Komentarze dnia
Like

Platforma boi się Kongresu Nowej Prawicy?

11/05/2014
753 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Platforma boi się Kongresu Nowej Prawicy?

Europoseł Paweł Zalewski w TVP Info powiedział, że Jarosław Kaczyński nazywając Krystynę Pawłowicz ,,Korwinem-Mikke Prawa i Sprawiedliwości’’ dał do zrozumienia, że sojusz między Prawem i Sprawiedliwością a Kongresem Nowej Prawicy jest możliwy.

0


 

Abstrahując od możliwości zawarcia takiego sojuszu, zważywszy na ostatnie ataki posła Zalewskiego (w tym absurdalne wezwanie do wycofania się Korwina z polityki, rzucone pod wpływem komentarzy internautów na profilu posła Zalewskiego), i nie tylko jego na Korwina, mam wrażenie, że Platforma po prostu boi się utraty władzy.
Powszechnie utrzymuje się, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która może wygrać wybory ale ze względu na problemy z wyjściem poza żelazny elektorat (ok. 30%), nie będzie w stanie utworzyć rządu, i gdyby nawet partia Jarosława Kaczyńskiego wygrała wybory to stworzy rząd razem z SLD, Twoim Ruchem bądź PSL (w zależności jaki będzie układ)

Teraz, kiedy Kongres Nowej Prawicy, zaczął zyskać w sondażach , taka możliwość może okazać się nierealna.

Czy atakując Korwina Platforma stara się bronić przed utratą władzy?

0

Patrykp

W swoich tekstach chciałbym się skoncentrować na historii Rosji Sowieckiej, zwłaszcza: bolszewickim zamachu stanu czy systemie obozów w ZSRS.

40 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758