rygorów sanitarnych.

W ostatnich tygodniach premiery na dużym ekranie miały m.in. takie filmy jak Czarna Wdowa, Kosmiczny mecz: nowa era, Escape Room: Najlepsi z najlepszych czy Elfinki. Jesienią z kolei do kin wejdą Wyprawa do dżungli, Noc oczyszczenia. Żegnaj Ameryko, Legion samobójców. The Suicide Squad i Czarna Owca, które będą nie lada gratką dla miłośników X muzy.

Szczegóły akcji, w tym regulamin, dostępne są na PAYBACK.pl/multikino.

0

Agencja

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758