HYDE PARK
Like

Polacy coraz chętniej wybierają medale okolicznościowe – Z czego to wynika?

11/03/2019
744 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Polacy coraz chętniej wybierają medale okolicznościowe – Z czego to wynika?

Medal to niezwykła rzecz dla każdej osoby, która go otrzyma. W dzisiejszych czasach medale wręczane są już nie tylko za spektakularne osiągnięcia sportowe, ale również na wielu innych uroczystościach. Dlaczego Polacy coraz częściej wybierają medale okolicznościowe?

0


  • Medal oryginalnym upominkiem

Ważne wydarzenia mają to do siebie, że nie może być na nich słabych stron. Wykwintny strój, najlepsze jedzenie, doskonała orkiestra i sami najważniejsi goście – to wszystko sprawia, że również upominki, jakie będą wręczane podczas ważnej gali również muszą być wyjątkowe. Medale okolicznościowe od producenta medali – MCC Medale łączą w sobie szyk, a jednocześnie klasę, bo można je wykonać w nietuzinkowy sposób. Same kwiaty czy zwykła statuetka na pewno nie podkreśli znaczenia imprezy. Medal okolicznościowy to natomiast niezwykły podarunek, tym bardziej, że nie każdy w swoim życiu otrzymał medal. Warto o tym pomyśleć, bo medal to również symbol zwycięstwa, więc dla osoby, która go otrzyma, będzie niezapomnianą pamiątką na długie lata.

  • Ma ogromną wartość emocjonalną

Niby to tylko kawałek metalu, ale trudno zdać sobie sprawę, jak wielką wagę dla obdarowanej osoby będą miały medale na zamówienie – MCC Medale. Nie bez powodu sportowcy zawsze powtarzają, że medale mają dla nich niezwykłą wartość. Przecież oprócz samego krążka otrzymują wysokie kwoty pieniężne lub inne nagrody rzeczowe. Dla nich najważniejszy jest jednak medal, a wszystko dlatego, że krążek zawsze będzie im się dobrze kojarzył. Tym bardziej, że zawsze wręczany jest przez bardzo ważną osobę: prezydenta, prezesa czy inne ważne postaci w świecie sportu, kultury, muzyki czy filmu. Medal okolicznościowy to podarunek, który zawsze będzie zajmował szczególne miejsce.

  • Medale okolicznościowe na różne okazje

medale pamiatkowe.jpg

Producent medali – MCC Medale jest w stanie przygotować medale okolicznościowe niemal na każdą okazję. Nie ma żadnego problemu z projektem na urodziny, imieniny, jubileusz, zakończenie ważnego projektu w firmie, długoletnie pożycie małżeńskie, zwycięstwo w zawodach… To też bardzo dobra forma docenienia zasłużonej osoby dla danego miasta czy regionu. Okazje można mnożyć do woli. Medalem okolicznościowym można obdarować w zasadzie każdego i można być pewnym, że nawet najważniejsza osoba nie poczuje się urażona lub niedoceniona.

  • Coraz lepsza technologia

Medal okolicznościowy nie jest zwykłym kawałkiem metalu z grawerem. Dzięki najnowszej technologii nagroda może zostać stworzona w sposób naprawdę wyjątkowy. MCC Medale ma ogromne doświadczenie w produkcji medali pamiątkowych. Firma indywidualnie do każdego zamówienia podchodzi z wyjątkową powagą i zaangażowaniem. Zanim rozpocznie się produkcja medali okolicznościowych, pracownicy przeprowadzają wywiad, by jak najlepiej trafić w gust klienta. Następnie proponowane są różne rozwiązania dopasowane do potrzeb zamawiającego. A tych jest naprawdę wiele: w formacie 2D lub 3D, w dowolnym kolorze z dostępnej palety, w najróżniejszych wzorach, z wyjątkowym grawerem… Wszystko zależy od zamówienia, a jeśli klient ma problem ze stworzeniem projektu lub wzoru, naprzeciw wymaganiom wyjdą artyści-graficy MCC Medale.

  • Szybka realizacja oraz wysyłka

Producent medali – MCC Medale jest w stanie nie tylko dokładnie zrealizować zamówienia, ale również dowieźć je na czas. Firma korzysta bowiem z najlepszych firm kurierskich w Polsce. Nie trzeba też martwić się o solidne zapakowanie medali okolicznościowych. Nie ma również problemu z domówieniem medali, jeśli okaże się, że pierwsze zamówienie nie wystarczyło na zaspokojenie potrzeb klienta.

Więcej informacji na temat medali okolicznościowych można znaleźć na stronie firmowej MCC Medale.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

315 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816