POLSKA
Like

Poczekajmy, co zrobią inni!

30/11/2013
1186 Wyświetlenia
40 Komentarze
1 minut czytania
Poczekajmy, co zrobią inni!

Moja praktyczna rada, aby nie pchać się w sprawy ukraińskie. Niech najpierw zaangażują się inni, to jest Niemcy i Francja. Aktywność Polski może tylko pogorszyć nasze relacje z Rosją, a tego nam bynajmniej nie potrzeba. Prezes PiS niech zajmie się swoją partią a nie polityką zagraniczną kraju. Nikt do Kijowa go nie zaprasza. Panie Prezesie Kaczyński, kim Pan jest? Na pewno nie Józefem Piłsudskim. Póki co nie otrzymał Pan żadnej misji od Unii Europejskiej. Potrzeba wpierw określić racje Polski a nie kierować się emocjami, bo one są złym doradcą. Prezes PiS wyczuł, że może zrobić furorę w Unii i pcha się na kijowskie barykady, ale nie zdaje sobie sprawy, że może ściągnąć tylko nieszczęście na Polskę.

0


Berkut

 

Ukraińcy mają swoich liderów. To 46 milionowy naród i ma swoje elity i jest komu upominać się o swoje sprawy. W USA i Kanadzie żyje liczna diaspora i dajmy jej pole do popisu.  Niech szturmuje prezydenta USA, aby zastosował sankcje wobec obecnego ukraińskiego prezydenta i rządu, jak domaga się tego społeczność ukraińska na stronie Ambasady USA w Ukrainie.

Nie kuśmy losu…!

Nic nie dało nam wspieranie Pomarańczowej Rewolucji. Polski biznes jest praktycznie nieobecny na Ukrainie. Interesy robią tam Rosjanie, Niemcy, Duńczycy, Francuzi, Amerykanie i inni.

Zostawmy zatem Ukraińcom robienie porządków w swoim kraju, a pobitymi dwoma Polkami już zajmuje się polskie MSZ i polska placówka dyplomatyczna w Kijowie.

Wystarczą wyrazy solidarności. Jak będzie potrzebna pomoc, to Ukraińcy zwrócą się do społeczności międzynarodowej.

Rosja robi wszystko, aby mieć dobry pretekst do interwencji. Chętnie wyśle wojsko, aby ustanowić w Kijowie rosyjski reżim. Tak przynajmniej wydaje się, że “Berkut” do akcji  pacyfikacji manifestujących na Majdanie Niepodległości sprowokowali “aktywiści cywilni” przysłani ze wschodu.

Poczekajmy, co zrobią inni!

http://www.gazetaparlamentarna.pl/index.php/felietony-redaktora-naczelnego/252-kij%C3%B3w,-ukraina,-berkut.html

www.gazetaparlamentarna.pl/index.php/250-ukraina,-majdan-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci,-kij%C3%B3w,.html

Inne zapisy autora:

0

Adam Kulczycki
Adam Kulczycki http://www.gazetaparlamentarna.pl

Doktor socjologii, dziennikarz, niezależny publicysta. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zainteresowania: polityka wschodnia (Ukraina, Rosja, Białoruś), Francja, Polonia świata, poezja, problematyka społeczna, współczesna rodzina, problematyka regionalna

182 publikacje
62 komentarze
 

 1. A inni bedą myśleć tak samo i nikt nic nie zrobi. Jak zwykle. Pomarańczowa nie pomarańczowa, ale lepiej żeby nas kraj EU odgradzał od Ruskich niż żebyśmy z nimi tak szeroko graniczyli.

  0
  • Teza o “konieczności” istnienia “wolnej” Ukrainy w celu odsunięcia od PL zagrożenia ze strony Rosji jest dla mnie mooocno wątpliwa. Pomijając kwestie “na dziś” i analizę “korzyści” (he..he..) z wejścia do UE, tak dla Ukrainy , jak i PL, to dla mnie prawdziwym warunkiem niezależności PL jest silna gospodarka i silne państwo, co ma wiele konkretnych wymiarów, a do osiągnięcia czego na pewno ni może doprowadzić POlityka PIS z jego de facto nie zmieniającym modus operandi państwa programem (który “tak naprawdę” znamy???), poza frazeologią “walki z korupcją”, programem de facto socjalistycznym i pro UE. A takie “państwo” nie będzie miało tak , czy inaczej szansy w ewentualnym starciu nawet z samą Białorusią, nie potrzeba do tego żadnego “imperium sowieckiego”. Wprost przeciwnie, “wolna” Ukraina , grająca na nosie tak PL jak i UE jest znacznie większym zagrożeniem, niż umiejętne współżycie z “imperium sowieckim”, przed którym w perspektywie XXXL najbliższych lat i tak nie będziemy w stanie się “obronić” jakby co, z Ukrainą w jego granicach, czy bez.Więc opanujcie się z tym POparciem dla rezunów i pokombinujcie, jak najpierw realnie wzmocnić i uzdrowić to “państwo”..Jestem przeciwnikiem PO, gdyż jest ona główną siłą niszczącą Polskę. Jestem także przeciwnikiem Unii Europejskiej, gdyż ta jest niczym więcej jak nowym Cesarstwem Niemieckim. A na Kaczyńskim się zawiodłem. Wierzyłem że marzy o Polsce bardziej słowiańskiej niż europejskiej. A tu wyszło szydło z worka – on jest za Europą centralną i wschodnią pod panowaniem Unii czyli niemieckim. Zaczynam wątpić czy powinienem głosować na PiS. Szkoda, bo wygląda na to, że Polski już nic i nikt nie uratuje.

   0
  • Mam ambiwalentny stosunek do tego pomysłu. Powody są dwa: Po pierwsze czy żyjemy w państwie, w którym protesty opozycji przebiegają w sposób nie zakłócony ? Nie ! Mało tego, są one wykorzystywane do niebezpiecznych prowokacji politycznych, jak to ma cyklicznie miejsce podczas obchodów Święta Niepodległości. Czy zatem mamy moralne prawo pouczać Ukraińców ? Po drugie wszelka działalność polityczna ma sens tylko wtedy, gdy istnieje choćby cień nadziei na osiągniecie sukcesu, w przeciwnym wypadku jedynie eksponuje się swoją słabość, co nie jest z p-tu widzenia uprawiania polityki nobilitujące. Poza tym nie trzeba być wirtuozem politycznym żeby zauważyć, iż UE już dawno zgodziła się na Jałtę bis, robiąc wszystko żeby strefy wpływów ustanowione w 1944r., z niewielkimi modyfikacjami trwały nienaruszone. Przecież wystarczyło w rozmowach zakulisowych postraszyć Putina, że szantażowanie Ukrainy spowoduje zdynamizowanie polityki na rzecz dywersyfikacji źródeł pozyskiwania surowców energetycznych. Rosja bez eksportu gazu i ropy w przeciągu roku stałaby się bankrutem. Dlaczego UE nie gra tą kartą, wręcz przeciwnie, poprzez budowę gazociągu po dnie Bałtyku jeszcze bardziej się uzależniła od dostaw z Rosji ? Ano dlatego, że rządzą nią cioty bez jaj, a po za tym j/w. Ukraina jest stracona, chyba, że sami Ukraińcy odśrodkowo wymuszą na swoim rządzie zmianę strategii polityki zagranicznej. Czy są do tego zdolni ? Nie ! Dlaczego ? To proste, Putin wymuszając na Ukraińcach odstąpienie od zacieśniania współpracy z UE, skutecznie także wywrze nacisk na zdławienie wszelkich prób oporu. Lewactwo unijne będzie miało czyste łapki, a Rosjanie nie będą mieli pretensji, że pobratymcy z Brukseli i Berlina zerwali sojusz.

   0
  • Moim zdaniem, to nie Rosja i Unia wygrała to starcie, lecz wygrał Janukowycz. On podbijał stawkę – nigdy nie chciał integracji z Europą. Zresztą podobnie działo się to po stronie europejskiej, bo trudno sobie wyobrazić wchłonięcie Ukrainy przez Unię.

   0
  • PiS ma pogląd w temacie radykalnie odwrotny od mojego. Uważa że stowarzyszenie Ukrainy z UE/Niemcami, to sama szczęśliwość dla Polski. A może dla powstającej już na naszych oczach Judeopolonii?
   http://niezalezna.pl/48902-pis-niech-tusk-i-sikorski-wyjasnia-w-sejmie-brak-umowy-ukraina-ue
   Pozostaje jeszcze tylko do wyjaśnienia, kto tu jest agentem? Ja czy oni? A ja będę się upierał, że Ukraina pod skrzydłami UE/Niemiec to dla nas większy problem. Aż się narzuca taktyka okrążania/oskrzydlania Polski. I to pójdzie w tym kierunku. Nie jest przypadkiem że za UE/Niemcami są bardzo środowiska banderowców, stary sojusz odżywa. Kiedyś Niemcy też świadomie wykorzystywali Ukraińców do walki z Polakami.

   0
  • Jak sądzę, celem ich planów jest zrobienie jeszcze większych geszeftów niż w Polsce, dlatego też taka ich mobilizacja i wysłanie aby mącił swego. Ciekawe coby J.K. powiedział gdyby podczas jakichkolwiek wyborów w Polsce przyjeżdżali agitować Polaków, np. Putin, Łukaszenko, prezydent Mołdawii Nicolae Timofti itd.? Jak widać oni posługują się zawsze podwójnymi standardami, bo taka już jest ich natura. Naszą racją stanu jest prowadzenie takiej polityki w ramach przynależności do UE, abyśmy jak najwięcej z tego układu zyskali. Nam nikt tragiczne skutki zdrady w 1939 roku i w Teheranie żadnych odszkodowań nie zapłacił. Więc ciągnijmy teraz z UE ile się tylko da! A reszta niech nas nie obchodzi.

   0
 2. Avatar tregor

  swoją drogą co robi tam kaczyński, przecież nie lubi uni europejskiej czyżby na schizofrenię cierpiał?

  0
  • Cyba tak kolego. Mam lekki zawrót w głowie… Zaskakujący jest zwłaszcza fakt, że PiS będący członkiem eurosceptycznej partii ECR, w celu walki z PO, popiera…ukraińskich euroentuzjastów! Pan Kaczyński optuje za wolną i niezależną Polską a sam wtrąca się w wewnętrzne sprawy Ukrainy i przyciąga ich do tej złej Unii. Co to jest? Zaczynam rozumieć całą tą szopkę z 89 tego, Panie Kaczyński dość oszukiwania i mącenia w głowach… Do tej pory się łudziłem czy Jarek jest po Polskiej stronie… Rozwiał moje wątpliwości. Panu Panie prezesie ja z mojej strony Dziękuje, mojego głosu już Pan nie otrzyma. Stwarza Pan groźny precedens. Co to będzie jak dojdziesz Pan do władzy? Przyjadą z Unii politycy do W-wy protestować i co Pan zrobisz? Będziesz pałował? Będziesz darł szaty jak Rejtan? Krzyczał o niepodległości? Wszyscy jesteście tacy sami, wy politycy skundleni hipokryci. Ciekawe co by powiedział Jarosław Kaczyński gdyby w czasie jego rządów albo kampanii wyborczej przyjeżdżali tu politycy z Rosji, Białorusi czy innych krajów i siali ferment przeciwko Polsce?? A teraz robi to samo przeciw Janukowyczowi polskiego pochodzenia bo matka Polka, jednemu z nielicznych odpowiedzialnych antybanderowskich i propolskich polityków na Ukrainie.

   0
  • I o tym jak PiS buduje schizofrenię poglądową wśród swoich wyznawców:

   prof. Krystyna Pawłowicz – poseł PiS:

   „ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ ŻADNEGO POŻYTKU z UNII. DLA MNIE ta AKCESJA OZNACZA KONIEC POLSKI. UWAŻAM ZRESZTĄ, ŻE POLSKI JUŻ NIE MA” !!!

   Adam Hofman – rzecznik PiS:

   “UNIA EUROPEJSKA JEST RZECZĄ DLA POLSKI BARDZO DOBRĄ” !!!

   0
 3. Czy katolik za jakiego się uważa Jarosław Kaczyński, wszyscy popierający aspiracje Ukrainy i jej anschlus do lewackiego, spedalonego, zboczonego antychrześcijańskiego jewrokibucu jakim jest Unia, nie widzą zagrożenia dla Polski? Mianowicie takiego, że dla Unii Ukraina ze swym przestarzałym przemysłem, etc.. ma być wyłącznie rynkiem zbytu, iluzorycznym, ponieważ popytu nie będzie, bo są za biedni, i czeka ich bezrobocie, czyli dla hegemona Niemiec, Francji. Będą zmuszeni dostosować się do Unii, czyli zamykać zakłady, które na dziś funkcjonują sprzedając swe wyroby na rynek rosyjski, sąsiadom, na wschód, rozkład czeka ich raczkujące rolnictwo, limity, dostosowania czyli zamykanie kołchozów, likwidowanie raczkujących indywidualnych gospodarstw rolnych, też z tego powodu, niezgodnych z unijnymi normami, bo biedaków nie będzie na to stać by się dostosować, . Powstanie bezrobocie jakiego Ukraińcy jeszcze nie znają, będzie to masa krytyczna, pozwalająca żydostwu brukselskiemu wymieszać narody, kolonizować, ci prymitywni potomkowie rezunów będą wykorzystywani za michę i świecidełka do tłumienia niezadowolenia w krajach ościennych w tym Polsce, takie pacyfikacyjne dywizje jak SS Galizien w czasie tłumienia Powstania Warszawskiego, oni aż będą się palić by znienawidzonym Lachom upuścić krwi, właśnie, dokładnie na tym to polega. Ja myślę że pedantyczni Niemcy już dawno temat naukowo przeanalizowali i doszli do wniosku, że taki poziom bestialstwa i okrucieństwa jaki pokazał SS Galizien (jak też banderowcy), to jednak nawet wtedy Wehrmacht miał problem, jakieś jednak miewali opory. Pewnie ich Niemcy planują później wymordować (jako element skrajnie zdegenerowany), jak już oni wykonają brudną robotę. Tyle że być może Janukowycz już na to wpadł, i zrobił się jakiś zimny. Bo zrozumiał – najpierw Ukraińcy pacyfikują Polaków, później Niemcy Ukraińców. Te stare plany zaludnienia pięknej Ukrainy Niemcami, znane są przecież od dawna, pytam czy tego strateg Kaczyński, PiS i inni oraz popierający Ukraińców Polacy i POlacy nie zauważają? Bo ja tak to wszystko widzę, syn śp. oficera 27 WDP AK, który bronił na Wołyniu Polaków przed tymi prymitywnym, turańskimi rezunami..

  0
 4. To bardzo ciekawe!!! Wg prezesa Unia dybie na naszą niezależność, drenuje nas ekonomicznie,narzuca swoje rozwiązania prawne, demoralizuje (homo małżeństwa, gender), a Ukrainę chce do tejże Unii wprowadzić? Błąd Kaczyńskiego. Celem Kaczyńskiego powinno być zdobycie władzy, tylko i wyłącznie. Bez władzy jest nikim i nie może zrealizować podstawowych swoich planów. Zacznijmy od Polski. Jest słaba, zadłużona, demograficznie wykastrowana. Jeśli wojsko jest słabe to skraca się linię frontu a nie rozciąga. Polska ma milion problemów i lepiej skoncentrować się na nich, atakować nierobów z PO itp. A Ukraina ? Jest wolnym, niepodległym krajem. Czy na jej terytorium jest 20 baz rosyjskich ? Będą wybory prezydenckie czyli referendum o wejściu do UE. Kliczko ma szansę w sondażach, więc z czym problem ?? Wygra wybory, Ukraińcy go wybiorą. Cierpliwości. Władzy nie zdobywa się na ulicy !!!! To słowa Adolfa H po doświadczenia walk ulicznych w Monachium. Pomijam fakt, że na Ukrainie rosną brzozy przy drogach a ukraińskie tiry niejednego już staranowały Polaka wtrącającego swoje 3 grosze w sprawy wschodnie. Mamy swojego ministra MSZ, płacimy mu za swoją pracę. Kaczyński może go krytykować ale nie wyręczać. Mamy jeszcze prezydenta, premiera. Ukraina politycznie to teren wpływów rosyjskich, czyli niebezpieczny. Nie igrać z ogniem. Martwy Kaczyński Polsce nie jest potrzebny. A jakim prawem i dlaczego Polacy pchają się w prywatne życie Ukrainy ? Na ulice nawet jak wyjdzie milion to i tak jest to jedna czterdziesta piąta narodu. Więc po co tam się pchamy. Na żywca polskim dzieciom ręce i głowy obcinali, a Polacy teraz jak do braci. Jeszcze Jarku hołd może im oddaj. Tępa polska władza nie rozumie że Ukraińcy nie chcą u siebie żadnych Polaków, którzy chcą zaprowadzić porządek europejski u nich mając bałagan u siebie. Polacy uchodzą powszechnie w Europie jako przykład indolencji organizacyjnej oraz tchórze i pozoranci. Bojaźliwa postawa polityków i tchórzliwe decyzje Sejmu są przedmiotem drwin na Ukrainie. Jarosław Kaczyński poważnie ryzykuje jadąc tam bo dla Ukraińców nie jest autorytetem tak jak i Aleksander K. Ale może to okazja do pozbycia się konkurenta w wyborach.

  0
 5. Wszelkie prowokacje pro Unijne są sterowane przez satanistów (masonerię ) New Age i Grupę Bilderberg ! Taki sam scenariusz jak w każdej inwazji na państwa Bliskiego Wschodu – gdy ci odmawiają współpracę z żydo -masonerią światową .Nie da się ożenić zgodnie różnych cywilizacji. Polecam czytanie Feliksa Konecznego. Okrutne ludobójstwo na Polakach na Wołyniu to efekt potężnych różnic cywilizacyjnych, nic innego. Do zbrodni powszechnie nawoływali prawosławni duchowni. Polaków Ukraińcy – jak by nie było potomkowie także i Polaków żyjący przez kilkaset lat w zupełnie innej zanarchizowanej cywilizacji bizantyjsko-turańskiej – mordowali nawet w kościołach. Tu nic do rzeczy nie ma nijakie nawracanie, co jest zresztą dziwnym mitem, nic takiego przecież nie miało miejsca. Wypędzano z Polski zdrajców a i to nie zawsze. Ale nikt nikogo tu na siłę nigdy nie nawracał, nie licząc początków państwa za czasów Mieszka i późniejszych władców piastowskich, co jest zupełnie zrozumiałe, cała Europa taka była wówczas, lecz nie w czasach dynastii Jagiellonów i późniejszych.A dziś stręczenie innym krajom tego czy innego satrapy w imię rzekomego bezpieczeństwa jest pójściem po linii najmniejszego oporu. Jasne, że w tym zwariowanym świecie nie uratuje nas ani wschód ani zachód, ani Rosja, ani USA, ani Niemcy ani Izrael. Nic podobnego, oni obcy nas mogą tylko pogrążyć. Nic nie da powszechne nałożenie jarmułek i posypanie głów popiołem ani podlizywanie się komukolwiek. Nic nie da prowokowanie Rosji, Niemiec, Izraela, USA i kogokolwiek innego.Jeśli Polska ma przetrwać, to musi się odrodzić w najlepszej na świecie cywilizacji łacińskiej i musi liczyć wyłącznie sama na siebie na swoją własną wymierającą populację. Pierwsza rzecz, to ustanowić w Polsce Prawa Naturalne jako bezwzględnie i nieodwołalnie, raz na zawsze nadrzędne nad stanowionymi. Prawa Naturalne /Prawo do Życia, Prawo do Własności i Prawo do Wolności/. Jeszcze potem parę zmian, takich raz na zawsze, jak likwidacja podatków dochodowych i Polskę można odrodzić w parę tygodni. Jak powiedział w swoim czasie niedoszły “premier z Krakowa” pan Jan Rokita: “prawdziwa władza w Polsce znajduje się poza konstytucyjnymi organami państwa”. Wie co mówi, bo zna tych ludzi z telewizora jak łyse konie od kołyski. Innymi słowy nawet nie wiemy kto tak naprawdę rządzi w Polsce. Politycy z parlamentu są zainteresowani załatwianiem swojej sytuacji socjalnej i wygodnym życiem na koszt polskiej nędzy. Nie chcą np. lustracji totalnej, która by ujawniła kto rządzi. A jak bez tego zdobyć prawdziwą władzę? Więc mamy ochlokrację jako przykrywkę do rządów gospodarczej korporacji i nie wiadomo jeszcze kogo. Stąd ruchy pozorne i pijarowskie poczynania ludzi mających znamiona władzy którymi zawsze ktoś z góry kieruje jak kukiełkami.

  0
 6. Wielkie ..Halo, być może władze rozwiązały demonstrację, tak jak u nas 11.11 w Warszawie ?. Ciekawe czy obciążą uczestników wieców, za zniszczenia, sprzątanie, itp. A swoją drogą gdy wprowadzą demokratyczne przepisy odnośnie zgromadzeń, tak jak u nas, to myślę, że zaraz będzie …ład i porządek. Do nas na Marsz Niepodległości, by wszczynać burdy, przyjechali lewacy z Niemiec i to się nam nie podobało. Dlatego pytam, co tam na Ukrainie robili Polacy ? Zagrzewali zaopatrzeni w kastety do boju czy jak?? Jeśli zagrzewali, to trza było palami im >zagrzewanie< wybić z głowy i cieszę się, że Ukraińcy to zrobili. Mam nadzieję, że "delegacji" tzw. "polskiej" przewodził poseł III RP/PRLbis – niejaki Sycz, syn hajdamaki i zbrodniarza z UPA oraz jewrOseł i żydohajdamaka, kucharz Kowal a skocznie przygrywali banderowcy z grupy "Enej".

  0
 7. Ukraina w UE będzie tak traktować Polskę jak Litwa czy Czechy, czyli będą mieć polskich polityków głęboko w dupie. Kaczyński powinien siedzieć w tej sprawie cicho i nie wpieprzać się razem z Tuskiem i innymi w wewnętrzne sprawy kraju który nigdy nie był jakimś specjalnym sojusznikiem. “Ukraina stanęła na rozdrożu,przeżywa dramat”- czyżby ? Dramat dopiero przeżyje,gdy wejdzie do tego wspólnego unijnego kołchozu.Czy Pan Kaczyński nie widzi tego,co stało się z Polską? ile nasz kraj stracił na perfidii ze strony eurokołchozu. Z tego szamba, należy uciekać Panie Kaczyński !!! Zamiast siedzieć na tyłku i “porażkę” UE na Ukrainie zwalać na nieudacznego Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Kwaśniewskiego i innych w to zaangażowanych, albo taktycznie milczeć, to sam się podłoży, oczywiście i tak niczego nie zwojuje, a co najwyżej sprowokuje ostrą odpowiedź Ukrainy, że oto jacyś politycy z sąsiedniego kraju przyjeżdżają i podburzają tłum… A jak tam jutro dojdzie do o wiele poważniejszych zamieszek? Kto zostanie uznany za “winnego” przyczynienia się do nich? Ano Kaczyński i PiS… Brawa za niezwykle “rozsądną” strategię…Nigdy nie było państwa Ukraina i nigdy nie będzie. Najpierw PiS ….” bohatersko” ucieka przed prowokacjami do Krakowa teraz…… pcha się w paszczę wroga…..po co???? Czy jeden Smoleńsk to za mało???? Porządek to trzeba zrobić we własnym domu, na własnym podwórku, a później pomagać sprzątać u kogoś….lecz nie za tego kogoś..

  0
 8. Tomasz Piechal, jeden z pobitych “polaków”. Klasyczny przykład żydowskiego funka.
  Co to jest funk Wikipedia ci nie wyjaśni.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Funk_%28ujednoznacznienie%29

  Ale są przekazy. Był to komunistyczny działacz, ale i agent. Zazwyczaj przeszkolony w ZSRR, a więc zawodowiec, jego praca polegała na tym że był działaczem w kraju do którego akurat został skierowany przez Moskwę. Utrzymywała go Moskwa, i wydawała mu polecenia. Ale przedstawiał się lokalnym naiwnym ludziom jako ideowiec walczący powiedzmy w Polsce za sprawę polskich robotników.

  http://eastbook.eu/author/tomasz-piechal/

  http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/tomasz-piechal-ten-egoizm-moze-sie-zemscic_255998.html

  Akurat w tym wypadku przeszkolenia w Moskwie nie podejrzewam. Spokojnie można założyć, że ten Piechal zaliczył kiedyś nieco dłuższy pobyt w Izraelu, USA lub Niemczech. Inna sprawa że teraz potrafią takie szkolenia nas bezczela zrobić przy ambasadzie, jako niby szkołę liderów czy coś takiego. A to wciąż te same stare, żydowskie fałszywe bez granic funki są szkolone.

  0
 9. A na koniec o hipokryzji, schizofrenii ponoć dwu przeciwstawnych i wrogich? osób – Willa, w której mieszka gen. Wojciech Jaruzelski, przy ulicy Ikara 5 na Mokotowie, została zabrana przez władze PRL-u zasłużonej dla kraju rodzinie Przedpełskich zaraz po wojnie. Jej ostatnia spadkobierczyni, córka Lidii Przedpełskiej, Halina Martin prześladowana przez Urząd Bezpieczeństwa, uciekła do Londynu. Wtedy władze komunistyczne postanowiły przejąć nieruchomość. Przez kilka lat nie wiedziano jak zalegalizować przejęcie. Jednak w 1979 roku stworzono księgę wieczystą, szybko przekazano budynek Wojsku Ludowemu, a następnie w ręce samego generała Jaruzelskiego. Architekt stanu wojennego nie musiał nawet mieć w kieszeni fortuny. Dyktator przejął willę 21 kwietnia 1979 roku ledwie za 30 proc. jej wartości. Lata mijały, a nieruchomość położona w zacisznej i drogiej części Warszawy zyskiwała na wartości. Obecnie wycenia się ją nawet na… 5 mln zł! Dla bezpieczeństwa, i świętego spokoju, Wojciech Jaruzelski przepisał ją już na córkę Monikę (50 l.). Teraz willa jest już majątkiem rodzinnym Jaruzelskich, na którym – w przypadku sprzedaży – zarobią ogromne pieniądze. A co z przodkami Przedpełskich? Generał Jaruzelski podczas jednej z rozpraw sądowych w sprawie odzyskania domu, powiedział o roszczeniach syna przedwojennych właścicieli: – Ja też kiedyś mieszkałem w pięknym dworze. Szedłem na Berlin w mundurze Wojska Polskiego, mając świadomość, że po wojnie zostanie mi tylko ten mundur i zapasowa koszula. Przyjąłem ze zrozumieniem, że takie są dziejowe konsekwencje – mówił(sic!!!).

  0
  • Willa rodziny Lisa Kuli od Marszałka. Zapewne wszystko już powiedziano o płk. Lisie Kuli, który poległ w 1919r jako bohater w wojnie z Rosją. W dowód wdzięczności od Narodu Józef Piłsudski rodzinie Lisa Kuli za patriotyczne wychowanie syna przekazał 3 piętrową willę na Żoliborzu. Zamieszkali w niej rodzice Elżbieta i Tomasz Kulowie wraz z dziećmi synami: Bronisławem, Józefem, , Wiktorem, Alfonsem i Leonem oraz dwiema córkami Julią i Amalią. Rodzina Kulów zajmowała te willę do 1945r. Willa została zabrana przez Rosjan na ich potrzeby. I tu niespodzianka. W 1948r Rajmund i Jadwiga Kaczyńscy biorą ślub. W prezencie ślubnym od Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH otrzymują tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu. / Wilhelm był prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954), Henryk, był ministrem “sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 / Matka RAJMUNDA KACZYŃSKIEGO z domu ŚWIĄTKOWSKICH.
   Wszystko wskazuje na to,że w podarunku ślubnym dostali willę, którą wcześniej otrzymała od Marszałka Piłsudskiego rodzina Lisa Kuli. Jestem tą informacją zszokowany. Wydaje mi się, że powinna być ona pogłębiona i zbadana. Tak Litwacy/nie mylić z Litwinami/ którzy wcześniej przybyli do Polski depczą wszystkie świętości.
   Skoro państwo za zasługi wojenne nagrodziła Swojego Bohatera czyli Lisa Kulę przyznając na własność na wsze czasy piękna willę na Żoliborzu. A tu zapobiegliwy aparatczyk komunistyczny o obecnym nazwisku Kaczyński imienia Rajmund rabuje dla swojej przyjemności willę należna rodzinie Lisa Kuli. A w Rzeszowie pamięta się o pomniku, imprezach z nim związanych a zapomina o tak ważnej sprawie jak zadbanie o interesy rodziny Lisa Kuli. A teraz manewry prawne jak zabezpieczyć to dobro we własnej rodzinie tak patriotycznej aż do bólu.

   0
 10. Avatar Van Helsing

  Kula Lis 62 i tregor, podzielam wasze myślenie, powyżej czytałem wasze posty i też nurtuje mnie ta myśl jak to szybko Kaczyński stał się niebieski z gwiazdkami nad głową. A jak wypowiada się w TV to głowa mała i ludzkie pojęcie przechodzi, jak on potrafi kłamać i wygląda na to że jest bardziej niebezpieczny dla Polaków niż sam jego ziomal po fachu Tusk.

  I niech wszystkim wytłumaczą zwolennicy PiS, co robi tam Kaczyński, skoro jest eurosceptyczny, na dodatek razem z Tuskiem i skąd taka nagła zmiana ?
  .
  Jak widać jeden rząd polandii (nie nasz rząd, naszej Polski) udający podziały i kłótnie, jak trzeba to się automatycznie jednoczy i o dobre koryto uni walczy ramię w ramię z tak zwaną “opozycją” na Ukrainie. O wrednych nie polskich mediach nie wspomnę i ich panicznym jednostronnym przekazie.
  .
  Popatrzcie na te wredne ryje i pomyślcie czy też byście podpisali z tymi wampirami jakąś umowę. Nie udało się pięknie przed kamerkami to na siłę. I jak zwykle ta mowa dziennikarzyny, pełna manipulacji czytającego z „kartki”.
  http://www.youtube.com/watch?v=6pfsNlSZR94
  Dlaczego jak przyjdzie mi cos oglądać w tv i te ludziki marionetki z tv pitolą bez sensu, to ja ich słucham ale odwrotnie. Jak mi taki gadzina gada, na dodatek podkreśla że “nie było mowy o Julii Tymoszenko” we wstępniaku (wcale go nie było bo po co), to ja wiem że między innymi chodzi właśnie o to. Oczywiście koleś nie wspomniał, że chodzi o samo wejście do uni, ale że niby tylko jakieś tam podpisanie dokumentu o stowarzyszeniu. Wiedzą gnidy, że narody europy są nacjonalistyczne i negatywnie nastawieni do ich uni, więc wolą używać dobranych słówek. Zresztą teraz w telewizorkach swymi ustawionymi gadkami też nie gadają o wejściu, ale niby jakimś magicznym podpisie co da Ukrainie bogactwo.
  .
  Poza tym nie wiem czy każdy wie, ale tą umowę zniewolenia podpisała na tym spotkanku Gruzja i Moldawia, Ukraina wyczuła ścierwo i olała ich. To tak jak by ktoś wszedł nam do domu i dał świstek do podpisania, w którym zrzekamy się tego domu. Teraz będą w mediach nawijać, że opozycja jest bita, tyle że cały czas atakują siedzibę owi pomarańczowi. Pomału tak zdobywają terytoria ku globalnemu zniewoleniu i wprowadzeniu ich nowego porządku.

  0
  • Kroi się podział Ukrainy? Chyba tak, na zachodnią Rosji nie potrzebną i wschodnią której nie odpuszczą. Zapowiada się chyba najgorszy wariant dla Polski i mieszkających na Ukrainie Polaków, sytuacja ta doprowadzi do rozwiązania na które najbardziej liczy Putin i Rosja. A będzie to Ukraina wschodnia z etnicznie mieszkającymi Rosjanami, którzy nie znają nawet języka ukraińskiego i cały Krym z bazami pozostanie w rękach rosyjskich. Natomiast Ukraina zachodnia jest Rosji zupełnie obojętna, a nawet powiedziałbym Putin będzie zadowolony, gdyż może wpuścić swoją V kolumnę, aby wspólnie z ukraińskimi nacjonalistami prowokować antagonizm z Polakami z oczywistą szkodą dla Polski. Co my możemy teraz zrobić? – nie podejmuję się odpowiedzieć. I to ma być tak reklamowana pokojowa demonstracja? Ludzie wdzierają się do urzędów państwowych, krzycząc obelżywe hasła i to jest pokojowa demonstracja? Po pierwsze te demonstracje są nielegalne, po drugie – blokują jezdnie, zatrzymując cały ruch uliczny. Pozwalając tym ludziom na taką samowolkę, władze Ukrainy dałyby do zrozumienia, że Ukraina jest państwem bezprawia i każdy może robić, co chce. Jeśli łamie się prawo, to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Jeśli ludzie niezgodnie z prawem blokują ulicę, to napuszcza się na nich policję, żeby ich stamtąd przepędzić. Mówi się demonstrantom, że mają się rozejść, inaczej policja użyje siły. Mają wybór. Jeśli chcą zostać, to niech się nie dziwią, że zostają spałowani. Porządek musi być, do jasnej cholery! Nie żyjemy w dżungli. A co z nami Polakami podczas 11.11.2011,2012, 2013 i innych demonstracji robi zomomilicjoPOlicja? głaszcze, do domów odprowadza? To u nas strzelano do dzieci i manifestantów z broni gładkolufowej, gumowymi kulami, ile jest u nas ofiar postrzeleń? Zajmijcie się tym co u nas się dzieje, co zrobiono Wiplerowi, etc…

   0
  • Ja bardziej przychylam się do stanowiska, że UE miała od początku pełną świadomość, że Rosja nie zgodzi się na oddanie Ukrainy w ręce hegemona czyli Republiki Niemieckiej…a tak naprawdę w ręce światowego żydostwa. Broń atomowa znajdująca się na terenie Ukrainy w zasięgu Berlina ??? światowych żydów, czyli ich finansjery, geszefciarzy ? toż to ich marzenie! Stocznie lotniskowców??? Po Związku Radzieckim w Ukrainie pozostało co najmniej 700 przedsiębiorstw wojskowych, które są w stanie wyprodukować prawie każdą broń. W szczególności przemysł ukraiński był monopolistą na postsowieckim obszarze w produkcji płynnych ciężkich międzykontynentalnych i kosmicznych rakiet, lotniskowców, ciężkiego wojskowego samolotu transportowego, silników śmigłowców….A może to wszystko miało unowocześnić armię niemiecką i zakupy warszawskiego rządu miały zrobić miejsce na nowości ??? Chyba jednak sympatia W.W. Putina do swej agentki KGB/STASI Angeli Merkel nie była tak wielka, jak polsko-litewska naiwność ….Pozdrawiam

   0
  • A to z sieci, autor Wiatr, też ciekawe, to wklejam: Matnia. Gdyby zablokowano budowę rury Bałtyckiej, a nie tylko wymuszono, a można było, rurę puścić przez Ukrainę, to dzisiaj nie było by dylematu z Ukrainą. Umowa nie doszła do skutku, a Ukraina trwa w chaosie demonstracji. Ukraina – Janukowycz znalazł się w sytuacji nie do pozazdroszczenia, bo z jednej strony mocny „łańcuch” Rosyjski nie pozwala na swobodne poruszanie się, a z drugiej UE która chce zarzucić na jego kark drugi łańcuch, który go ubezwłasnowolni doszczętnie. A to właśnie UE doprowadziła, poprzez swoje zaniechanie, do tego niszczącego pata. Unia – poprzez wiodące państwo, czyli hegemona Niemcy, nie zablokowała budowy rurociągu Bałtyckiego, bo Niemcy dogadali się z Rosją na wyłączność, tak że jak Rosja zamknie komuś gaz, to Niemcy będą ten gaz sprzedawać, co zapewni Rosji ciągłość sprzedaży(do czasu). W tej sytuacji Janukowycz podpisując umowę na warunkach jakie mu zaproponowano, zginął by jak przysłowiowy bąk w Kobylej dupie. Za małe to środki, by oderwać się od Rosji, bo Ukraina nie ma własnych zasobów energetycznych w ilości zapewniających byt kraju. (łupki to na razie przyszłość, zresztą łapę położą na nich “Niemcy” z biegiem czasu, czytaj żydostwo, np. Soros jak w Polsce). Janukowicz jest świadomy tego, że jest rozgrywany przez Rosję i Niemcy, ale oficjalnie tego nie może powiedzieć a tym bardziej powiedzieć społeczeństwu. Miota się w tym potrzasku, bo co wybrać? Topór katowski, czy pętlę wisielczą? Natomiast ludzie zobaczyli światełko w ciemności i chcą do tego światełka iść, nie wiedzą tylko, że to światełko, to oko Wilka a nie droga do wolności! Tu nasuwa się analogia do naszej sytuacji. Unia przyznała nam tą wysoką sumę środków, bo poparły nas Niemcy, a Niemcy poparły nasze żądania po zapewnieniu przez Tuska, że Polska wykupi Niemiecki wojskowy złom, więc pieniądze wrócą do Niemiec. Propaganda Tuska, wbrew opinii ekspertów, huczy jak wspaniałe jest to uzbrojenie z przeszłości. Zatem, dlaczego Niemcy się go wyzbywają? Dlaczego nikt inny nie chce go kupić? Sprzedając nam stary zdezelowany sprzęt, będą doskonale zorientowani, jaką stanowimy łatwą zdobycz. A opozycja milczy, a milcząc popiera, więc jak to rozumieć?!

   0
  • Ogromne zamieszanie na Ukrainie. Ranni dziennikarze, walki z milicją i niepokojące plotki: Janukowycz wprowadzi stan wyjątkowy?(a ryży i Bul także bo jest okazja!!!) http://wpolityce.pl/wydarzenia/68521-ogromne-zamieszanie-na-ukrainie-ranni-dziennikarze-walki-z-milicja-i-niepokojace-plotki-janukowycz-wprowadzi-stan-wyjatkowy Aleksiej Nawalny, jeden z liderów rosyjskiej opozycji pisze: “Prawie wszyscy deputowani opozycyjni w Radzie Najwyższej Ukrainy są teraz na ulicach Kijowa z narodem. A u nas ilu deputowanych z 450 wyszłoby?”, no właśnie, to samo pytanie można by skierować również do polskich deputowanych z opozycji. Czy w razie czegoś (np.rozpierdówy z użyciem gazu i kul kauczukowych) zasłoniliby oni swoimi ciałami demonstrantów, inaczej mówiąc,czy przyłączyliby się do nich?

   0
   • Protesty na Majdanie są wewnętrzną sprawą Ukrainy i wszelkie naciski ze strony Polski i “polskich’ mediów są niestosowne. Jakoś nie zauważyłem żadnego białoruskiego, ukraińskiego czy rosyjskiego polityka przemawiającego podczas protestów w Polsce. Oni jak widać mają więcej taktu niż nasi zadymiarze. Pojechali na Ukrainę podjudzać tłum, w szczególności pały należą się Jarosławowi Kaczyńskiemu i przekrętowi Protasiewiczowi. Te dwie osoby powinny dostać tak po mordach, żeby już nigdy ich nie darli po próżnicy, należało jeszcze postraszyć jąkałę Rysia Czarneckiego, może przestałby się jąkać i seplenić. Facet ma żal do stanu wojennego że go nie internowano, nie pobito i nie prześladowano, to może na Ukrainie w końcu się doczeka i zostanie męczennikiem. Zawsze to słupki popularności poszłyby w gór

    0
  • W stepie szerokim…. Kaczyński upajał się pięknem – “…. Ojcem wielkiej biedy w Polsce jest Donald Tusk…” Poprawcie mnie, ale czy Donald nie jest zwolennikiem UE ? Tydzień temu, 24 listopada prezes PiS, Jarosław Kaczyński, przekonywał, że w Polsce jest bieda,…”WIELKA bieda”. Mówił to mając na uwadze kilkuletnie rządy Donalda Tuska, szefa megaproeuropejskiej partii… Po 19 latach od podpisania umowy stowarzyszeniowej z Brukselą oskarżył polityków realizujących z pełnym oddaniem integrację z “ZACHODEM”: To, co dzieje się dzisiaj w naszej ojczyźnie, można określić jako wielka bieda. Wielka bieda, ale nie w rozumieniu tylko braku środków materialnych, bardzo niskiego poziomu życia znacznej części Polaków, tylko w rozumieniu szerszym. W rozumieniu, które odnosi się do kształtu naszego życia w bardzo różnych jego aspektach.

   Dzisiaj w Kijowie jedyny lider prawicy, jak żartobliwie o sobie powiedział Jarosław K., przemawiał na Majdanie.

   Opowiadał się za wstąpieniem wschodniego sąsiada do brukselskiego klubu…

   Dziwne….., ani słowa nie powiedział, że Ukraińcy będą mieli biedę, wielką biedę…., taką jak w Polsce…lub jeszcze większą!

   Nie powiedział też, że Polacy będą chętnie płacić na dopłaty do użytków rolnych “stepów szerokich”…

   Wałęsa oszukał mnie, ale wzbogacił o przewrotną myśl, że “można być za, a nawet przeciw…”
   Sikorski też puścił farbę…Nie ma i nie będzie kasy na Ukrainę….Czy nie wiedział tego, gdy reklamował strategiczny sukces dyplomacji warszawskiej pod kryptonimem Partnerstwo Wschodnie ??? Sikorski na twitterze: Oczekuję od polityków PiS deklaracji ile polskich miliardów chcą wpompować w skorumpowaną gospodarkę(jak i nasza o tym się nie zająknął) UKR aby przekupić prezydenta Janukowycza?(przelicytować stawkę Putina wynoszącą na początek 15 mld$ no i tani gaz, ropę do tego)

   0
 11. Jarosława Kaczyńskiego powinni Ukraińcy zamknąć w areszcie, następnie w trybie przyspieszonym osądzić z paragrafu najogólniej mówiąc działania na rzecz obcego państwa w celu obalenia legalnej władzy czyli szpiegostwo i przewrót! Nie powinni go wypuścić wcześniej niż za jakieś 8 lat – najlepiej gościnnie wysłać go do obozu pracy na Syberię lub do innego sanatorium. Wyobraźcie sobie, ze PiS wygrywa wybory i nie zgadza się na jakiś dyktat UE (ciężko w to uwierzyć ale zakładamy to) i oto Aniela przyjeżdża do Warszawy wprost z Berlina i staje na czele demonstracji antyrządowych i antypaństwowych, które przeradzają się w poważne zamieszki podjudzonej tłuszczy. Co byście o tym sądzili? co wtedy by zrobił Jarosław Kaczyński?

  0
 12. Komuch Stolzman vel Kwach ze swoją sowiecką charyzmą odżył i popieprzyły mu się epoki 🙂 W przygotowaniach do zjednoczenia szantażowali Ukrainę i Janukowicza, aby zapomniał o UE, jeśli nie uwolni złodziejki. cyt. Stolzman vel Kwaśniewski: – “Jeśli Janukowicz nie dopełni żądań Brukseli i Julia T. nie opuści więzienia, to Ukraina nie może liczyć na podpisanie traktatu…” Teraz, na kacu Kwach i te inne negocjatory winą obarczają Rosjan i Putina za swoją kryminalną działalność!
  Kryminalną, ponieważ szantaż jest przestępstwem i próbą odbicia więźnia. Tymczasem bladź Tymoszenko – córuś nawołuje Ukraińców do rewolucji. Po naszym wstąpieniu do UE wszystko zdążyło podrożeć i pójść w górę oprócz zarobków. Za Rudego POsrańca przez 6 lat, staliśmy się państwem najbardziej inwigilowanym. Zniknęła tzw klasa średnia pozastawiając jedynie bieguny biedaków i złodziei… Czy tego chcą Ukraińcy? Nie wiem! Heil Merkel i brukselskie złodzieje a nawet komuch Kwaśniewski postawili ultimatum…Macie uwolnić naszą koleżankę (złodziejkę), albo zapomnijcie o wstąpieniu do UE! Złodziejki nie uwolnimy i możecie nas cmoknąć!!! – powiedział Janukowicz. O KUŹWA!!! – krzyknęli złodzieje z UE. NIE TAKA MIAŁA BYĆ ODPOWIEDŹ!
  My Polacy już kilka lat temu Litwinów chcieliśmy na siłę uszczęśliwić i kupiliśmy sporo przepłacając rafinerię w Możejkach aby nie wpadła w ręce Rosjan. Ojcem chrzestnym tego pomysłu był Lech Kaczyński. Rosjanie zakręcili kurek dla Możejek, Litwini rozebrali tory kolejowe tam prowadzące i zostaliśmy jak palanty bez Możejek i pieniędzy. Zechcą Ukraińcy do UE, a Unia ich też zechce – to będą. Jak będą, to wtedy można kombinować; na razie to nasza “delegacja” robi smród wśród patriotycznej części Ukraińców.

  0
 13. Lech Kaczyński powiedział kiedyś do nas:

  “Będziecie należeć do bogatych państw zachodu” – niestety, ludzie nie zrozumieli tego dosłownie…

  Ciekawe, czy jego brat powiedział to samo Ukraińcom?
  Chyba by wypadało, nie??

  0
 14. Na czele tej pokojowej demonstracji buldożer, a potem pokojowo powybijano okna i drzwi. Podczas przemówienia na Majdanie powiedział, że wejście do Unii, jest spełnieniem marzeń Ukraińców. PiS wiesza psy na Unii, pchając tam Ukrainę. Rewolucja na Ukrainie, która może przerodzić się w wojnę domową, została zorganizowana przez syjonistów. Wszystko idzie zgodnie z planem decydentów NWO. Mnie bardzo bawi w całych tych medialnych ajwajach, mianowicie przedstawianie owej manifestacji pedalsko lewackiej na Ukrainie w porównaniu do tego, jak przedstawiano w Polsce Marsz Niepodległości, to pokazuje jakimi mistrzami są medialne prostytutki w manipulowaniu społeczeństwem.

  0
 15. Avatar Van Helsing

  Kula Lis 62 dzia za info, nic dodać i nic ująć 🙂
  .
  Jak doszło info że Janukowicz wprowadzi stan wyjątkowy to jakoś w mediach się uspokoili, już nie ma tej paniki. A jak wprowadzi taki chwilowy stan wyjątkowy to dobrze zrobi, bo w końcu ktoś powinien popędzić tym rewolucyjnym prowokatorom kota.
  Przejrzałem wpisy ludzi, piszących na reżimowych portalach i jestem mile zaskoczony, gdyż duża większość tam wpisujących ma podobne myślenie co do tej podejrzanej uni. Jakoś te dziennikarzyny słabo manipulują w telewizorkach.
  .
  Kaczyńskiego jak by przymknęli to by unijni ogłosili, że stal się zaraz po Julii, drugą ofiarą i męczennikiem tej dyktatury ukraińskiej 🙂 Ale była by jazda.

  0
  • Moi kochani niedokształceni Forumowicze! – Pan Adam Michnik, zwany też redaktorem – i Pan Jarosław Kaczyński, zwany też Prezesem Wielkim – SĄ KUZYNAMI! – Wprawdzie dalekimi, ale jednak kuzynami. – A to znaczy, że w ich żyłach płynie co najmniej jedna kropla krwi żydowskiej, najpewniej z klanu Aszkenazyjczyków, czyli tych Żydów, którzy chwalą się najwyższym ilorazem inteligencji(IQ) spośród wszystkich narodów świata. – O czym świadczy wyjątkowa inteligencja tych dwóch Panów – wielokrotnie przekraczająca przeciętną inteligencję naszych posłów i senatorów a nawet naszych rządzących! – I dlatego wcale mnie nie dziwią słowa Pana Adama skierowane pod adresem pana Jarosława Prezesa a w niedalekiej przyszłości najpewniej premiera IV RP! Amen (patrz:Genealogia A.Michnika.pl)

   0
  • Tate Michnika kolonizował Ukrainę z ramienia bolszewików. Niedaleko pada jabłko…Stary Szechter był działaczem ukraińskim i zawsze działał przeciw Polsce, tak wiec synalek nie może być inny. Michnik, Geremek, Kuroń jeździli na Ukrainę i podburzali Ukraińców przeciw Polakom. Nam teraz potrzebny by był hetman Czarnecki który jak pogonił Szwedów do morza i po powrocie wieszał żydowskich zdrajców .

   0
  • Skoro Michnik chwali Kaczyńskiego to o Kaczyńskim źle świadczy. Ale Michnik wie co mówi. Popieranie Ukrainy wcale nie jest tylko działaniem przeciw Rosji. Ale i być może w niedługim czasie przeciwko Polsce. Trzeba trochę przypomnieć sobie historię stosunków Polski i Ukrainy. Ukraina zawsze uznawała dwóch wrogów.Polskę i Rosję. Potrafiła się sprzymierzyć z Niemcami, a wcześniej z zaborcą austriackim przeciw Polsce. Teraz wykorzystuje znów nas do walki z Rosją aby później “zająć” się drugim wrogiem. Czyli Polską. Widać jak gloryfikują zbrodniarzy z UPA. Jak stawiają im pomniki. Nie chcą wyjaśnienia ludobójstwa na Wołyniu. Nie należy o tym zapominać widząc obecnie w TV ludzi idących pod flagami UPA z pałami w rękach. Taka nasza walka z Rosją to jak leczenie cholery dżumą. Warto o tym pamiętać choć by ze względu na pamięć pomordowanych Polaków na kresach. Oby nie przewracali się oni w grobie, że Rodacy nie pamiętają ich cierpień. Dlatego Michnik chwali Kaczyńskiego bo jest to gra na której Polska może dużo stracić. A Michnikowi jest na rękę jak ten Kraj przegrywa.

   0
 16. to i tak bardzo wtrzemiezliwe stanowisko Pana Adama, ale najrozsadniejsze. wedlug mnie ta cala ukrainska hucpa to farsa wokol ktorej Niemcy i Rosja chca zaprowadzic swoje porzadki w Europie. nie wtracajmy sie, a tym bardziej nie popierajmy tej farsy. zadnego interesu w tym nie mamy. moze nie protestujmy w obronie Janukowycza, ale teraz wyraznie polski interes jest blizej jego osoby, anizeli jakichs hochsztaplerow od UPA i OUN.

  0
  • Nasi politycy na wniosek zachodniej masonerii starają się rozwalić kolejne państwo, a przy okazji dać zarobić swoim mocodawcom. Przy okazji idioci gotują nam kolejną klęskę w stylu II wojny światowej, bo jak na Ukrainie rozpęta się dzicz, to na Polskę zwalą się hordy wyjącej dziczy upowskiej z siekierami, a nasza szczątkowa armia nas nie obroni. Mnie bardzo bawi w całych tych medialnych ajwajach, mianowicie przedstawianie owej manifestacji pedalsko lewackiej na Ukrainie w porównaniu do tego, jak przedstawiano w Polsce Marsz Niepodległości, to pokazuje jakimi mistrzami są medialne prostytutki w manipulowaniu społeczeństwem.

   0
 17. PiS – syjonistyczna agentura. Niektórzy powiadają, że o, jak Jarosław zostanie prezydentem, to pokaże zęby. Henryk Pająk, pisarz, historyk publicysta, fragment wypowiedzi z 23.06.2010 Kielce: PiS to jest agentura amerykańska, konkretnie CIA, a najkonkretniej – to jest syjonizm amerykański – który wykonywał agenturalną misję konfliktowania Polski i państw z południa byłego Związku Sowieckiego, konfliktowania i zbrojnego i propagandowego i politycznego. Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraeluhttp://www.savetubevideo.com/?v=x9o9m08F5AE (Kaczyński powiedział tu bardzo wiele ciekawych rzeczy. Wygadał się, że w Polsce demokracja jest fasadowa i niezależnie kto wygra wybory to polityka wobec Izraela się nie zmieni. Wniosek z tego taki, że do koryta dopuszczają tylko swoich, a nawet jakby ktoś się przedarł przez wybory, to realną władzę najwyraźniej i tak sprawuje jakaś siła wyższa. Tyle, że nic z tego nie wynika, bo Ci co mają rozum dawno się tego domyślili, a lemingom i tak nic nie pomoże.)

  Przypomnijmy sobie, jak Kaczyński jeździł do Gruzji, jak jeździł na Ukrainę, jak w czasie rządów PiS-u prowokowano Polaków przeciwko Białorusi. Jak hołubiono tę agentkę amerykańskiego syjonizmu Borys. I proszę zwrócić uwagę: jak stała się tragedia smoleńska, jak zabrakło jej protektorów, ona zrezygnowała ze stanowiska. Czy Państwo nie zwrócili uwagi na zbieżność tego wydarzenia? Bo ona straciła oparcie. Ale nie dlatego, że nagle Jarosław zmienił zdanie, że zmienił chorągiewki. Nie, to jest ta sama agenturalna rola. Przez ostatnie pięć ich rolą było prowokowanie. Potem przyszedł sygnał ze Stanów Zjednoczonych, że mamy wyhamować te napaści, to szkalowanie, to prowokowanie wszystkich naokoło z Rosją i przeciwko Rosji… http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/a145.jpg

  a

  To są ci sami biesiadnicy okrągłego żłobu. To jest ta sama ekipa. Proszę zwrócić uwagę na tę słynną „Nocną zmianę”, kiedy obalali rząd Olszewskiego. To kogoż tam widzieliśmy z obalających rząd Olszewskiego? Oprócz oczywiście Bolka. Niesiołowski, obecne PO. Pawlaczyna, agent każdego, kto będzie płacił ministerstwem, premierostwem, itd. Dwadzieścia lat przy żłobie. Ja mu kiedyś obliczyłem, że za same gaże poselskie on zgarnął już 6 mln. zł
  H.Pająk o PiS i jego mocodawcach.avi http://www.savetubevideo.com/?v=mYDemm7Qp_I

  Trzysta partii u nas istniało. No i co wywalczyły? Ciągle rządzą ci sami agenci okrągłego stołu, Czyli symbioza KGB, CIA, Mosadu i wywiadu niemieckiego. Tu się nic nie zmienia. To jest karuzela…

  World Trade [Center]. To była wspólna robota Mossadu i CIA. On tutaj to wszystko precyzyjnie analizuje – nie tylko on, bo jest już międzynarodowa organizacja pilotów, nawigatorów i innych specjalistów, którzy nie zostawili suchej nitki – ośmieszyli oficjalne wersje amerykańskie o Beduinach, którzy rzekomo porwali Boeingi…

  Otóż po tragedii smoleńskiej wyłoniła się sytuacja, w której potwierdziło się to, co zarządzili syjoniści amerykańscy już ponad półtora roku temu: wycofujemy się z wojny propagandowej, ale też i militarnej, z Rosją, ponieważ mamy do upieczenia znacznie ważniejsze sprawy

  I nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Jarosław stał się gołąbkiem pokoju: kochajmy się, „Polska jest najważniejsza”, musimy współpracować itd.

  Oczywiście to jest gra. To jest nakazana gra. Niektórzy powiadają, że o, jak Jarosław zostanie prezydentem, to pokaże zęby.
  O Lechu Kaczyńskim – Grzegorz Braun http://www.savetubevideo.com/?v=6ZZQbXQChlU

  Wrzesień 2006, koalicja istnieje, wszystko w porządku. I we wrześniu pomiędzy 11 września (ja ten dokument sobie zapamiętałem, bo będę go publikował w następnej książce) pomiędzy 11-21 września Jarosław jedzie do Izraela, jego brat leci do Waszyngtonu. Następnie jego brat po trzech dniach pobytu leci do Izraela, a Jarosław do Waszyngtonu. Obydwaj w Izraelu siedzieli tam po trzy dni.

  I nagle 12 września ukazuje się dokument słynnej Anti-Defamation League (Liga Przeciwko Zniesławieniu – to jest takie zbrojne ramię polityczne, propagandowe tej żydowskiej loży B’nei B’rith, którą z wielkim hukiem reaktywował ś.p. Lech Kaczyński. http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/1955-list-prezydenta-lecha-kaczy%C5%84skiego-do-lo%C5%BCy-maso%C5%84skiej-bnai-brith-odtworzonej-w-warszawie-9-wrze%C5%9Bnia-2007-roku

  I oni publikują dokument, który ukazał się tylko w internecie, ale nie po polsku. Mnie znajomi przetłumaczyli ten tekst z angielskiego. I co my tam w tym dokumencie czytamy? Stwierdzają tam, że [Liga Polskich Rodzin] jest antysemicką partią, ziejącą nienawiścią przeciwko Żydom. Że Lepper dawał przejawy swojego antysemickiego nastawienia, swojej fobii, itd. Że podobne poglądy antysemickie ma minister Giertych, który jest także antysemicki, nie nadaje się na ministra, ponieważ prowadzi do regresu w nauczaniu.

  I po tych wszystkich ocenach zbiorczych jest podrozdział: Zalecenia. I w tych Zaleceniach czytamy (ja to będę żywcem drukował): usunąć z koalicji Samoobronę i Ligę Polskich Rodzin. Że to niemożliwe, żeby w kraju członkowskim Unii Europejskiej funkcjonowały takie partie, ziejące nienawiścią rasową, ksenofobią, itd.

  21 września Jarosław Kaczyński, premier, ogłasza, że jest niestety zmuszony usunąć z funkcji premiera wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera… Potem eksploduje nagle afera z kochanką Leppera. Nie tylko, ale i Łyżwińskiego. Znajduje się dama – mówiąc łagodnie – nieciężkich obyczajów, która poświadcza, że ten bachorek to jest bachorek Leppera. Idzie wszystko do badania DNA, ale badanie DNA się wlecze; Łyżwińskiego wsadzają do mamra, a że chłopisko był już schorowany, no to tam go prawie wykończyli – to już jest wrak człowieka, chociaż wyglądał na tura.

  Lepperowi nie udowodnili, że jest ojcem tego bachora – DNA jest jednoznaczne.

  Mało tego. Ta dama nie może potwierdzić, kto jest ojcem tego dziecka. Mało tego. Zupełnie niedawno, jakieś trzy miesiące temu, nie później, jest słynna rozmowa Żyda Lisa z Lepperem i Lis oczywiście zabiera się do niszczenia Leppera. Naturalnie – sprawa kochanki. Ale Lepper nie w ciemię bity – to jest przeciwnik godny. Mówi: tak, zniszczono mnie tą sprawą, ale sąd nie udowodnił mi niczego. Niczego…
  Ostatni wywiad Andrzeja Leppera http://www.savetubevideo.com/?v=qkKTpivOF8I

  Jeśli można uznać Leppera za polityka już rzeczywiście skończonego, to proszę Państwa zapamiętać to, co mówię, że przed Giertychem dopiero przyszłość.

  Mam na myśli ekskluzywną loże pod tytułem Opus Dei, która ma osobiste przedstawicielstwo w Watykanie. Znawcy problemu nazywają to Opus judei i przecież Roman jest członkiem tego Opus judei. Przecież jego stryjek, Wojciech, brat Macieja jest prałatem papieskim, także członkiem Opus Dei…

  Roman Giertych na razie jest tylko adwokaciną. Ale jego żona pracuje w kurii u abpa Nycza…

  A kim jest abp Nycz, no to już wiemy. Wracam tutaj do książki pod tytułem „On i oni”, gdzie opisuję dwie wielkie afery, mianowicie tę słynną drogę krzyżową w Beskidzie i opór Episkopatu przeciwko intronizacji Chrystusa Króla wbrew objawieniom, jakie otrzymywała Rozalia Celakówna itd. Te dwa wątki stanowią 3/4 tej mojej książki. I przedtem właśnie wówczas jeszcze biskup Nycz był pracownikiem kurii krakowskiej. I tam publikuję dwa pisma bpa Nycza, który zdecydowanie wypowiada się przeciwko tej intronizacji.
  Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża http://www.savetubevideo.com/?v=dA8M6D_j7Eo

  Źródło:http://suwerennosc.blogspot.ie/2010/07/henryk-pajak-dwa-pochowki-jedna-hanba.html

  Giertych został pełnomocnikiem Europejskiego Związku Żydów (European Jewish Association). – Nie reprezentuję państwa Izrael. Na czele EJA stoi Rabin Menachem Margolin, a organizacja ma swoją siedzibę ma w Brukseli. Reprezentuję religijnych Żydów, którym przeszkadza zakaz uboju rytualnego w Polsce – tłumaczył.

  Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,8131,opage,5,title,Roman-Giertych-nie-reprezentuje-panstwa-Izrael,wid,15867160,wiadomosc.html?ticaid=111bc6

  Informacje o polskich więzieniach CIA powtórzył „New York Times”. Dokument, o którym informuje Radio ZET, może w złym świetle postawić nasze władze, jeśli okaże się, że świadomie kłamały.

  Według stacji informację o więzieniach CIA sporządził także Roman Giertych z LPR, w czasie gdy był szefem sejmowej komisji ds. służb specjalnych.

  Źródło:http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/22018/Tajne-wiezienia-CIA-w-Polsce-PiS-wiedzial-nie-powiedzial,2

  Chyba po 23 latach kłamstw przyszedł wreszcie czas na poznanie prawdy?
  Tylko czy ten naród zdemoralizowany i przenicowany do cna przez żydo-bolszewię i do dnia dzisiejszego ogłupiany przez media, zwodzące go autorytety oraz system “edukacji”, tą prawdę właściwie zrozumie?

  MCB

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pis-syjonistyczna-agentura-2013-11

  0
 18. Co Ukraińcy powinni wiedzieć o Unii Europejskiej. Nazistowskie Korzenie Unii Europejskiej… Polacy także!

  Relacja na żywo: http://www.ustream.tv/channel/aronets

  To co się obecnie dzieje na Ukrainie nie powinno być niespodzianką dla kogokolwiek interesującego się tworzeniem tzw. NWO – Nowego Porządku Świata, świata opartego na systemie niewolniczym, ze znacznie zredukowaną populacją, w którym pewne grupy i narody będą dominować nad innymi, redukując je do roli zwierząt w klatkach.

  Już 2 lata temu, jeżdżąc na Ukrainę, przewidziałem, że kraj ten znajdzie się niedługo w podporządkowanej Brukseli Europie. Gdy to mówiłem, stukano się w głowę, twierdzono, że nie ma szans by to nastąpiła w najbliższej dziesięciolatce. Niestety, moje przewidywania, oparte zresztą na solidnym gruncie faktów, są realizowane. Masoneria światowa zrobi wszystko by Ukraina jak najszybciej została włączona do tzw. „wolnej Europy”, zanim poszczególne kraje przeżywać będą krachy ekonomiczne, a po majętnych Europejczykach pozostaną tylko wspomnienia – choć i te będą starannie wymazywane z kart historii.Żaden normalny Ukrainiec, Białorusin, Gruzin czy Rosjanin nie dążyłby przecież do wstąpienia do nowego ZSRR. A takim tworem z dnia na dzień staje się Unia Europejska i dla znających podwaliny tego monstrum jasne jest dlaczego tak się dzieje. Unia Europejska od samego początku miała być tworem ultra totalitarnym, przy którym nawet ZSRR wyglądałby jak niewinny młodszy brat.

  Niniejszy wpis dedykuję tym Ukraińcom, którzy dążą do uwolnienia się z „rosyjskiego jarzma”, żeby zastanowili się czy w tym kierunku należy dążyć – czy nie raczej do usprawniania istniejącej tam demokracji, wykorzystania przewagi surowcowej tego wielkiego kraju w celu zwiększenia dobrobytu, przez co może się stać on silnym, niezależnym krajem, i, podobnie jak Rosja, mógłby Unii Europejskiej dyktować warunki, a nie odwrotnie.

  My tu w Polsce mamy już niemal wszystko stracone – zabrali nam przemysł, niszczą rolnictwo, przejmują własność narodową za grosze, do tego skutecznie realizowana jest eksterminacja naszego narodu – z wykorzystaniem narzędzi, które miały nas bronić: wymiaru sprawiedliwości, systemu opieki medycznej, promocji pseudokultury i niszczenia młodych umysłów za pomocą prania mózgów w szkołach, a przede wszystkim mediów.
  Stanowisko mediów w.s. wydarzeń na Ukrainie jest najlepszym dowodem na to kto nimi kieruje. Mimo, że reprezentują rzekomo różne opcje polityczne, wszystkie jak jeden mąż ryczą „Ukraina do Europy!”. I takie też stronnicze są komentarze. Jeśli chodzi o polityków, to jest podobnie:

  „Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w sobotę, że w niedzielę uda się do Kijowa w związku z ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie. Zwrócił się też do szefa MSZ Radosława Sikorskiego i b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, by również – jak najszybciej – tam pojechali.” (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ukraina-stanela-dzis-na-rozdrozu-kaczynski-jedzie-do-kijowa,375851.html).

  Co widzimy? Na co dzień udają, że tworzą różne opcje polityczne. Gówno prawda. To jest jedna wielka masoneria, która dąży za wszelką cenę do ustanowienia Wielkiego Syjonu – ich wymarzonego Nowego Porządku Świata!
  Rosja z Putinem jest jedną z ostatnich przeszkód, USA z uzbrojonymi Amerykanami jest tą drugą najważniejszą – w tych kierunkach zmierza polityka masonerii. W USA wykorzystane zostaną obce wojska, Rosję należy osłabić poprzez otoczenie jej i izolację ekonomiczną, co spowoduje jej wewnętrzny rozpad. Jeśli to się nie uda, to dojdzie do wielkiej wojny, na co dowodem jest rozmieszczanie rakiet wzdłuż jej granic. Ukraina była by o wiele dogodniejszym punktem wypadowym niż. np. Gruzja.

  Bracia Ukraińcy, Słowianie! Nie dajcie się wmanewrować w tę podstępną operację fałszywej flagi, którą jest traktat akcesyjny do wolnej rzekomo Europy. Grajcie na czas, wzmacniajcie swoje siły, by móc dyktować warunki wszystkim naokoło, z Rosją włącznie, bo nie jest do zaakceptowania także i taka sytuacja, gdy wielki sąsiad mówi mniejszemu jak ma postępować. Silna Ukraina może stać się wzorem dla nas Polaków, może i my zdobędziemy się na stworzenie potężnego ruchu, który w efekcie wyciągnie nas z tej europejskiej kloaki. Pamiętajcie też jak nas ze sobą skłócono, gdyśmy nawzajem się wyrzynali, a wrogowie Słowian zacierali ręce z zadowolenia. Nie powtórzcie tego błędu.

  A teraz pora na wstęp z książki zespołu redakcyjnego dr Matthiasa Ratha, wśród nich z Polką dr Aleksandrą Niedźwiecki, ”Nazistowskie Korzenie Unii Europejskiej”. Książka ta powinna się znaleźć w każdym domu – więcej, powinna być lekturą szkolną, jeśli nie oficjalną, to konspiratorską.

  0
  • Nazistowskie Korzenie Unii Europejskiej http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2013/11/Nazistowskie-Korzenie-UE-94×150.jpg

   Nazistowskie Korzenie UE(…) Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować. Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo-farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca. Z tej książki można się także dowiedzieć, że I wojna światowa, druga największa tragedia XX wieku, była właściwie pierwszą próbą podbicia świata przez te korporacyjne interesy. Co więcej, po tym, jak obie te militarne próby podporządkowania Europy upadły, kartel naftowo-farmaceutyczny zainwestował w trzecią próbę: ekonomiczne i polityczne podbicie Europy za pomocą „brukselskiej UE”.

   Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji nazistów i kartelu. Książka ta przedstawia tych udziałowców kartelu – ubranych nie w wojskowe mundury ale w szare garnitury – z których najbardziej znanym był Walter Hallstein, pierwszy prezydent tzw. Komisji UE. Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po 1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską UE – podboju i kontroli Europy. Najwidoczniej, interesy kartelu miały nadzieję na scementowanie ich kontroli nad Europą poprzez brukselską UE bez wyciągania kiedykolwiek na światło dzienne tych ciemnych korzeni. Niestety, ten plan się nie powiódł. Publikacja niniejszej książki i dziesiątki tysięcy autentycznych dokumentów, na które się ona powołuje, oznaczają, że eksperyment brukselskiej UE skończył się. Wątpliwe jest, by jakakolwiek demokratyczna osoba, organizacja lub partia poparły teraz tą trzecią próbę podboju Europy. Książka ta jest także wyjątkową okazją dla tych wszystkich polityków i partii politycznych zwabionych, by wspierać brukselską UE bez znajomości jej historii lub rozumienia jej prawdziwego celu. Dotyczy to 27 przywódców państw, którzy podpisali „Traktat lizboński”, większość z których nie rozumiała, że ich podpisy tworzyły „Akt pełnomocnictwa” dla kartelu i jego udziałowców, umożliwiający przejęcie kontroli nad Europą. Politycy ci i partie polityczne mają teraz szansę dokonania całkowitego nawrotu i publicznego odwołania swego poparcia dla modelu Europy, który był budowany przez dziesięciolecia kłamstw i oszustw.

   Dla obywateli Zjednoczonego Królestwa, pokazanie historycznych korzeni brukselskiej UE jest szczególnym powodem do zdenerwowania. Dwukrotnie poprzednio – w I i II wojnie światowej – odgrywając krytyczną rolę w ratowaniu Europy przed przejęciem przez kartel i jego politycznych udziałowców, stają teraz przed możliwością tego, iż wielkie ludzkie poświęcenie ich rodaków poszło na marne. Poddanie się Traktatowi lizbońskiemu i brukselskiej UE będzie oznaczało, że życie sześćdziesięciu milionów Brytyjczyków żyjących obecnie i niezliczonej ilości tych jeszcze nienarodzonych znajdzie się w jarzmie absolutnie tych samych interesów, które próbowały podbić i podporządkować sobie Zjednoczone Królestwo dwa razy przedtem. Dlatego zachęcamy was, czytelników tej książki, do przekazywania tych ważnych informacji rodzinie, znajomym, kolegom w pracy i w waszej społeczności. Ponadto, zachęcamy was do przedstawiania informacji zawartych w tej książce waszym politycznym przedstawicielom – na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym i europejskim. Robiąc to, musicie wywierać nacisk na tych polityków, żeby dokonali wyboru: albo pozostać ślepym na prawdę i, tym samym, nierozważnie popierać przejęcie Europy przez dyktaturę korporacyjnych interesów, albo działać na rzecz ochrony demokracji i zdrowia, i życiowych interesów milionów ludzi. Wybór, jakiego dokonają ci politycy w odniesieniu do ich stanowiska co do brukselskiej UE będzie najważniejszą decyzją w ich politycznej karierze.

   Po tym jak ostatnia próba kartelu kontrolowania Europy upadła w 1945 roku, jedną z najczęściej używanych przez jego politycznych udziałowców wymówek była ta, że oni „nie wiedzieli”. Po publikacji tej książki, jednak, żaden polityk dzisiaj nie może składać takiego oświadczenia w obronie swojego kontynuowanego poparcia dla „brukselskiej UE”. Z historycznej perspektywy, tym, co jest najpilniej potrzebne teraz jest ruch ludzi. Jest to szczególnie ważne, ponieważ politycy w wielu krajach Europy stali się podatni na korporacyjne interesy kartelu naftowo-farmaceutycznego i tym samym nie są już niezależnymi obrońcami interesów ludzi. Dlatego też ruch społeczeństwa będzie jedynym gwarantem wolności, demokracji i niezależności dla ludzi zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Europie. (…)

   *Całość można przeczytać też za darmo, online >tutaj.

   0
 19. Witalij Kliczko. Wykreowany przez światowe mass media na wojownika, w dodatku inteligentnego i o dobrym sercu zostanie twarzą podobnie jak u nas Wałęsa czy papa. Wspaniale widać mechanizm. Nam też doskonale wciśnięto swego czasu dobrodziejstwa UE. I ta wizyta Kaczyńskiego oraz podziękowania Tuska. Chyba nie powinno już być tych co wierzą w walkę PO-PIS

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816