Globalnie i Lokalnie
Like

Sędzia aresztowany i uwięziony za … obrazę sądu.

26/03/2014
805 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Sędzia aresztowany i uwięziony za … obrazę sądu.

No bez przesady. To nie mogłoby zdarzyć się w Polsce. Ale dobrze wiedzieć jak może faktycznie, w praktyce wyglądać sprawiedliwość.

Wiadomość ta nawet w USA wydawałaby się być nierealna. Tam też celebryci i milionerzy mają swój  „własny” wymiar niesprawiedliwości.

0


 

A tu trafiło na sędziego Joe! Były TV sąd sędzia Joe Brown został aresztowany i osadzony w więzieniu w Memphis, Tennessee, w poniedziałek, 24 marca za usiłowanie obrazy sądu.

Joe Brown, lat 66, został skazany przez sędziego Harolda „Hal” Horne z sądu dla nieletnich na  pięć dni  więzienia po gorącej dyskusji, jaka odbyła się w sądowej sali,   w poniedziałek po południu informowała stacja CNN.

Inny sędzia, który był świadkiem sprzeczki, powiedział że Brown „kwestionował autorytet sądu” oraz ” wypowiadała się dość hałaśliwe” podczas swojego wystąpienia. Tabloidów TMZ poinformował, że Brown zachowywał się obraźliwe, nawet po tym jak został ostrzeżony oraz wezwany  kilka razy aby się uspokoił.

Główny sędzia Dan Michael, który był świadkiem starcia na sali, powiedział CNN że sędziowie oraz personel sadu czuli się ” jakby rzuceni na podłogę” podczas tyrad sędziego Browna.  Były celebryta TV reprezentował w sądzie  klienta w sprawie o alimenty. Wyraził  swą pogardę dla sądu gdy powiedziano mu, że sąd nie rozpatrzy jego sprawy tego po południa.

       

Browna solidnie ostrzeżono pięć razy „zanim udało im się pozbyć się go z sali rozpraw”.  Słynny sędzia został potem „zakwaterowany” w Memphis Shelby County  ( więzieniu powiatowym gdzie sędzia Brown  jest byłym sędzią kryminalnym Shelby County.)

Joe Brown był gospodarzem telewizyjnego show „Sędzia Joe Brown” przez 15 lat. Program ten został anulowany  w zeszłym roku.

Co prawda wiadomość z obcego podwórka ale przyjemnie poczytać.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758