POLSKA
1

Sto lat Panie Prezesie!

18/06/2021
48 Wyświetlenia
0 Komentarze
35 seconde czytania
no-cover

72. Urodziny Świętuje Premier Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Kaczyński, wybitny i niezłomny polityk, znakomity strateg. Wielki Polak i Patriota. Mąż Stanu RP. Wszystkiego Najlepszego Panie Premierze. Dużo, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Wytrwałości i sukcesów w służbie dla Polski. 100 lat. Dużo zdrowia i cierpliwości życzę w przywracaniu Polsce godności i jej należytego miejsca na świecie. Inne zapisy autora: Jak szczepionka “Sputnik V” wyleciała daleko w kosmosMity o szczepieniach rozsyłają rosyjskie trolle i boty, karmiąc ruch anty szczepionkowy. To groźne zjawiskoKoniec totalnej opozycji. Kto wyszedł z politycznego obłędu?Wściekłe i wulgarne “Lemparcice” zaatakowały lewicęPatriotki w wojsku, degeneratki w LGBT

0


72. Urodziny Świętuje Premier Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Kaczyński, wybitny i niezłomny polityk, znakomity strateg. Wielki Polak i Patriota. Mąż Stanu RP.

Wszystkiego Najlepszego Panie Premierze. Dużo, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Wytrwałości i sukcesów w służbie dla Polski. 100 lat.

Dużo zdrowia i cierpliwości życzę w przywracaniu Polsce godności i jej należytego miejsca na świecie.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

109 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816