Bez kategorii
Like

Jadwiga Chmielowska: Ratują honor Polaków

21/11/2014
1149 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
Jadwiga Chmielowska: Ratują honor Polaków

Jak długo można pluć nam w twarz i wmawiać, że to zwykła mżawka. Weszli do PKW. Czy mamy wierzyć, że ok. 30 % Polaków nie potrafi zaznaczyć krzyżyka i oddaje głosy nieważne, że PSL nie tylko na Śląsku ale i w całej Polsce osiąga kilkadziesiąt % poparcia? Czy mamy jako Polacy przejść do porządku dziennego na ataki hakerów na najbardziej newralgiczne serwery. Czy mamy się godzić na to aby nam Polakom uniemożliwiono dokonania wyborów władz zgodnie z naszą wolą? Czy mamy zrezygnować z demokracji i niepodległości?

0


wybory-2014

Ratują honor Polaków

 

Przecież ostrzegł nas minister Sienkiewicz, że państwo istnieje teoretycznie. Są jednak Polacy, dla których Polska jest najważniejsza. Rosja rozprawiła się z Czeczenią, zaatakowała Gruzję, Mołdawię, teraz Ukrainę. Tylko naiwni nie rozumieją czym był Smoleńsk! Wybory samorządowe 2014 r. to farsa! Rosjanie już dokonali elektronicznego ataku na Estonię w 2007 r. Dlaczego miałabym nie wierzyć, że teraz też nie maczali też palców. Każdy mógł dopisać nieistniejących kandydatów i sprawić by wygrali wybory!

Niektóre portale piszą, że to V kolumna Putina chce destabilizować Polskę, że to Narodowcy, że prorosyjski Korwin Mike robia rozróbę w lokalu PKW. Okazuje się, że nikogo z przywódców Ruchu Narodowego nie ma w Sali Konferencyjnej PKW. Poseł Wipler był, ale pospiesznie wyszedł.

Akcja jest gestem spontanicznym. Weszli i rozpoczęli strajk okupacyjny aby żądać:

– ustąpienia członków PKW,

– powtórki wyborów,

– liczenia głosów przez dwa różne systemy informatyczne – jeden pod nadzorem nowej,

– dopuszczenia mężów zaufania delegowanych przez organizacje społeczne.

Przed Lokalem PKW stoją dwie posłanki PiS – Małgorzata Gosiewska i Anna Sikora. Firma ochroniarska Kowalczyk nie chce ich wpuścić do lokalu PKW.

Uruchomiono telefon 531 578 531 Można telefonicznie zgłaszać informacje o przypadkach fałszerstw wyborów i różnych cudów nad urną.

Nieliczne niezależne media relacjonują zarówno to co się dzieje na zewnątrz jak i w Sali Konferencyjnej, gdzie trwa okupacja.

Gdybym była zdrowa to byłabym tam z Wami! Trzymajcie się. Nadszedł czas – Non possumus.

Jadwiga Chmielowska

21.11.2014 – 05:21

Cytat za portalem SDP: http://www.sdp.pl/felietony/10511,ratuja-honor-polakow,1416543717

0

Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758