Globalnie i Lokalnie
Like

Papież broni islamu i atakuje katolików. Islam gromi papieża

04/08/2016
855 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Papież broni islamu i atakuje katolików. Islam gromi papieża

Podczas Mszy św. posłania. Światowy Dzień Młodzieży, Kraków, Campus Misericordiae, 31 lipca 2016 r. papież powiedział m.inn.: „Nie dajcie sobie znieczulić duszy,…”. Powiedział także tak:”Nie zatrzymujcie się na powierzchni rzeczy i nie ufajcie światowym liturgiom pozorów, „makijaży” duszy,…” . Tak idzie walka o dusze i to nie tylko o dusze młodzieży – choć może o nie przede wszystkim.

Na pokładzie samolotu którym wracał ze ŚDM na pytanie dziennikarza czemu w kontekście zbrodni islamistów popełnionej na katolickim księdzu we Francji  unika słowa „islam” papież pochwalił islam ganiąc swoich współwyznawców, katolików.

0


 

Echa ŚDM. Papież gani Katolików a usprawiedliwia Islam. Islam gani papieża.

Papież stwierdził że nie należy utożsamiać islamu z przemocą. Może i tak. Nie każdy islamista jest terrorystą ale praktycznie każdy terrorysta jest islamistą. I żaden makijaż tu nie pomoże. Nie dajmy sobie znieczulić duszy.

Skrzętnie z wypowiedzi papieża skorzystali misjonarze z Czerskiej pisząc:

Franciszku, dlaczego nie mówisz o islamskiej przemocy? – Bo musiałbym mówić o przemocy katolickiej…

„- Nie lubię mówić o islamskiej przemocy, bo codziennie czytając gazety, widzę przemoc tutaj, we Włoszech – odparł papież.

– Ten zabił swoją narzeczoną, inny zabił swoją teściową… Oni są ochrzczonymi katolikami! Oni są katolikami, którzy stosują przemoc! Jeśli mam mówić o przemocy islamskiej, musiałbym mówić o przemocy katolickiej… Ale nie, nie wszyscy muzułmanie dopuszczają się przemocy i nie wszyscy katolicy się jej dopuszczają – kontynuował.

– To jest jak z sałatką owocową – jest tam wszystko. Są i wyznawcy tej religii, którzy stosują przemoc… Myślę, że niemal we wszystkich religiach zawsze znajdzie się niewielka grupa fundamentalistów. Fundamentaliści – my też ich mamy. I gdy fundamentalizm dochodzi do momentu, gdy zabija, może zabić za pomocą języka – św. Jakub apostoł to powiedział, a nie ja. I może nawet zabić za pomocą noża, prawda?- mówił papież. ”

Papież zrównuje ataki terrorystyczne islamistów z zabójstwem teściowej przez katolika. Ale to katolickie zabójstwo to przecież nie efekt otrzymanego chrztu a indolencji i zaniedbań zmodernizowanych przez soborzystów watykańskich II, księży. W żaden sposób, w żadnym wypadku nie da się tak usprawiedliwiać w ten sposób dziesiątek zabitych i rannych ani „zarżnięcia” księdza przy ołtarzu, nawet jeśli to lefebrysta krytykujący progresywny Watykan.

„- Nie sądzę, aby właściwe było identyfikowanie islamu z przemocą. To nie jest w porządku i to nie jest prawda. Długo o tym rozwiałem z wielkim imamem kairskiego uniwersytetu Al-Azhar i wiem, co myślą. Oni szukają pokoju, spotkania –kontynuował Franciszek.

images?q=tbn:ANd9GcS70UzaIUaBaAUtkqZ-OQm

Na wypowiedzi papieża zareagował ISIS mówiąc że walka jaką prowadzą jest motywowana religijnie, jest błogosławiona przez Allacha i nakazana przez Koran.

Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, jak i ci, którzy są wyznania żydowskiego, sabejczycy, chrześcijanie i zoroastryjczycy, oraz ci, którzy dodają współtowarzyszy – zaprawdę, Bóg uczyni rozróżnienie między nimi – zaprawdę, Bóg jest świadkiem każdej rzeczy!

Koran 22:17

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

Według ISIS pojednawcze w stosunku do Islamu stwierdzenia papieża to jedynie próba „demilitaryzacji”. Państwo islamskie twierdzi że twierdzenia jakoby islam był pokojową religia to „fałszywa narracja” i oskarża papieża o:” diabelską międzyreligijną fantazję daleką od prawdy.

Są jednak ludzie którzy nie obawiają się mówić wyznawcom islamu prawdy w oczy:

https://

Ale czy na spotkaniu w papamobile papież byłby gotów tak właśnie rozmawiać z imamem? Wątpię.

Chrystus którego papież ma być namiestnikiem na Ziemi nie zawahałby się nawet przez chwilę.

Papież natomiast bez pardonu krytykuje wyznawców Chrystusa, tych którzy zapewniają jego własną, papieża, egzystencję.

Marihuana rujnuje mózg i ciało.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758