Artykuły redakcyjne
Like

Porażajaca logika sędziów z PKW

23/11/2014
434 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Porażajaca logika sędziów z PKW

Starannie obudowani immunitetami, mając wysokie apanaże i dozgonną niezawisłość – sędziowie PKW wygłaszają ex cathedra swoje tyrady nasycone prawniczymi zwrotami i żelazną logiką.
Jeden z owych sędziów nie dostrzega manipulacji, ani nawet nieporadności w spocie informacyjnym autorstwa PKW, w którym pokazane są cztery karty do głosowania (w różnych kolorach) i na każdej z nich jest skreślone krzyżykiem jakieś pole do głosowania. Sędzia każe sobie udowodnić, że jest to niezgodne z prawem.

0


A może by tak PKW pokazała spot wyborczy w postaci broszury i zaznaczony X NA JEDNEJ tylko karcie tej broszury (wyłącznie na jednej) – niezależnie od broszury można było pokazać łącznie z nią pojedyncze karty z zaznaczonym głosem, ale tylko ŁĄCZNIE z broszurą. Pokazanie tylko pojedynczych kart z zakreślonymi iksami, to może nie jest przekroczenie prawa, ale jest wstrętną manipulacją obliczoną na skojarzenia wyborców niekoniecznie śledzących wszystkie wyborcze ustalenia, świadczy ponadto o pewnej pogardzie do ludzi.
Poprzednio – bodaj ten sam sędzia z PKW – tłumaczył, że PKW „nie miała czasu” na rozpisanie przetargu i przyjęcie do działania dobrego komputerowego programu wyborczego i musiała poprzestać na tym wadliwym.
Najwyraźniej – wzorem ciągle zaskakiwanych zimą drogowców – PKW została zaskoczona wyborami. Logika sędziów z PKW jest porażająca…

0

Janusz40

337 publikacje
31 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758