Bez kategorii
Like

Pod patronatem Nowego Ekranu i „Akcji Windykacja”

24/01/2012
435 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

„Co musisz wiedzieć o finansach w czasach kryzysu, czyli jak utrzymać standard życia obniżając koszta i jak na kryzysie zyskać”. Pod takim tytułem rozpocznie się niebawem cykl warsztatów organizowanych przez 5 O’CLOCK Multimedia Agency i FTS-Fensak.

0Co to jest kryzys? Czy żyjemy w czasach kryzysu, czy w świecie obfitości? Jak radzić sobie z kryzysem i jak radzić sobie z… nadmiarem pieniędzy? Jakie są fundamentalne reguły zarządzania finansami osobistymi i rodzinnymi? Co robi z Tobą marketing, a co Ty możesz zrobić z marketingiem? Jak zarabiać, jak oszczędzać i jak pomnażać pieniądze? Jak zacząć już teraz drogę do wolności finansowej? I wiele innych podobnych pytań. Zadajemy je sobie przecież. Wiele osób zwyczajnie przestaje sobie radzić w gąszczu regulaminów, umów, przepisów. Popada w kłopoty finansowe itd.

 

Akcja Windykacja prowadzona przez Nowy Ekran skupiała się dotąd na wytykaniu błędów, łamaniu prawa przez komorników i ludzi wykonujących zawód nazywany „windykator”, choć wcale takiego zawodu w Polsce nie ma. Tym razem Nowy Ekran i Akcja Windykacja mają przyjemność patronować wydarzeniu, które temat finansów osobistych, długów i inwestowania ukazuje z drugiej strony.

 

Warsztaty Finansowe prowadzone przez Andrzeja Mańkę, autora tego projektu i dr Andrzeja Fesnaka adresowane są m.in. dla tych, którzy niezależnie od tego ile zarabiają wciąż mają kłopoty z zaspokojeniem swoich potrzeb, korzystają z kart kredytowych lub robią debety, aby zapewnić sobie płynność finansową lub wręcz już popadli w kłopoty z jej utrzymaniem, spóźniają się często z płaceniem rat i rachunków, ale mimo to chcieliby zgromadzić oszczędności i kapitał zapasowy choć nie wiedzą jak to zrobić. Warsztaty są również dla tych, którzy chcą nauczyć się sprawnego zarządzania swoimi finansami, skutecznie prowadzić budżet domowy, wyjść z długów i przestać się martwić o pieniądze. Dla tych, którzy marzą o tym, by osiągnąć zamożność i finansową wolność.

 

 

 

 

 

 

Najbliższa edycja odbędzie się w Legionowie, 24 km od centrum Warszawy, 4 lutego 2012 roku, w sobotę w godz. 9:00-17:30.

 

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. czym są współczesne pieniądze i jak je wydawać, niezależnie od tego, ile ich jest, by zawsze wystarczyło na oszczędzanie i inwestowanie. Dowiedzą się jak, nawet przy niewielkich zarobkach, zaspokajać swoje potrzeby bez konieczności zaciągania długów, jak od tych długów się uwolnić jeśli już są i poznają metody bezpiecznego zaciągania kredytów. Andrzej Mańska i dr Andrzej Fesnak opowiedzą również o 7 najbardziej sprawdzonych sposobach zarządzania finansami osobistymi.

Program i rejestracja na stronie www.poradnikofinansach.pl

 

Autorem projektu i głównym wykładowcą jest Andrzej Mańka, twórca wielu projektów w dziedzinie edukacji finansowej i medialnej oraz biznesowej. Autor bestselleru „Bogaty Polak, Biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd myśląc inaczej” (2011), warsztatów finansowych, internetowych kursów i publikacji o tematyce finansowej. Współtwórca akcji „Porozmawiajmy o pieniądzach” i serwisów internetowych o tematyce finansowej, z których największą popularnością cieszy się www.pieniadzebiorasiezglowy.pl.

Z zawodu producent i reżyser filmowy, autor ponad 70 filmów w większości poświęconych finansom, biznesowi i rozwojowi osobistemu. Jego firma 5 ‘OCLOCK zrealizowała blisko 30 kampanii marketingowych, medialnych i PR w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia filmoznawca i medioznawcza Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor pierwszej w Polsce pracy magisterskiej o filmie i mediach reklamowych.

 

Wykłady prowadzi także dr Andrzej Fesnak, EFC®, master trener, dziennikarz, doradca finansowy. Twórca i właściciel firmy szkoleniowej Fesnak·Treningi·Szkonia (FTS), jednej z najstarszych firm szkoleniowych na polskim rynku.

Dr Fesnak jest wykładowcą na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Wypromował 45 magistrów i licencjatów, recenzował ponad 50 prac magisterskich i licencjackich. Wiceprezes Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych, członek Rady Nadzorczej Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, wykładowca Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Ekspert unijny akredytowany w PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości).

Dr Andrzej Fesnak jest wieloletnim moderatorem corocznych konferencji Million Dollar Round Table (MDRT) w Polsce. Przeszkolił około 40 000 osób, w tym około 20 000 pośredników finansowych. Autor kilkudziesięciu programów szkoleniowych dla wielu branż, prowadził szkolenia i konferencje w całej Europie, wypromował około 50 trenerów w Polsce i Serbii.
Absolwent wielu kursów trenerskich (pierwszy w Polsce trener Instytutu Dale Carnegie), prowadził zajęcia w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA. Specjalista w zakresie planowania finansowego, komunikowania interpersonalnego i wywierania wpływu.

 

mad

0

Va Banque

Wiadomości z banków i o bankach, dla klientów i pracowników, entuzjastów i sceptyków. Ubezpieczenia od A do Z. Gospodarka, finanse i giełda.

324 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758