PRAWO
Like

Polska kontra reszta świata

02/02/2018
1110 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Polska kontra reszta świata

Mecz początkowo wyglądający na kolejny z cyklu My kontra reszta świata wcale nie jest przegrany.

0


Bowiem:

 

1. Po raz pierwszy udało się w końcu wzbudzić uwagę tak dużej społeczności międzynarodowej na fałszywość określenia „polskie obozy śmierci”.

2. Timmermans, departament stanu USA i Yad Vashem zostali przymuszeni do wypowiedzenia prostego stwierdzenia – obozy śmierci nie były „polskie”, ale niemieckie bądź „nazistowskie”.

.

3. Krytyka noweli ustawy o IPN, jeśli wczytać się w argumenty szczególnie wysuwane w Izraelu, polega na kompletnej nieznajomości tekstu ustawy i opieraniu się na histerycznych wrzaskach garstki niedouków o lewackim pochodzeniu (za Eli Barburem).

.

4. Za chwilę państwa Europy Środkowej zrozumieją, że nie tylko Polska jest na celowniku Przedsiębiorstwa „Holocaust”, ale również Łotwa, Chorwacja, Słowenia czy Węgry itp. To z kolei oznacza, że ta wielka Ameryka, o jakiej ludzie pod butem czerwonego cara śnili po nocach pokazuje swoje niezbyt przyjemne oblicze. Zatem punkt dla Putina, i to poważny, jeśli dyplomatołki z USA nie zrozumieją, że sympatia ludów zmienną jest. A obecność kilkuset żołnierzy amerykańskich póki co gwarantować może jedynie kolizje drogowe w najbliższej okolicy.

.

5. Za chwilę okaże się, że roszczenia o ten swoisty żydowski „zachowek” są oparte tylko i wyłącznie na chciejstwie, bowiem brak jest podstaw prawnych do wysuwanych żądań. Tak samo, jak spadek po katoliku, który zmarł nie pozostawiając spadkobierców, przechodzi na własność gminy, a nie Watykanu czy też najbliższego proboszcza, dzieje się z majątkiem Żydów, którzy zginęli nie pozostawiając spadkobierców.

.

6. Oczywistą oczywistością jest, że w wyniku planowanego przez Niemcy mordu ludzie zginęli. Tego nie są zmienić w stanie żadne pieniądze. Jednak prawo międzynarodowe nigdy nie poruszało tego problemu. Gdzie było żydowskie lobby w USA i dlaczego nic w tej mierze nie robili od daty powstania ONZ, tj. od 1946 roku?

.

7. Majątek należący przed wojną do związku religijnego jest sukcesywnie od lat zwracany. Ba, państwo nawet przeznacza spore kwoty na renowacje żydowskich cmentarzy.

.

8. Oburzenie społeczeństwa polskiego na Izrael i USA, które to państwa bez zachowania cienia pozorów próbują wskazać nam miejsce w szeregu za chwilę przerodzi się w powszechny.

.

9. Pouczenie, że zdaniem USA nie wolno hamować badań nad Holocaustem zaowocuje w pierwszej kolejności wszczęciem wykopalisk w Jedwabnem, w celu ustalenia nie tylko prawdziwej liczby ofiar (wsadzenie do jednej stodółki 1600 osób jest nieprawdopodobne) a potem sprawdzenia podnoszonych od lat zarzutów tzw. „negacjonistów”. Po 73 latach od zajęcia terenu obozu w Auschwitz pora na spojrzenie nań okiem badacza, a nie na kolanach.

.

10. I nagle może się okazać, że mit założycielski Izraela, który do tej pory cementuje społeczności żydowskie na całym świecie, runie.

.

11. 6. 000.000 ofiar, przeznaczonych na całopalenie, stanie się mitem wymyślonym jedynie po to, by odzyskać Palestynę przed wyznaczonym czasem.

.

12. Ale w wymiarze świeckim ton wypowiedzi izraelskich polityków w połączeniu z wypowiedziami polskojęzycznych Żydów na forach społecznościowych cofnął stosunki polsko-izraelskie do początku lat 1990-tych. To faktycznie jest sukces na miarę „wielkiego” dyplomaty.

 

 

Analiza Jedwabnego, faktycznej ilości ofiar żydowskich w Birkenau i innych obozach śmierci może przyczynić się do końca państwa udającego świeckie, a naprawdę teokratycznego, jakim jest Izrael.

 

 

 

 

 

1.02 2018

 

 

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758