NEWS
Like

Potwierdzenie tajnego spisku przez Buzka

18/05/2013
989 Wyświetlenia
5 Komentarze
2 minut czytania
Potwierdzenie tajnego spisku przez Buzka

W dyskusjach w mediach głównego nurtu bardzo popularny jest argument spiskowy. Otóż powszechnie wiadomo, że w światowej polityce, a już na pewno w europejskiej, wszystko jest jawne i transparentne, żadnych tajnych porozumień nie ma. Kto tak twierdzi, ten jest zwolennikiem „spiskowej teorii dziejów”, a zatem oszołomem, bo przecież w dziejach żadnych spisków nigdy nie było – historia jest jawna i opisana w podręcznikach. A tymczasem okazało się, że takim oszołomem jest sam przewodniczący parlamentu europejskiego, czyli Jerzy Buzek. On twierdzi, że są spiski, są tajne porozumienia. Powiedział on mianowicie tak: „Przed wyborami parlamentarnymi europejskimi będzie jeszcze parę takich decyzji. Wiele z nich już podjęto, one nie są jeszcze przedmiotem takiej wielkiej, publicznej dyskusji. Bo proszę pamiętać, że sprawa unii bankowej […]

0


W dyskusjach w mediach głównego nurtu bardzo popularny jest argument spiskowy. Otóż powszechnie wiadomo, że w światowej polityce, a już na pewno w europejskiej, wszystko jest jawne i transparentne, żadnych tajnych porozumień nie ma. Kto tak twierdzi, ten jest zwolennikiem spiskowej teorii dziejów”, a zatem oszołomem, bo przecież w dziejach żadnych spisków nigdy nie było – historia jest jawna i opisana w podręcznikach.

A tymczasem okazało się, że takim oszołomem jest sam przewodniczący parlamentu europejskiego, czyli Jerzy Buzek. On twierdzi, że są spiski, są tajne porozumienia. Powiedział on mianowicie tak:

„Przed wyborami parlamentarnymi europejskimi będzie jeszcze parę takich decyzji. Wiele z nich już podjęto, one nie są jeszcze przedmiotem takiej wielkiej, publicznej dyskusji. Bo proszę pamiętać, że sprawa unii bankowej czy unii fiskalnej, tej związanej z budżetami, już jest w dużym stopniu zaawansowana, a jeszcze nie wszystko jest dyskutowane tak bardzo publicznie.”

A zatem wszelkie decyzje już podjęto w sposób tajny, ale jeszcze o tym się Europejczyków nie zawiadomiło. A zatem Europą rządzi jakaś tajna organizacja, która podejmuje wszelkie kluczowe decyzje w tajemnicy, a jak już wszystko ustali i uzgodni, to zawiadamia lud, który to z ochotą zatwierdza poprzez pochwalne artykuły stosownych dziennikarzy, a potem robi to parlament, którego zatwierdzenie to tylko zwykła formalność.

Tak się robi politykę od zawsze. Unia Europejska będzie federacją, a zatem super państwem i nikt się nie będzie nikogo pytał czy się zgadza czy nie. Demokracja to fasada. Bizantyjskie imperium europejskie powstaje w ramach tajnego spisku – taka jest konieczność dziejowa.

A zatem teoria spiskowa dziejów to prawda, albo Buzek to oszołom – innego wyjścia nie ma.

Grzegorz GPS Świderski

0

Grzegorz "GPS" Świderski https://www.salon24.pl/u/gps65/

Grzegorz GPS Świderski - Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem sarmatolibertarianinem, agnostykiem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

175 publikacje
113 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758