HYDE PARK
Like

Początek końca czasów? Część II

06/09/2014
765 Wyświetlenia
1 Komentarze
10 minut czytania
Początek końca czasów? Część II

Wielu ludzi czuje że świat pędzi w kierunku nieszczęścia. Ludzkość jest przytłacza: zło, terroryzm, przemoc, niszczenie środowiska, przeludnienie, przewroty polityczne, walki religijne i ogromny kryzys gospodarczy, etyczny i moralny. Idzie na gorsze.

Chrystus, ale także prorocy Starego Testamentu, zapowiadali nadejście końca czasów. Zawsze wtedy wydawało się że nastąpi on wkrótce. Ale o terminie kiedy, wie tylko Bóg. Ludziom pozostaje obserwować i szukać znaków, jako że niektóre elementy zwiastujące końcowe odliczanie zostały nam podpowiedziane.

0


 

Wielu ludzi czuje że świat pędzi w kierunku nieszczęścia. Ludzkość jest przytłaczana wszelkiego rodzaju kłopotami, złe i zło, terroryzm, przemoc różnego rodzaju, zanieczyszczenie środowiska, przeludnienie, przewroty polityczne, walki religijne i ogromny kryzys gospodarczy, ekonomiczny, etyczny i moralny. Wszystko wskazuje, że w przyszłości będzie jeszcze gorzej.

Ciągle pojawiają się nowe groźne choroby i wracają stare (niektóre tworzone w laboratoriach). Głód dziesiątkuje  całe pokolenia miejscowej ludności. Niewyobrażalnie śmiercionośne bronie masowego rażenia grożą ludzkości.

Setki milionów ludzi żyje w nędzy, niewiedzy i ucisku. Jeśli dodamy do tego upadek moralności oraz szerzącą się  na całym świecie perwersję, niekończący się cykl nienawiści i niepokojów który  rozplenia się coraz szerzej na Bliskim Wschodzie. Dodajmy do tego coraz bardziej częste i groźne trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, przerażające anomalie pogody na całym świecie, katastrofalne pożary, tornada,  huragany, susze i powodzie, występujące częściej i  coraz więcej miejscach. Nagłówki krzyczą  codziennie o tych niekończących się problemach. Warunki na świecie, wydarzenia i trendy mówią  że zbyt wiele rzeczy może szybko przekształcić się w złym kierunku.

Gdzie szukać podpowiedzi?

Spora część Biblii to proroctwa. Historia przyszłości napisana „z góry”. Ponad 80 % tej  przyszłej zapisane historii jeszcze się nie spełniło. Wiele ważnych wydarzeń musi jeszcze nastąpić. Bóg chce abyśmy je (gdy nastąpią) zrozumieli i daje nam (ludzkości) na to czas. Dla Boga tysiąc lat jest jak jeden dzień. On przekazał nam wskazówki, te najprzydatniejsze ! – do zrozumienia, jaka przyszłość czeka świat.

Prorok Izajasz wyjaśnia, że słowo Boże jest napisane, „.. .przykazanie za przykazaniem… linia po linii…  trochę tu i  trochę tam…” (28:10). Trzeba Pismo studiować dokładnie. Nie znajdziesz nic bardziej prawdziwego niż proroctwa w Biblii. Prawdą jest że nie wszystko jest powiedziane wprost więc trzeba umieć to właściwie zinterpretować.

Miliony zastanawiają się widząc bieg wydarzeń, czy świat już jest na krawędzi zagłady. Uczniowie Jezusa poprosili go by powiedział które wydarzenia będą końcowe. A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: «Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?»(Mat. 24:3).

Zapowiedź końca świata stała się przedmiotem dyskusji i spekulacji, ale również śmieszności przez prawie 2000 lat. Czy świat jest już blisko powrotu Chrystusa? Czy to już koniec czasów? Skąd możemy wiedzieć?

Mamy za sobą trzy pierwsze etapy wydarzeń jakie mają towarzyszyć czasom ostatecznym.

NUMER 1: Degradacja ludzkiego charakteru.

NUMER 2: Fałszywe chrześcijaństwo rozszerza się.

NUMER 3: Wzrost  ilości wojen.

Opisane są tu:

 

http://nathanel.neon24.pl/post/112540,poczatek-konca-czasow-czesc-i

 

       

NUMER 4: Wojny i przewroty

W Ewangelii Łukasza (Łk 21)Jezus mówi: : „I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». „(wers 9). Greckie słowo „przewroty” oznacza zaburzenia, nieporozumienia i wrzawy. Rozszerzona dziś definicja słowa może obejmować działania i skutki terroryzmu, takie jak zamachy ale też manifestacje protesty czy zamieszki. Wszystko występuje dziś z  pełną siłą. Należy tu także zaliczyć obywatelskie nieposłuszeństwo i powiązane z nim akty przemocy. Zjawisko to jak można przypuszczać zacznie się pojawiać coraz częściej lada chwila. (Dlatego reżimy militaryzują policję).

NUMER 5: Głód

Wiemy z historii , że głód zawsze towarzyszy wojnie. Albo jako przyczyna albo skutek. Mateusz  ( 24 ) wspomina że Chrystus powiedział również, „..Będzie głód.” ( wers 7). Proroctwo  to zostało powtórzone w Apokalipsie 6 „kiedy pojawia się czarny koń. Napisano: ” A gdy otworzył pieczęć trzecią, usłyszałem trzecie Zwierzę, mówiące: «Przyjdź!» I ujrzałem: a oto czarny koń, a siedzący na nim miał w ręce wagę I usłyszałem jakby głos w pośrodku czterech Zwierząt, mówiący: «Kwarta pszenicy za denara  i trzy kwarty jęczmienia za denara, a nie krzywdź oliwy i wina„(wersy 5-6).
To opis skrajnego głodu na świecie, powszechny brak żywności jakiego jeszcze nie widziała nasza  cywilizacja. Katastrofa głodu ma objąć cały świat w okrutny sposób. Teraz zbliża się głód. W galopującym tempie rosną ceny żywności (nie benzyny)To co jest zapowiedziane jest znacznie gorsze, niż możemy sobie wyobrazić. Około 24.000 osób na ziemi umiera z głodu każdego dnia. Liczba ta stale rośnie. Przewroty na Bliskim Wschodzie (Egipt) miały w tle widmo głodu.

Wszystkie narody muszą być gotowy na kryzys żywności jakiego nigdy świat przed widział. Czy zdajecie sobie sprawę ze skutku jaki niesie za sobą zniszczone polskie rolnictwo? Drastycznych zmian będą wkrótce widoczne w globalnym świecie. Nie będzie w supermarketach  półek obfitości. Nie będzie eksportu żywności. Nawet bardziej zamożne  kraje nie będą w stanie pomóc krajom ogarniętym z suszą i głodem. Artykuły codziennego użytku (ceny), już wskazują że czarny koń jest tuż za horyzontem . Dla wszystkich narodów! Nie chcesz uwierzyć? Nie wierz!

NUMER 6: Kłopoty

Ewangelia Marka przytacza słowa Jezusa których nie znajdziemy u Mateusza lub Łukasza: „będą klęski głodu. To jest początek boleści.  ...” (13:8).  Przetłumaczone greckie słowo oznaczające „kłopoty” odnosi się do zakłóceń, oznacza to też „wrzenia”, lub bezprawie ( w odniesieniu do buntu mas)- to te kłopoty.” W ten sposób dochodzimy do masowych  zamieszek, powstań ludów, protestów, brutalnych zbrodni ( ISILw Iraku)  i wojen gangów. To wszystko mieści się w pojęciu  „zamieszanie” . Termin kłopoty zawiera również szereg trudności, które pochodzą z natury takie jak powodzie, ogromne huragany, cyklony i tajfuny (wszystkie „wrzenia” wody.” Ewangelia Marka wskazuje, że te rzeczy będą narastać. Zrób sobie rozeznanie. Zobacz, co już się dzieje.

NUMER 7: Choroby

Wojny prowadza do głodu, a wynikiem niedożywienia jest szereg różnych chorób. Jezus więc dalej powiedział, ” Będzie głód i zaraza[lub choroby] …” (Mat. 24:7). Pieczęć czwarta ujawnia tajemnicę bladego konia: ” A gdy otworzył pieczęć czwartą, usłyszałem głos czwartego Zwierzęcia mówiącego: «Przyjdź!» I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi,” by zabijali mieczem głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta”.(AP 6:7-8).

Zginie czwarta część ludności. Depopulacja Ziemi tak jak jest w planie NWO. Ten koń jest trupio blady gdyż jest chory. To oczywiście wskazuje na choroby- zarazy! Przybycie bladego  jeźdźca zwiastuje, że setki milionów- i nie tylko w krajach biednych, słabo odżywionych, zginie w wyniku przerażającej epidemii choroby. Odniesienie do „Śmierci”- w rezultacie choroby i „Otchłani „, czyli grobu -to jasne. Obecnie ilość ofiar chorób na świecie (mimo postępu medycyny) zdumiewa. 82.000 osób traci codziennie życie, 30 milionów rocznie- i liczba rośnie! Ale uczeni pracują nad bardziej skutecznymi chorobami. Wirus EBOLA. Kto wie że rząd USA jest właścicielem patentu na szczepionkę „Eboli” ? Dlaczego od wirusa Ebola giną lekarze Amerykańscy i Afrykanie?

Choroby wkrótce zmienią bieg historii w głęboki sposób . Przerażające epidemie, jakich nigdy nie obserwowano, uderzą także najbogatsze kraje na świecie. Przygotowano już obozy izolacyjne oraz miliony worków na ciała. Przy najbliższych pandemiach karłami będą wszystkie te, które je poprzedzały. Dlatego powstały chaos wpłynie na Ciebie i wszystkich Twoich bliskich. Wszystko wokół Ciebie zmieni na gorsze.

CDN

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758