Globalnie i Lokalnie
Like

Rozetta – Targi książki Bytom już za tydzień!

28/05/2016
900 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Rozetta – Targi książki Bytom już za tydzień!

Już za tydzień (4-5 Czerwiec) odbędą się targi książki w Bytomiu poniżej przedstawia Państwu ostatnią garść potrzebnych informacji.

0


logo_218_80

 

MSZA ŚWIĘTA

Uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny i wszystkich uczestników bytomskich targów książki odbędzie się w przededniu targów w kościele Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Stolarzowickiej w piatek, 3 czerwca 2016 o godzinie 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

BILETY

Bilety wstępu na targi w cenie 7 zł oraz odrębne, całodniowe bilety wstępu na wykłady i prelekcje w cenie 15 zł dostępne w kasie BCK przed imprezą. Ilość biletów na prelekcje jest ograniczona. Rezerwacje telefoniczne pod numerem telefonu: 32 389 31 09 w. 101  (Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera. W przypadku problemów z połączeniem zachęcamy do rezerwowania biletów poprzez stronę internetową lub w sekretariacie pod numerem 32 389 31 09 w. 100) lub email:  info@becek.pl

NAGRODY „ROZETTA 2016”

Podczas bytomskich targów książki odbędą się dwa konkursy – na najpopularniejszego autora targów i najpopularniejsze wydawnictwo. Laureaci zostaną uhonorowani nagrodą targów – statuetkami „Rozetta”. W obydwu przypadkach laureaci będą wybierani przez publiczność targów.
Każdy odwiedzający targi wraz z biletem otrzyma dwa kupony:
Kupon rabatowy z 10% zniżką na zakup książek, które będzie można zrealizować na stoisku wydawnictwa zgłoszonego do udziału w konkursie. Największa liczba zgromadzonych kuponów rabatowych przez wydawcę wyłoni najpopularniejszego wydawcę targów.
Kupon rabatowy na zakup książki ulubionego autora. Przy realizacji tego kuponu należy wpisać nazwisko swojego ulubionego, żyjącego autora, którego książki są dostępne na targach w Bytomiu. Kupon będzie można zrealizować na stoisku wydawnictwa, które ma w swojej ofercie publikacje ulubionego autora. Autor z największą liczbą głosów oddanych i wpisanych na kuponach rabatowych zostanie uhonorowany stauetką Rozetta jako najpopularniejszy autor targów.

Więcej informacji na stronie www.rozetta.pl

0

parasolnikov

4 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758