Globalnie i Lokalnie
Like

Święto zmarłych w mej pamięci ex

01/11/2014
1425 Wyświetlenia
11 Komentarze
5 minut czytania
Święto zmarłych w mej pamięci ex

Święto zmarłych, podobnie jak wszystkie inne jest policzkiem dla wolnego człowieka; ktoś mi mówi kiedy mam czuć smutek, kiedy się weselić, kiedy pościć i kiedy umrzeć (najlepiej od razu po przejściu na emeryturę, by nie obciążać ZUS-u).

0


 

Mężczyzna zakrywa swoje pochodzenie od małpy rozumem, kobieta strojem. (Aleksander Świętochowski)
Stadne zachowania są wspaniałe, ale u baranów; Każdy kto zapisał się w historii ludzkości, musiał poddać w wątpliwość społeczny porządek, wierzenia i wiedzę, by stworzyć coś, co wykraczało poza znane i oswojone. Cała reszta baranów przepadła w mrokach dziejów. Zniknęły i przepadły ich starania o przetrwanie swej pamięci, dokonania, tytuły i etykietki, którymi otacza się ważnych ludzi. Przetrwali tylko ci, którzy za nic mieli obowiązującą moralność i nie znali słowa „niemożliwe”, które jest hymnem państwowym baranów.

Największe zwycięstwo nad kobietą to uciec od niej. (Napoleon Bonaparte)

W związku z tym sam stworzyłem święto, które hucznie obchodzę. To święto zmarłych w mej pamięci ex; kiedy jakaś Pani wykazywała się brzydkimi cechami charakteru, uśmiercałem ją w swojej wyobraźni. Przebijałem jej serce kołkiem, by nigdy już nie mogła wyssać ze mnie pieniędzy i życiowej energii; ucinałem głowę by nie puszczała do mnie słodkich oczek, nie kusiła pełnymi ustami, nie mówiła słów, po których chcę walczyć i ginąć w chwale jej imienia.

Człowiek, który kocha stawia rozkosz, jaką z pewnością obdarzy obiekt swej miłości, wyżej aniżeli tę, jakiej przedmiot jego uczuć może udzielić jemu samemu. Pragnie zatem dać kobiecie jak największą satysfakcję. Kobieta natomiast, która ma na względzie swój własny interes, zdolna jest jedynie rozkosz, jaką sama znajduje, stawiać ponad tę, którą daje. Zwleka więc…(Giacomo Casanova)

 

Po symbolicznym, mentalnym akcie ostatecznego pożegnania, przychodził czas na pożegnanie w świecie realnym, gdzie Państwa uniżony sługa musiał swoje przecierpieć. I owszem, Panie lubią rzucać, spoglądać z zadowoleniem na czołgającego się, zapłakanego samca, upodlić, wcisnąć pantofelkiem w ziemię, powiedzieć że przecież „nic nie obiecywałam”, ale gdy ktoś zrezygnuje z ich czaru, wdzięków i uroku, zaczyna się trzyczęściowy dramat; łzy, wrzaski, oskarżenia o egoizm i pustkę emocjonalną, oraz nieśmiertelne „chyba zraniła Cię jakaś kobieta, i teraz się mścisz na wszystkich, a ja jestem inna”. Jasne że inna kochanie, ulubione seriale oglądasz na siedząco, a nie leżąc.

Jedynym mężczyzną, który nie może żyć bez kobiet, jest ginekolog. (Arthur Schopenhauer)

 

Raz na rok wskrzeszam jednak te wszystkie Panie, by wznieść kilka (no, kilkanaście) toastów za ich zdrowie, oraz by podziękować życiu że na tyle nie zgłupiałem, by spleść z nimi swoje finansowo – emocjonalno – żywotne sprawy. Bo zamiast być lubianym pisarzem, byłbym wrakiem pod mostem. Przy okazji proszę Pana Boga, by okazał swe miłosierdzie nieszczęśnikom, którzy nie byli tak ostrożni jak piszący te słowa podchmielony, świętujący autor. Myśleli że złapali Pana Boga za nogi, a to był tylko wściekły wąż. Wierzę w moc modlitwy; gdy tylko Pan Bóg załatwi sprawę głodu i rzezi w Afryce, na pewno zajmie się Ryśkami z Klanu, którzy głośno krzyczą o swym szcześciu rodzinnym; spróbowaliby inaczej!

Kobieta więdnie, jeśli podlewana jest łzami. (Andrzej Majewski)

www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum.

————————-

Zapraszam do kupna moich e książek „Stosunkowo dobry”, oraz „Wyprawa po samcze runo” w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

0

samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758