KULTURA
Like

Tańsza kultura we Wrocławiu z URBANCARD Premium

18/02/2015
875 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Tańsza kultura we Wrocławiu z URBANCARD Premium

Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach? Korzystasz z komunikacji miejskiej? Pewnie posiadasz już URBANCARD. A czy wiesz, że dzięki bezpłatnej aktywacji statusu Premium możesz zyskać aż 20% zniżek na wydarzenia kulturalne? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie udogodnienia skrywa URBANCARD Premium, czytaj dalej. Kto może skorzystać z rabatu? Żeby aktywować bezpłatny status Premium na swojej karcie miejskiej wystarczy spełniać 2 warunki: posiadać aktywną kartę miejską URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcją URBANCARD, rozliczać podatek dochodowy w urzędzie skarbowym właściwym dla miasta Wrocławia. Już teraz wrocławska URBANCARD służy nie tylko do zakupu biletów komunikacji miejskiej, ale także m.in. do dokonywania płatności za parkowanie czy wypożyczania książek w Mediatece. Status Premium daje jeszcze więcej wygody i zniżek. Warto pamiętać, jeśli ktoś nie potrzebuje […]

0


Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach? Korzystasz z komunikacji miejskiej? Pewnie posiadasz już URBANCARD. A czy wiesz, że dzięki bezpłatnej aktywacji statusu Premium możesz zyskać aż 20% zniżek na wydarzenia kulturalne? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie udogodnienia skrywa URBANCARD Premium, czytaj dalej.

Kto może skorzystać z rabatu?

Żeby aktywować bezpłatny status Premium na swojej karcie miejskiej wystarczy spełniać 2 warunki:

  • posiadać aktywną kartę miejską URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcją URBANCARD,
  • rozliczać podatek dochodowy w urzędzie skarbowym właściwym dla miasta Wrocławia.

Już teraz wrocławska URBANCARD służy nie tylko do zakupu biletów komunikacji miejskiej, ale także m.in. do dokonywania płatności za parkowanie czy wypożyczania książek w Mediatece. Status Premium daje jeszcze więcej wygody i zniżek. Warto pamiętać, jeśli ktoś nie potrzebuje korzystać np. z komunikacji miejskiej, może założyć URBANCARD tylko w celu nadania statusu Premium.

Jak otrzymać status Premium?

Wyrobienie statusu Premium jest całkowicie bezpłatne, a z rabatów można korzystać przez 12 miesięcy. Po tym okresie status Premium należy odnowić. Każdy rodzic, posiadający na swojej URBANCARD status Premium, może uwzględnić w zniżce aż do 5 dzieci. To idealne rozwiązanie na tańsze rodzinne wyjścia do teatru czy skorzystanie z oferty zajęć dla dzieci w domach kultury.

Aby zyskać 20% zniżek w ramach URBANCARD Premium wystarczy złożyć wniosek na stronie www.wroclaw.pl/urbancard-premium lub przynieść go w wersji papierowej do Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41.

Gdzie obowiązuje 20% zniżki?

Gdzie więc możesz się wybrać dzięki zaktualizowanej URBANCARD? Wrocław, jako miasto pełne kultury oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc i wydarzeń, na które można się wybrać. Obszerna lista tych miejsc obejmuje m.in.:

  • Impart,
  • Wrocławski Teatr Lalek,
  • Narodowe Forum Muzyki,
  • Teatr Muzyczny Capitol,
  • Centrum Kultury Anima

…i wiele, wiele więcej. Pełna lista obejmuje aż 22 punkty partnerskie i jest stale rozszerzana. Zniżka dotyczy spektakli, warsztatów, koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Karta miejska URBANCARD Premium to świetna okazja, by zacząć lub odnowić dobre relacje z wrocławską kulturą.

0

AnnaMajkowska

1 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758