HYDE PARK
Like

Polska 2034

31/12/2013
1475 Wyświetlenia
79 Komentarze
9 minut czytania
Polska 2034

Po burzliwych wydarzeniach 2015-2020 (poprzedni system nie mógł się inaczej skończyć, był zbyt nieracjonalny, nieudolny i bandycki) nowe władze Polski wprowadziły gruntowną reformę prawa wyrzucając na śmietnik wszystkie kodeksy i odbudowując od podstaw wymiar sprawiedliwości (wszyscy von lub na wymianę do kicia za niewinnych), zrezygnowały z podatku dochodowego zostawiając tylko 5% VAT i 30% podatek obrotowy dla zagranicznych sieci handlowych, zlikwidowały ZUS tworząc Polskie Towarzystwo dla Emerytów i Chorych składające się z rodzimych firm ubezpieczeniowych, wprowadzając abolicję kredytową dla wszystkich zadłużonych i windykowanych (co wycięło na dobre zagraniczne banki), likwidując koncesje, zezwolenia i korporacje zawodowe, oraz ograniczając biurokrację do 1/10 stanu z 2014 i jednocześnie inwestując w rozwój rodzimej przedsiębiorczości, innowacyjności i handlu.

0


Dodatkowo zreformowano szkolnictwo wyższe stawiając na rozbudowę znakomicie dofinansowanych instytutów badawczych, a oświata otrzymała nowy program stawiający na umiejętności i rozwój osobisty poprzez wynagrodzenie nauczycieli na poziomie managerskim. Za rozwój naszych dzieci muszą odpowiadać najlepsi w swoim fachu, prawdziwi pasjonaci i ludzie z podejściem oraz autorytetem – powiedziała Pani Premier.

 

 

Jednocześnie po serii procesów w których osądzono 90% polityków z lat poprzednich za nadużycie władzy, korupcję, afery, niegospodarność, niszczenie polskich obywateli i łamanie prawa z chęci zyski, oraz po egzekucjach na zdrajcach ojczyzny za okres 55-2015 (znacie te świetnie opisane groby w Miejscu Hańby) i rozparcelowaniu zagrabionych majątków pomiędzy pokrzywdzonych zostały zakwestionowane wszystkie umowy międzynarodowe sygnowane przez tych ludzi jako podpisane z rażącym naruszeniem prawa i wbrew polskiej racji stanu. Co wywołało spory rozgłos międzynarodowy gdyż zostały anulowane bandyckie pożyczki w Międzynarodowym Funduszu Walutowym oraz uwolniliśmy się z zależności od mafijnej Unii Europejskiej.

 

 

Odzyskane pieniądze zainwestowane w polskie projekty energetyczne (energia geotermalna, zimna fuzja), wynalazczość, innowacyjny przemysł zbrojeniowy, ekologiczne wydobycie surowców (łupki, upłynnianie węgla, uran, złoto, srebro) a także motoryzację, elektronikę, informatykę, telekomunikację i biotechnologię. Oczywiście dzięki temu unowocześniono też medycynę i uniezależniono indywidualne zdrowie obywateli od obcych koncernów farmaceutycznych.

 

 

Wprowadzono zachęty podatkowe do rezygnacji z importowania żywności i produktów żywnościowych wytwarzanych tradycyjnie w Polsce. Co dało dodatkowy impuls polskiej wsi i polskiej przedsiębiorczości (zerowy VAT), tak samo potraktowano wszelkie produkty kultury takie jak książki, utwory muzyczne, filmy, gazety lub czasopisma.

 

 

Postawiono także na spółdzielczość, aktywność lokalną, waluty lokalne, rozwój turystyki i aktywność obywatelską. Młodzież poprzez swoje stowarzyszenia harcerskie i paramilitarne wspiera rozwój trzystutysięcznej Obrony Terytorialnej Kraju, która dziś stanowi prawie jedną piątą naszej nowoczesnej armii, oraz stanowi podstawę naszych osiągnięć sportowych.

 

 

Wszystkie te działania powodują powrót do Polski emigrantów i potomków emigrantów oraz osób wysiedlonych lub pozbawionych niesłusznie naszego obywatelstwa przez ostatnie 100 lat. Ssanie i zapotrzebowanie jest wielkie i dla wszystkich starcza póki co miejsca oraz pracy. Mamy też dwa miliony rocznie wniosków obywateli spoza Rzeczpospolitej Narodów, którzy chcą zamieszkać na ziemiach Polskich. Niestety wygląda na to, że dla nich okres oczekiwania wydłuży się aż do 10 lat. Rzecz  jasna wiemy o istnieniu praktyki składania wniosków o obywatelstwo do innych krajów Rzeczpospolitej Narodów takich jak Węgry, Serbia czy Estonia (tam 3-letni okres oczekiwania) a potem przenoszenia interesów do Polski, ale na szczęście kraje te gonią Polskę i konkurencyjnymi usługami pomagają nam gospodarczo kolonizować Rosję, Niemcy, Francję i Afrykę oraz konkurować z samymi Chinami.

 

 

Niestety dziś pojawiły się pewne zatargi ze Stanami Zjednoczonymi, które zamknęły granicę i nie chcą wypuścić naszych wykształconych rodaków, ale mamy nadzieję, że ten konflikt da się rozwiązać środkami dyplomatycznymi i nie dojdzie do incydentów militarnych po których USA musiało wypuścić inżynierów i profesorów posiadających polskie obywatelstwo. Chociaż wielu obserwatorów z zewnątrz podkreślało, że znakomicie świadczy o naszym kraju to, że zapis konstytucji “Polska ma prawo użyć wszelkich środków w obronie polskiego obywatela” nie jest doktryną martwą. Niektórzy nawet łączą naszą demonstrację siły sprzed 2 lat z samobójstwem starego Władymira Putina, po utracie floty czarnomorskiej na rzecz zrzeszonej z nami Ukrainy i serii tajemniczych śmierci z jego otoczenia były Prezydent Rosji był już podobno w ciężkim stanie psychicznym, żył w odosobnieniu i kolekcjonował próbki swoje próbki kału.

 

 

Warto przy tym zdementować pogłoski o związkach tej serii zabójstw i kryminalnych samobójstw z zamachem w Smoleńsku sprzed 24 lat. Instytut Wassermanna działa bowiem wystarczająco skutecznie i zadowalająco jeśli chodzi o legalne ściganie smoleńskich zbrodniarzy i dostarczanie ich wraz z dowodami do Trybunału Sprawiedliwości w Budapeszcie.

 

 

Państwo Polskie udowadnia w ten sposób, że w ramach mądrej polityki historycznej nie tylko potrafiło sprowadzić ciała pomordowanych Polskich Oficerów w Katyniu, Miednoje i innych miejscach, nie tylko potrafiło wybudować 1230 muzeów (w tym 300 miejsc pamięci na Wołyniu i przeniesienie Pałacu Kultury do skansenu postkomunizmu z Budzie Ruskiej) przez ostatnie 14 lat, nakręcić ponad 200 filmów historycznych (3 Nowe Oskary) odzyskać polskie dobra kultury i reparacje wojenne od Niemiec oraz Rosji, ale też potrafi zadbać o elementarną sprawiedliwość dot. historii najnowszej.

 

 

Oczywiście są też niedogodności. Pomimo wielkich starań do dziś nie udało nam się odbudować dawnych stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Na tym etapie wydaje się to niemożliwe póki Izrael nie wyda Michnika, Sorosa, Balcerowicza i innych aferzystów. Niestety wątpliwie skuteczne okazało się 5-letnie embargo międzynarodowe i akcja CAMKAM (“cameback kamienic”) wprowadzone przed zapoznaniem się z całością materiału dowodowego – nikt wtedy nie przypuszczał, że izraelska finansjera tak wiele tym ludziom zawdzięcza.

 

 

Ale wiele jeszcze przed nami, w przyszłym roku oddajemy kolejne obiekty kwantowych dolin i planujemy (w końcu) start pierwszej załogowej misji na Marsa. Bierzemy też w dzierżawę od CERN wielki akcelerator cząstek w Genewie, chyba że poczekamy na większy i droższy oferowany przez Iran (jego budowa ma za dwa lata dobiec końca). I w końcu przymierzamy się do eksploatacji Arktyki w polskiej strefie wpływów i rozpoczęcia budowy 3 linii metra w Krakowie. Kończymy też program budowlany “Absolwent na swoim”. Za rok zostanie wszczęty projekt “Mieszkanie dla Maturzysty” w którym weźmie udział większa ilość deweloperów wynagradzanych obligacjami dzięki skokowi ich oprocentowania do 0,5% w stosunku rocznym i marzących o zaistnieniu na polskim rynku . Czekamy też na decyzję czy Igrzyska Olimpijskie 2044 odbędą się w Warszawie i Łodzi, naszym atutem jest, że do tego czasu będą to najnowocześniejsze metropolie na świecie (obecnie tempo wzrostu 15%).

 

 

Mam nadzieję, że jak zwykle w okresie mądrych reform wszystkie nasze zamierzenia się powiodą, czego sobie i Państwu życzę jako społeczny ambasador informacji o Polsce i w imieniu rodzimego imperium medialnego 3obieg.pl.

 

 

Ps. A tymczasem zapraszam na coroczny pokaz – tak nowa świecka tradycja – roju dronów i androidów w projekcji “Plazma, światło i dźwięk”.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

 1. Avatar abdullahibnsaud

  Największe znaczenie miało przeprowadzenie likwidacji idioty któremu USA dało dostęp do systemu Echelon. Polska przestała się liczyc jako suwerenny kraj, – Polacy skupili się na podsuwanych przez sojuszników i niekoniecznie informacjach, Uchodźcy z Izraela w tym czasie bez problemu przejęli kraj, szczęśliwie dal Polaków (prawdopodobnie przez sąsiedzctwo kalifata nadreńskiego nie obnosili się z tym).

  0
 2. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Rok 2033r.
  Sekcja 15 , tajna wewnetrzna struktura powstalej w 1981r. polskiej emigracyjnej armii wyzwolenczej AK-Reinkarnacja , dowodzona przez Maxa von Stirlitza III dokonala likwidacji resztek LSD w Argentynie miazdzac ostatecznie ostatniego potomka z pomiotu komunistycznego Lecha raka Millera wraz z podleglymi mu komunistami-emigrantami.
  Sztuczna inteligencja sowiecka zostala doszczetnie zgladzona.
  Izrael jako panstwo ,po wojnie atmowej z Persja juz nie istnial.Przesiedlency majacy byc szlachta jerozolimska w odrodzonej Polsce przebywali w specjalnych strefach ,wydzielonych milosierdziem chrzescijanskim jako gatunek wysterylizowany i nie podlegajacy dalszemu rozrodowi.

  0
  • Gadać łatwo ale robić takie rzeczy nie… porozmawiaj z żyjacymi jeszcze ludźmi od egzekucji z AK

   0
   • Avatar Max Otto von Stirlitz

    ??
    Nie musze , mam to w genach a historia jest na cmentarzu. Przy takim panskim rozumowaniu NIC sie w Polsce nie zmieni,pozostanie szara nedzna rzeczywistosc spowita mgla milosierdzia gminu.
    Z tym trzeba sie urodzic, tego nie mozna sie nauczyc panie Parol.

    0
    • Gadaniem takim zmieniasz najmniej

     0
     • d0bbd18ed0b4d0b8 d183 d0bcd0b5d0bdd18f d0bfd180d0bed0b1d0bbd0b5d0bcd0b0 d18f d0b7d0b0d185d0bed0b6d183 d0bdd0b0 d181d0b5d180d0b2d0b0d0ba d0bad0bed182d0bed180d18bd0b9 d0b7d0b4d0b5d181d18c d0bed0bfd0b8d181d0b0d0bd (d0b4d0b0d0b2d0bdd0be d0b8d0b3d180d0b0d0bb d183d0b6d0b5 d0b7d0b0d0bcd0bed0ba d0b5d181d182d18c d0b7d0b0d0bfd180d0b8d0b2d0b0d187d0b5d0bdd18bd0b9 d0bdd0b5d0b4d0bed181d182d180d0bed0b5d0bdd18bd0b9) d181d0b5d0b4d0bdd18f d0b7d0b0d185d0bed0b6d183 d0bfd0b8d188d0b5d182 the server is full d187d182d0be d0b4d0b5d0bbd0b0d182d18c?

      0
     • Way to use the internet to help people solve prlmoebs!

      0
     • Knocked my socks off with knelgodwe!

      0
     • Avatar Teo

      I’m gruaeftl you made the post. It’s cleared the air for me.

      0
   • Looks like I found the answer to what I was loikong for in terms of transferring from E3 to H15. If you have a Green Card PERM Application while on E-3 Visa is it a good idea to switch to the H-1B Visa?This is an interesting question and one which we try to answer in this E3 Visa and Green Card post. While it is not explicitly forbidden to have an open PERM application on the E-3 Visa, it is also not explicitly allowed like the dual intent provision with the H-1B visa. Hence it often happens that the E-3 visa holder will switch to the H-1B visa to prevent any off change of a future E-3 visa denial.

    0
   • MadziaMam spirtalc499 juz 3 lata i do tej pory uwac5bcac582am jc485 za cudwonc485 antykoncepcjc499,ale niestety pomylic582am sic499.Wc582ac59bnie dzic59b w Dziec584 Matki dowiedziac582am sic499 c5bce jestem w cic485c5bcy po raz trzeci a nie planowalic59bmy trzeciego dziecka.I teraz mamy z mc499c5bcem dylemat czy pozostawic487 wkc582adkc499 i poczekac487 na rozwc3b3j wydarzec584 czy usunc485c487 wkc582adkc499(wc3b3wczas istnieje ryzyko poronienia).Muszc499 jak najszybciej podjc485c487 decyzjc499,ale ktc3b3ra bc499dzie sc582uszna.

    0
 3. :)…zaponiales o czyms Lazarzu ?
  O Poczatku? :
  A zaczelo sie od konfliktu z Rzesza Niemiecka, ktora po roku 2016 zaczela masowo wykupywac polska ziemie na zachodzie Kraju, na slasku, pomorzu i na mazurach. Niemcy po roku ‘gospodarowania’ rozpoczeli systematyczny program eksmisji polskich rodzin z wykupionych nieruchomosci co spodwodowalo oburzenie i powszechne demonstracje przeciwko brutalnemu postepowaniu ‘nowych wlascicieli’… Prawicowy rzad PiSu, nie mogac liczyc na wlasne sily, wezwal na pomoc nowo utworzone ‘Sily Zbrojne UE’ aby opanowac sytuacje. Komisja Europejska pod naciskiem zachodniej finansjery i Koncernow zgodzila sie na interwencje zbrojna w ‘obronie konstytucyjnego porzadku i obrony demokracji w Polsce’. Po wkroczeniu glownie oddzialow Bundeswery na Zachodnie Ziemie, wybuchlo ogolnopolskie powstanie przeciwko interwencji. Swiezo sformowane oddzialy Armii Ochotniczej przejely arsenaly WP i dlugie kolumny Ochotnikow ruszyly na Zachod wesprzec, juz walczace resztki regularnej armii, ktora zostala zdemobilizowna w calosci decyzja Wladz.
  Po prawie polrocznych zacietych walkach na Zachodzie i na Polnocy Kraju [ Rosjanie wykorzytsujac sytuacje wkroczyli z Krolewca aby metoda faktow dokonanych oderwac ziemie pomiedzy Obwodem a Bialorusia i stworzyc wreszcie dlugo wymarzone polaczenie ladowe ], gdzie z miesiaca na miesiac opinia publiczna na Swiecie i w Europie dowiadywala sie, o coraz brutalniejszych aktach barbarzynstwa ze strony niemieckich i rosyjskich oddzialow, UE zmuszona byla pod naciskiem Chin, Indii, Japonii do wstrzymania Interwencji i wycofania sie z Polski. Rosja zas otrzymala potezny cios od Chin, ktore wykorzystaly sytuacje i przekroczyly granice na dalekim wschodzie, zajmujac Syberie i jej olbrzymie bogactwa naturalne. Odwet nuklearny nie doszedl do skutku dzieki nowej chinskiej technologii hackerskiej, ktora uczynila rosyjska bron atomowa bezuzyteczna.
  Po tych tragicznych wydarzeniach oblicze Europy i Swiata bylo juz inne. Nikt nie mial watpliwosci co do intencji niemieckich, rosyjskich i chinskich. Mocarstwa zaczely sie gryzc miedzy soba, co Patrioci Polscy wykorzystali. Zwycieskie oddzialy Armii ochotniczej i Regularnego Wojska wkroczyly do Warszawy i wszystkich miast wojewodzkich i powiatowych, przejmujac wladze w imieniu Narodu, aresztujac dotad urzedujace wladze. Nikt z Rzadzacych nie osmielil sie przeciwstawic zwycieskim oddzialom, zdeterminowanym i wscieklym, za przelana krew i jawna zdrade Ojczyzny. Wkrotce powstal nowy Rzad Narodowy i zmienilo sie oblicze Polski. amen.

  0
 4. do robhood: “Prawicowy rząd PiSu”, dobre dobre, uśmiałem się :-), najważniejsze w sylwestra to jednak mieć poczucie humoru 🙂

  A poza tym to cała historia niedoczekanej przyszłości, raczej wygląda jakby w naszej umęczonej ojczyźnie, władzę objął, Koriwn-Mikke, Cejrowski, Kolonko i Michalkiewicz, wtedy taki scenariusz jest dość prawdopodobny.

  0
  • 😀 … Najwazniejsze to miec nieprzyzwoita wyobraznie 🙂

   0
   • ac59bkaja miac582am wkc582adkc499 5 lat i byc582am zadowolona. po usunic499ciu plaanwolic59bmy dziecko, zaszc582am w cic485c5bce po 4 miesic485cach prc3b3b. Teraz chce zac582oc5bcyc487 kolejnc485 poniewac5bc karmic499 i wiele metod antykoncepcji odpada.Jec5bceli chodzi o zac582oc5bcenie to nie boli, tzn delikatne ukc582ucie. Partner moc5bce jc485 wyczuwac487 podczas stosunku, niteczka moc5bce delikatnie kc582uc487 w penisa, 1006

    0
  • A co ma Kolonko do tego? Nie róbmy niepotrzebnej legendy. JKM też raczej nie miałem na mysli chyba że w trudnej koalicji z Jackiem Rossakiewiczem

   0
   • 4 podział władzy 🙂
    Korwin-Mikke i Michalkiewicz – ustawodawcza,
    Cejrowski – Wykonawcza
    Na sądowniczą nie mam pomysłu, ale czwarta władza to jednak Media 🙂 i tu Kolonko

    0
    • Przeceniacie Korwina, on nie zrobi tego co trzeba, co np. Lula w Brazylii
     Jest za miękki, za mało radykalny i nie jest patriotą

     0
    • Avatar Max Otto von Stirlitz

     Herrn Kot ,
     bosonogi bigamista Cejrovski , Janusz kurwa Mikki, Max kalboy Golonko to nieutylizowane smieci.
     Co do Michalkiewicza …mam watpliwosci.
     Sprawdzenie ich wszystkich nie jest az takie trudne, wiekszosc darmowych informacji moze pan znalezc w sieci,wystarczy wysilic umysl .
     Dostep do tego typu informacji,poza siecia jest platny.
     Ceny : umiarkowane od 15kola papieru do 30kola, zalezy kto pyta, tylko po co panu ta wiedza, przeciez i tak tego nie opublikuje.
     Szczesliwego Nowego Roku 2014.
     Max Otto von Stirlitz.

     0
    • Zatrudnisz go to znów się sprzeda jak kiedyś

     0
     • Avatar Max Otto von Stirlitz

      Mr.Tomasz Parol.
      Wstep do charytatywnej Fundacji Odszkodowania Wojenne jest zamkniety.Kwota wpisowego jest bez znaczenia.Waski , elitarny klub gentlemanöw gdzie twarz stanowi o karcie a przeszlosc dziecinstwa Zbikowa bezcenna i nie do podrobienia.
      Pozostaje w uszanowaniu dla panskiej pracy i szczescia zycze w 2014r.
      Max.
      PS.Wiarygodnosc jest podstawa w interesach, money pozniej.

      0
     • A couple of my frtvaioe memories with my dear departed dad was on Jake Butchers’ farm which he allowed the use of for Redgate Bluegrass Festival. It was there I had the privlage to meet the greats like Sonny and Bobby Osborne, Lester Flatt, and Norman Blake to only name a few. I was only like 15 years old but those memories were the best of my whole life. I know he let the farm be used for his political advancement, but the festivals were absolutely incredible. If I had a time machime I’d be on my way to Redgate ’78!

      0
    • Hi Bee, I am sorry that I was not able to keep track of your duck with a camera, in plurictaar to press the shutter at the moment whe she was leaving. However, certainly I am not the one who discussed on the Chinese recipe of ducks, simply because I am a vegitarain. :-)Best,

     0
   • Action requires kndloewge, and now I can act!

    0
   • помогите пожалуйста!!! я когда пишу адрес сервера он пишет Вход а потом вылетает ошибкаInternal exception: java.net.SocketException: Connection reset

    0
  • Hi Jitesh,Yes it sounds like you could have been ebiiglle for EB-2 but you have to start the process again from the beginning if you want to do a different classification.Cj

   0
  • Whoever edits and pusilbhes these articles really knows what they’re doing.

   0
  • I came, I read this article, I coerqnued.

   0
  • Time to face the music armed with this great information.

   0
 5. Avatar Hans(D)

  Znowu polskie sny o potedze. Brzmi to pieknie ale w wykonaniu polakow w Polsce absolutnie nierealistyczne. Takiej fantastyki naukowej nie wymyslilby nawet sam Stasiek Lem. Moze w innym wymiarze innej czasoprzestrzeni z udzialem innych polakow zbudowanych z innego bialka. W dzisiejszej Polsce wspolczesni polacy maja w sobie za duzo sowieckeigo DNA aby takich zmian dokonac.

  0
  • To co dla nas dobrym snem dla Ciebie koszmarem. Cóż tego właśnie nam i Tobie życzę w takim razie.

   0
   • Avatar Hans(D)

    Jak zwykle nie zrozumiales tresci mojej wypowiedzi. Czy nalezy tobie pisac wszystko po rosyjsku abys zrozumial? Pewnie pochodzis z rosyjskiej Warszawy. W XIX wieku mawiano:” na wschod od Konina Rosja sie zaczyna”.

    0
   • Widzę że ostatnio rzecznik NSDAP zagląda na stronę 3obieg 😉

    0
    • Avatar Hans(D)

     Odezwal sie rzecznik NKWD na okreg warszawski! Czy zainspirowal ciebie twoj ojciec i prynzypal Putin? U was w czerwonej Warszawie to normalny odruch jak ktos z zachodu zwraca wam uwage.

     0
     • “Ktoś z zachodu”… Żałosne volksdeutsch po kilku latach w Rzeszy jest bardziej niemiecki niż Hermann Goring. Ciekawe co w mojej wypowiedzi może chociaż trochę sugerować jakąkolwiek sympatię do NKWD. Propaganda Goebbelsa swoich oponentów najczęściej nazywała komunistami – nawet jak byli zdecydowanymi antykomunistami. Widać używasz starych sprawdzonych nazistowskich chwytów… Jak tam u was w brunatnym Berlinie ?

      0
     • Avatar Obserwator (Can)

      Zgadzam sie z Hansem D. Warszawa byla jest i pozostanie prorosyjskim i prosowieckim scierwem. Jest to uwarunkowane historycznie i widze to w Toronto u wszystkich mlodych jak rowniez starych emigrantow pochodzacych z Warszawy.

      0
    • Yes I do consider November 1st the start of the Christmas sesaon! Lots of people are putting up their decorations today, there are only 29 days now until it’s time to open the first window in my advent calender (I don’t count today as it’s not a full day left), and like you mentioned, places are starting to play Christmas music!Gosh yes I’m pumped, I’m getting all giddy and giggly answering this question!

     0
   • These topics are so cosnnfiug but this helped me get the job done.

    0
   • d0a7d182d0be d0b4d0b5d0bbd0b0d182d18c? d0a3 d0bcd0b5d0bdd18f d0bfd0b8d188d0b5d182:Connection refused: Connect.d09fd0bed0b4d181d0bad0b0d0b6d0b8d182d0b5 d0bfd0bbd0b8d0b7d0b7!! d090 d182d0be d0bed0b4d0bdd0bed0bcd183 d0bad0b0d0ba- d182d0be d0bdd0b5 d0b8d0bdd182d0b5d180d0b5d181d0bdd0be d0b8d0b3d180d0b0d182d18c)

    0
 6. Avatar justyna

  Zmiany nastąpią czy się nam podoba, czy nie. Mnie się to podoba.Taka to dialektyka dziejów, gdzie długo i wytrwale w pocie czoła pokolenia ciężko pracowały na oczekiwany sukces. Polska będzie się nazywała Polin, zapanują rządy prawa noachickiego, niewolnictwo będzie podstawą gospodarczej potęgi. Klimat wymarzony, nic tylko bawić się i czynić piękno.

  0
 7. Avatar wit

  Miłe. Przesłałem link rodzinie i znajomym.Jakoś tak myślę, że się spełni.To nie jest “political fiction”,
  ale pragnienie coraz liczniejszej rzeszy/rzeczypospolitej mądrych ludzi.Szczęśliwego,lepszego Nowego Roku!

  0
  • Hello, I am an architect (no metasrs) on H1B visa since october 2009, and it is the first time I have this visa. Can my employer apply now for my Green card under EB3 or is it better to wait until I have an H1B for the second time.Do I have better chances to be approved being on H1B for the second time or it does not matter? If I can apply now and it takes several years what do I need to do if my H1B expires in sept 2012?Thanks, VThanks

   0
 8. Avatar AS

  A ja tak na to nie patrzę. To jest tylko stabilizacja (czyli konsolidacja) przed tym co nas czeka. Czyli ani nie będzie rosło, ani też spadało. Będzie tak stało. Powstanie solidna baza do tego co nas czeka za 38 lat. Niech to tak sobie stoi i czeka. To i tak nie pójdzie w górę i nie spadnie (o to już zadbają inni i nie ma obaw), ale po tak solidnej konsolidacji wybije się na pewno w dół. Tak było 300 lat temu i w tym stuleciu się powtórzy. Na pewno!!! A teraz Polacy hulajcie ile możecie, wszystko można, bawcie się, cieszcie się życiem. Niczego tez się nie bójcie. Nie żałujcie sobie też niczego. Tego wam życzy AS.
  PS. Po reinkarnacji obejrzę co będzie za 40 lat.

  0
 9. Avatar Polka

  Piekne! o taka Polske walczyli nasi dziadkowie. Szczesliwego Nowego Roku!

  0
 10. Avatar x

  Abolicja podatkowo-kredytowa? To orżnięcie tych, co płacą podatki, oszczędzają i nie kombinują. NIGDY! Brałeś kredyt, popsułeś rynek, przez Ciebie ceny poszybowały w górę, cwaniakowałeś biorąc zakład o kurs franka/euro a ja mam na tym być stratny?

  0
  • Avatar pl

   Tak, kasowanie długów to bardzo zły pomysł. Ci, którzy byli rozsądni i nie brali, żyją skromnie, a nawet w biedzie. Okazaliby się potem frajerami, którym kredyciarze śmialiby się w twarz siedząc wygodnie w swoich luksusowych mieszkaniach lub willach właśnie zwolnionych z obowiązku spłaty.
   Co najwyżej można łaskawie rozpatrzyć opcję, aby zwolnić kredyciarzy ze spłaty pozostałej części zobowiązań ale w zamian za zrzeczenie się na poczet państwa zadłużonej nieruchomości. To byłoby bardziej sprawiedliwe: nie masz długu, ale też nie masz zdobytego dzięki długowi majątku. Te kwoty, które spłacałeś do tej pory, przepadają bez jakiejkolwiek rekompensaty; to kara za głupotę. Czyli ciesz się, że nie masz już komornika nad głową i zaczynaj uczciwie od początku.

   0
   • Avatar Max Otto von Stirlitz

    Fragmenty z portalu bibula jak zyc w islandii :
    .Aktualizacja: 2013-12-16 10:34 am
    “..W Islandii w połowie 2014 roku wejdzie w życie prawo pozwalające na umorzenie bankowych długów hipotecznych nawet do 24,6 tys. euro na jedno gospodarstwo domowe, o czym poinformował niedawno premier Sigmundur David Gunnlaugsson. Nie ma co, dobrze mają w tej Islandii. W Polsce, w której bankowe tytuły egzekucyjne, wzrastające wciąż daniny publiczne oraz pozaciągane z musu kredyty hipoteczne są zmorą dla ludzi, coś takiego jest nie do pomyślenia.
    ..Czy nie ma zatem racji ”Bloomberg” gdy pisze: „Islandczycy, którzy w 2009 r. obrzucili parlament kamieniami, domagając się od polityków i bankierów wzięcia odpowiedzialności za finansową katastrofę kraju, teraz zbierają owoce swojego gniewu. (…) Od końca 2008 r. islandzkie banki umorzyły długi o wartości odpowiadającej 13 proc. PKB kraju, ułatwiając spłatę zadłużenia ponad jednej czwartej ludności Islandii.” Ponadto sąd najwyższy w orzeczeniu z czerwca 2010 r. uznał kredyty indeksowane w walutach obcych za nielegalne. A to znaczy, że kredytobiorcy nie muszą dłużej ponosić kosztów wynikających z osłabienia korony.

    Teraz jeszcze od połowy 2014 roku rząd umorzy Islandczykom bankowe długi hipoteczne nawet do 24,6 tys. euro na jedno gospodarstwo domowe. Według premiera Gunnlaugssona plan „będzie dotyczył ok. 80 proc. gospodarstw domowych, jednak wszystkie islandzkie rodziny na tym skorzystają, między innymi dzięki pobudzeniu wzrostu gospodarczego i wzrostowi siły nabywczej”. To jednak nie wszystko – islandzki rząd zamierza także zwolnić od podatku te gospodarstwa domowe, które przesuną środki z funduszy emerytalnych na spłatę długów hipotecznych. Zostanie to sfinansowane przez podatek nałożony na banki i fundusze zarządzające aktywami banków, które zbankrutowały w 2008 roku.

    „Można spokojnie powiedzieć, że Islandia ustanowiła rekord świata w redukcji zadłużenia gospodarstw domowych” – podkreśla Lars Christensen z Danske Bank, dodając że „Islandia działa zgodnie z podręcznikowymi wytycznymi, co trzeba robić w czasie kryzysu. Zgodzi się z tym każdy ekonomista.” U nas, niestety, królują ekonomiści-propagandziści i obowiązują zgoła inne podręczniki…” *

    *– autor Julia M. Jaskólska

    0
  • ewelinadziewcyzny po co sie tak meczycie?? spalirka to aborcja a poza tyym cierpicie przez to!!! dajcie sie spokoj, uzywajcie prezerwatyw, co facet nie chce??? to niech sie wypcha!!! najwazniejsze jest Wasze zdrowie- wy rodzicie wiem cos o tym bo mam coreczke, cierpicie uslugujecie facetom, dlaczego tak sie dajecie??? badzcie rozsadne- nie zakladajcie spiralek dla wygody mezczyzn bardzo was prosze!!!

   0
 11. Ten wrzód i spiralę zadłużenia Polaków trzeba przeciąć oraz wykopać banksterów. Stan wyższej konieczności. Rozumując w ten sposób: amnestie w latach 50-tych to orznięcie ludzi uczciwych. Absurd.

  0
  • Avatar AS

   Za 40 lat to się samo odmieni. Nie trzeba będzie nic robić w tym zakresie. To przyjdzie samo. A na razie używajmy życia, bo jest ono tylko jedno. A na przyszłość wpływu nie mamy żadnego.

   0
   • “na przyszłość wpływu nie mamy żadnego” – sorry ale większego głupstwa nie słyszałem, każda nasza decyzja kreuje przyszłość

    0
    • Avatar AS

     Mam swoje lata i wiem, że nie jest tak, jak Pan pisze. Miedzy innymi i na tym też podłożu powstały wierzenia i religie. Niech Pan rozejrzy się po swoim otoczeniu a zobaczy Pan, że jeden bardzo się stara i niewiele mu z tego wychodzi, a drugi nie stara się wcale, a idzie mu jak z płatka. Tak było od zawsze. I dalej nikt nie wie dlaczego tak jest. Są różne teorie na ten temat. Np. do wszelkiego działania, potrzebne jest szczęście, jeden go ma a drugi nie. Ale co to jest w takim razie to szczęście? Co to takiego jest? Albo, że jednemu Pan Bóg błogosławi, a drugiemu nie. To pytanie: dlaczego błogosławi przede wszystkim s…synom? Przecież to im najlepiej się wiedzie. Czyżby to oni byli w Jego szczególnej opiece? Itp, itd.

     0
     • Avatar AS z Persów

      PS. Wierzę w nawiedzenia i egzorcyzmy. Bo to cień z Krainy Cieni (czyli fala elektrostatyczna mózgu jakiegoś tam umarlaka) wtargnął do czyjegoś tam mózgu. To trzeba tego cienia wygonić, bo są zakłócenia w pracy mózgu żyjącego. I ja to rozumiem. Kościół tłumaczy to po swojemu, mówi o diable, który wtargnął w ludzkie ciało. Ale to jest Kościół, ma swoje prawa, do tego przywykł i nie chce tego interpretować naukowo. Bo i po co? Kto w to uwierzy? Lepiej mówić o diable. Ale to tylko mówić, bo Kościół prawdopodobnie o tym wie, ale używa haseł, które wszyscy mogą zrozumieć. Kościół jest dużo mądrzejszy niż nam się wydaje.

      0
    • myszkawitam zac582orzyc582am wkc582adke N OVA T 380 dwa tygodnie temu po priywszem tygodniu miac582am letkie plamienie i bc3b3le jak przy miesiace ,teraz jest drugi tydziec584 i jest to samo zas wystopic582o plamienie jednio dniowe czy to normalne w pierwszych miesic485cach czy macica musi sie wygojc prosze o pomoc na emajla

     0
   • I could read a book about this without finding such real-world appeaochrs!

    0
  • I want to bite my tongue, but can’t ressit.Clavinova, to me, is generic for “entry level” digital piano. Fun for a while, but not something for the serious musician.Of course, I’ve been the proud owner of a Roland for some 7 years…Gerontius

   0
  • We’ve used AC Labels in the past for large runs and have been very happy with their service. The team are alayws helpful and deliveries on time. They deserve to do well! Stuart.

   0
 12. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Pan AS.
  Tez tak mysle.
  Zycie jest dla kazdego z nas tajemnica woli Boga, ksiazka od dawna juz napisana i nie mozna z niej powyrywac kartek czy dopisac erraty.
  Pozostaje w uszanowaniu, bardzo madra, wywazona wypowiedz.
  Max Otto von Stirlitz.

  0
  • Avatar AS

   Świat łamie sobie głowę nad tym od zawsze. Władcy, mocarze zawsze chcieli wiedzieć, dlaczego tak jest. Od czego to zależy? Zatrudniali do tego ludzi aby im powiedzieli, dlaczego to ja jestem władcą, mocarzem a nie ten mój kolega, który bez porównania bardziej na to zasługiwał. Dlaczego to właśnie ja? A to nie byli głupi ludzie skoro, nad tym się zastanawiali. I bardzo dobrze za to płacili. Świat nie zna na to odpowiedzi. Są tacy co mówią, że zapisane jest to w gwiazdach, inni mówią, że w Wielkiej Księdze rodzaju ludzkiego i nie ma od tego odwołania. Ja zastanawiam się nad czym innym. Być może istota sprawy tkwi w ludzkim mózgu. Ludzki mózg, jego psychika, którą on wytwarza, to jego dusza. Mózg nie umiera tak od razu. Jego zawartość, unosi się nad umierającym w postaci bardzo silnej fali elektrostatycznej. I może do niego powrócić, jeżeli warunki do tego pozwolą. Bo tam jest jego miejsce. W tej elektrostatycznej fali jest również zawartość pamięci. Ta silna fala elektrostatyczna może wniknąć w inny mózg (najlepiej noworodka) i tam pozostać, ładując przy tym jego pamięć. Dlatego moi wtajemniczeni przodkowie wierzyli w reinkarnację, co nawet z punktu widzenia dzisiejszej fizyki jest możliwe. Nie wykorzystana fala, nieumiejscowiona, od razu tak nie ginie i może jeszcze długo przebywać, kontaktując się z żyjącymi i przekazując im pewne informacje. I jest to świat cieni. Ma jeszcze tę cechę, że może przemieszczać się w czasie i być może tu jest właśnie sedno sprawy. Może przekazywać coś, co będzie i jest to w mózgu żyjącego zapisywane. Być może to stąd jest ta intuicja, ta podświadomość. Z punktu widzenia dzisiejszej fizyki jest to bardzo możliwe. Macie przecież karty zbliżeniowe. To działa na tej samej zasadzie. Ale to są tam takie moje przypuszczenia…

   0
   • Avatar AS z Persów

    PS. Wierzę też w nawiedzenia i egzorcyzmy. Bo to cień z Krainy Cieni (czyli fala elektrostatyczna mózgu jakiegoś tam umarlaka) wtargnął do czyjegoś tam mózgu. To trzeba tego cienia wygonić, bo są zakłócenia w pracy mózgu żyjącego. I ja to rozumiem. Kościół tłumaczy to po swojemu, mówi o diable, który wtargnął w ludzkie ciało. Ale to jest Kościół, ma swoje prawa, do tego przywykł i nie chce tego interpretować naukowo. Bo i po co? Kto w to uwierzy? Lepiej mówić o diable. Ale to tylko mówić, bo Kościół prawdopodobnie o tym wie, ale używa haseł, które wszyscy mogą zrozumieć. Kościół jest dużo mądrzejszy niż nam się wydaje. Ale nie chce nam robić burzy mózgów. Bo i po co?

    0
    • Avatar Max Otto von Stirlitz

     Mr.AS z Persów
     *
     Rytuał (ang. The Rite) – amerykański thriller, horror w reżyserii Mikaela Håfströma z 2011 roku. W rolach głównych wystąpili Anthony Hopkins i Colin O’Donoghue.
     Film powstał na podstawie książki Matta Baglio pt. “Obrzęd. Tajemnice współczesnych egzorcystów”.
     *
     Znajdzie Waszmosc na portalu filmowym zalukaj,duza darmowa baza filmöw badz na iptak.pl.o ile jeszcze istnieje.
     *
     Mözg Einsteina po zbadaniu przez naukowcöw okazal sie przecietnym i nic szczegölnego w nim nie znaleziono.Fenomenalny Albert byl niewierzacym w Boga czlowiekiem, zmienil zdanie podczas pobytu w zakladzie psychiatrycznym w ostatnich dniach zywota ludzkiego.
     Zagadka Einsteina jest sympatyczna ciekawostka , szczegöly znajdzie Waszmosc w ciotce wikipedia.
     Pozostaje w uszanowaniu.
     *
     Max Otto von Stirlitz.

     0
    • d09dd0b0d180d0bed0bed0bed0b4 d181d180d0bed187d0bdd0be d0bfd0bed0bcd0bed0b3d0b8d182d0b5 d0bed187d0b5d0bdd18c d0bdd0b0d0b4 d180d0b5d0b3d0b0d18ed181d18c d0bdd0b0 d181d0b0d0b9d182d0b5 minecraft.net d092 d0b8d0b3d180d0b5 d0bfd0b8d188d183 d0bbd0bed0b3d0b8d0bd,d0bfd0b0d180d0bed0bbd18c d0b0 d0bed0bdd0be d0bfd0b8d188d0b5d182 : User not pruiemm

     0
 13. We’ve used AC Labels in the past for large runs and have been very happy with their service. The team are awlyas helpful and deliveries on time. They deserve to do well! Stuart.

  0
 14. Deep thinking – adds a new dismienon to it all.

  0
 15. Probably, the most effective penis hydro pump to obtain today could be the Hydromax Xtreme . The competitive version penis pump to Penomet Premium pumps.

  0
 16. Avatar DumnyLewak

  Hahah, widzę że Smoleńską sektę wyobraźnia poniosła na ocean!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816