Bez kategorii
Like

Projekty uchwał w sprawie Smoleńska odrzucone

01/02/2011
472 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Podaję za serwisem Bankier.PL Sejmowa Komisja Ustawodawcza odrzuciała oba projekty uchwał w sprawie Smoleńska i raportu MAK. Za głosowało 11 posłów, przeciw było 8.   <a href="http://diff.smartadserver.com/call/pubjumpi/22089/151698/5663/S/[timestamp]/?"> <img src="http://diff.smartadserver.com/call/pubi/22089/151698/5663/S/[timestamp]/?" border="0" alt="" /></a>     Dwa projekty uchwał złożyły Kluby PiS i SLD. PiS chciał, żeby Sejm w uchwale wyraził zdecydowany sprzeciw wobec tez zawartych w raporcie MAK i uznał, że treść raportu nie służy dobrym stosunkom między Polską i Rosją. Projekt PiS wyrażał oczekiwanie Sejmu, że powołane zostaną ponadpaństwowe instytucje, które pozwolą obiektywnie wyjaśnić przyczyny katastrofy.   O zaangażowaniu międzynarodowych instytucji napisali też w swoim projekcie posłowie SLD. W ich projekcie "Sejm wyraża nadzieję, że proces wyjaśniania nie wpłynie negatywanie na stan stosunków polsko-rosyjskich. Projekt SLD nie wspomina o raporcie […]

0


Podaję za serwisem Bankier.PL

Sejmowa Komisja Ustawodawcza odrzuciała oba projekty uchwał w sprawie Smoleńska i raportu MAK. Za głosowało 11 posłów, przeciw było 8.
 

 

 

Dwa projekty uchwał złożyły Kluby PiS i SLD. PiS chciał, żeby Sejm w uchwale wyraził zdecydowany sprzeciw wobec tez zawartych w raporcie MAK i uznał, że treść raportu nie służy dobrym stosunkom między Polską i Rosją. Projekt PiS wyrażał oczekiwanie Sejmu, że powołane zostaną ponadpaństwowe instytucje, które pozwolą obiektywnie wyjaśnić przyczyny katastrofy.

 

O zaangażowaniu międzynarodowych instytucji napisali też w swoim projekcie posłowie SLD. W ich projekcie "Sejm wyraża nadzieję, że proces wyjaśniania nie wpłynie negatywanie na stan stosunków polsko-rosyjskich. Projekt SLD nie wspomina o raporcie MAK.

 

 

www.bankier.pl/wiadomosc/Projekty-uchwal-w-sprawie-Smolenska-odrzucone-2281226.html

0

JAdaX

Nieustajacy Tropiciel Absurdów

68 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758