Bez kategorii
Like

Ostre cięcia w TVN

18/10/2012
509 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Miesięcznik Press na swoich stronach internetowych podaje, że Grupa TVN od miesięcy szukająca oszczędności, zaczęła ostatnio oszczędzać nawet na operatorach i wydatkach w TVN 24.

0


 

 

W internetowym wydaniu Press czytamy, że operatorzy Grupy TVN zamiast ośmiogodzinnych dniówek mają czterogodzinne, oczywiście za odpowiednio mniejsze wynagrodzenie. „Dotychczas operator przychodził do pracy na osiem godzin i taką dostawał stawkę” – czytamy na stronach Press. „Teraz pracuje cztery godziny – otrzymując odpowiednio mniejsze wynagrodzenie – a potem kierownik produkcji informuje go, czy zostanie na kolejne cztery, czy nie”.

 

W ramach oszczędności Grupa TVN zlikwidowała także dział dokumentacji i analiz w TVN24. To nie wszystko. Zmniejszone zostały również wydatki na wyjazdy służbowe, a nawet na garderobę prowadzących.

 

Press pisze: „Rzecznik prasowy Grupy TVN Karol Smoląg nie chciał się wypowiadać o przyczynach tej zmiany. Firma od kilku miesięcy stara się redukować koszty. Na przykład w czerwcu br. z TVN Media, spółki skupiającej biura reklamy i marketingu, zwolniono ok. 40 osób. Z kolei w TVN 24 – jak informujemy w październikowy numerze miesięcznika "Press" – we wrześniu zlikwidowano dział dokumentacji i analiz, w którym pracowało ok. 10 osób (większość straciła pracę). Kanał informacyjny ograniczył też prenumeratę gazet, wydatki na garderobę prowadzących, a także na wyjazdy służbowe własnych ekip oraz przywożenie gości do studia”.

(RUT)

 

 

Źródło: press.pl

0

Va Banque

Wiadomości z banków i o bankach, dla klientów i pracowników, entuzjastów i sceptyków. Ubezpieczenia od A do Z. Gospodarka, finanse i giełda.

324 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758