Bez kategorii
Like

Pomóżmy rodzinie Magdziaków

14/06/2012
471 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

W życiu każdego z nas zdarzają się różne historie. Te pozytywne, radosne chwile szczęścia, jak i bardziej krzywdzące momenty. Los potrafi być dla niektórych okrutny, szczególnie w przypadku polskiej rzeczywistości.

0


My – Kibice – nie możemy być ślepi na niesprawiedliwość przytrafiającą się dobrodusznym obywatelom. Dlatego apelujemy o pomoc dla rodziny Magdziaków, którzy idealnie wpasowują się w przykład bezinteresownych ludzi dotkniętych dramatem.O tej historii słyszało już pół Polski. Rodzice trójki dzieci postanowili, w swej wspaniałomyślności, zaadoptować kolejką piątkę i stworzyć im warunki do normalnego dzieciństwa. Przeprowadzili się na Śląsk i zamieszkali w miejscowości Sieroty w powiecie gliwickim. Dom, do którego się wprowadzili, pomogła im zakupić angielska fundacja z New Castle. Wymagał on jednak remontu, więc Państwo Magdziakowie musieli zaciągnąć szereg kredytów, aby zapewnić rodzinie godne miejsce do życia. Gdy już wszystko wydawało się zmierzać ku szczęśliwemu zakończeniu, wydarzyła się rzecz nadzwyczaj niegodziwa. Z bliżej nieokreślonych motywów postanowiono odebrać Magdziakom ich posiadłość, zabierając im ich marzenia i sens życia. Cała historia została zrelacjonowana w tym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej wstrząsającej historii.

www.mirror.co.uk/news/uk-news/british-charity-fundraiser-sets-up-439047

Solidarność Walcząca Ziemi Gliwickiej postanowiła zgłosić protest przeciwko złu, jakie spotkało rodzinę Magdziaków, a wiele innych organizacji postanowiło poprzeć tę akcję, w tym Stowarzyszenie Kibiców GKS "PIAST". Zapraszamy zatem wszystkich kibiców Piasta Gliwice do wzięcia udziału w manifestacji. Pikieta rozpoczyna się 15. czerwca o godzinie 10:00 pod Starostwem Powiatowym przy ul. Zygmunta Starego 17 w Gliwicach. Pokażmy, iż los dobrych ludzi nie jest nam obcy. Udowodnijmy po raz kolejny, że nigdy nie opuszczamy potrzebujących oraz zbierzmy się jak najliczniej, zabierając ze sobą koniecznie barwy klubowe. Mamy świadomość tego, iż godziny nie należą do najdogodniejszych, ale każda pojedyncza osoba może pomóc sprawić, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Pamiętajmy jednak, aby swoją cegiełkę dołożyć w sposób nienaganny. Tak więc apelujemy o absolutną kulturę osobistą w czasie trwania akcji, nie zabieranie ze sobą rac, ani innych rzeczy, które mogłyby zostać odebrane negatywnie.            

piastgliwice.eu/component/content/article/1-nowiny/1528-pomozny-rodzinie-magdziakow

0

Andrzej Slonawski

Moje działania dziennikarskie poświęcone są ludzkim sprawom w myśl zasady - "razem z Wami, wspólnie dla Was", oparte na dewizie - "jeśli uważasz, że zrobiłeś już wszystko, znaczy to - że masz wiele spraw do załatwienia". Mam tez wspaniałą Rodzinę, oraz sprawdzonych przyjaciół

190 publikacje
123 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758