Bez kategorii
Like

Syn konsula Rosji dokonał ataku terrorystycznego na gołębie w Krakowie!

29/12/2012
505 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Terroryzm może mieć swoje początki w znęcaniu się nad ufnymi do ludzi, niewinnymi gołębiami.

0


 

Większość dyplomatów rosyjskich na całym świecie, to są tajni współpracownicy FSB czyli Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej czyli w oryginalnym brzmieniu:

Федеральная служба безопасности Российской Федерации, ФСБ.

Pan konsul Rosji w Krakowie wychowuje swojego syna w duchuФСБ (  FSB ) czyli uczy go, że w kraju w którym się rezyduje trzeba umieć  strzelać!

Zanim młody Rosjanin z dyplomacji osiągnie pełnoletniość i dostanie karabin snajperski, to musi zacząć od czegoś mniej rzucającego się w oczy, czyli od broni pneumatycznej.

Rosja współczesna oficjalnie  miłuje  pokój, którego symbolem jest właśnie gołąb, ale miłośnik FSB i syn konsula Rosji w jednej osobie właśnie zabił jednego gołębia pokoju i bez jakichkolwiek skrupułów strzelał do innych bezbronnych gołąbków!

Jednak ani konsul Rosji, ani Putin nie przeprosił za naruszenie spokoju społecznego mieszkańców Krakowa przez strzelca wyborowego z Rosji, który dokonał w Krakowie ataku terrorystycznego na niewinne gołębie!

Co więcej!

Nie było protestu dyplomatycznego ze strony Prezydenta R.P. ani ze strony Donalda Tuska za bezprawne użycie broni przez obywatela Rosji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Milczą też lewackie organizacje ekologiczne, a przecież w sposób bestialski zabito spokojnego gołębia i strzelano do setek innych gołębi.

Gdyby na Placu Czerwonym w Moskwie syn konsula R.P. zastrzelił rosyjskiego gołębia, to prawdopodobnie następnego dnia mielibyśmy odcięte dostawy gazu z Rosji, a Putin wydałby telewizyjne orędzie o bezprecedensowym ataku terrorystycznym  na pokojowo nastawioną Rosję!

Terroryzm rodzi się od agresji na niewinne zwierzęta, dlatego uważam, że strzelanie do gołębi w Krakowie dokonane przez syna konsula Rosji należy uznać za atak terrorystyczny na ufnie nastawione do ludzi ptaki!

Rajmund Pollak

0

ODWAGAcywilna

Slowa sa piekne, ale licza sie czyny, które ida za slowami. Mysl jest bronia, ale mysl niewypowiedziana, tylko zludzeniem. Warto posiadac odwage cywilna do wypowiadania opinii przeciwnych stereotypom i warto plynac pod prad jak pstragi

337 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758