Media Watch i recenzje
Like

Powrót do pisania artykułów

19/09/2017
1089 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Powrót do pisania artykułów

Dawno temu pisałem w”Nowym Ekranie”swoje przemyślenia na temat sytuacji politycznej w naszym kraju.Były to czasy mroczne (jak dla mnie) i beznadziejne, panowała w sejmie ciemna koalicja PO-PSL.

0


Pisaniem w „Nowym Ekranie” próbowaliśmy siebie nawzajem wspierać, że przyjdzie taki dzień w którym wszystko się zmieni, ale nie tylko, bo i czynem coś się próbowało zrobić. Na przykład akcją zbierania przyborów szkolnych dla dzieci z Nowych Kiejkut, Łażący Łazarz bardzo się w to zaangażował, mało tego, zorganizował grupę ludzi i pojechali wszystkie rzeczy zawieść na miejsce dzieciakom. Trzeba wiedzieć, że miejscowość ta leży koło Szczytna, tak że lekko nie mieli. „Nowy” się rozsypał z powodów o których nie będę pisał bo i po co. Tylko szkoda mi moich wpisów a trochę ich było,wszystkie zostały skasowane.

Dziś jak dla mnie mamy inne czasy, o wiele lepsze choć też niespokojne za sprawą „totalnej opozycji”, jak sami siebie nazywają, będzie o czym pisać. Na przykład dziś tak zwana komisja ministra Jakiego ogłosiła wyrok w sprawie kamienicy na Poznańskiej 14. Komisja zwróciła kamienicę skarbowi państwa wartą pół miliarda złotych. Ale mi nie chodzi głównie o kasę, bardziej myślę o ludziach którzy tam mieszkali lub mieszkają, co oni musieli przejść przez te wszystkie lata walki z urzędniczymi złodziejami. Co oni przeszli było doskonale widać dziś w TVP Info jak został ogłoszony wyrok uchylający to bezprawie, po prostu się popłakali ze wzruszenia, nerwów. Ludzie Ci znowu uwierzyli w państwo Polskie, oby się udało doprowadzić wszystko do szczęśliwego końca. Wiadomo, że kamienica teraz przechodzi pod  miasto a tam różnie może być.

Pozdrawiam wszystkich.iStock_000015286795Medium

0

Nida

Polityka,wydarzenia,sport,zeglarstwo

191 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758