Globalnie i Lokalnie
7

Nowe fakty w sprawie defraudacji pieniędzy w urzędzie miasta w Daszynie – Kim Jest Katarzyna Kominiarska?

06/12/2018
4113 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

20 MLN ZNIKNEŁO Z URZĘDU GMINY DASZYNA ! KATARZYNA KOMINIARSKA DOPUŚCIŁA SIĘ WIELKIEJ DEFRAUDACJI, DLACZEGO USZŁO JEJ TO NA SUCHO?

0


W poniedziałek, 3 pracownik urzędu gminy Daszyna ujawnił nam kolejne fakty, dotyczące defraudacji olbrzymich pieniędzy w urzędzie miasta. Wedle biegłej w urzędzie mógł istnieć proceder pożyczania pieniędzy z kasy instytucji. Natomiast jeden ze zastraszanych pracowników przez Katarzynę Kominiarską, anonimowo opowiedział nam, iż widział jak z księgowości wynosiła dokumenty. – całym procederem miała zarządzać Podinspektor Katarzyna Kominiarska.

Wedle naszej prywantej analizy, nielegalny proceder, mający na celu defraudację pieniędzy rozpoczął się w marcu 2015 roku. W ciągu kolejnych 3 lat z kasy urzędu zniknęło ponad 20 mln złotych. Szwankować miał także system nadzoru, bowiem specjalistka zwróciła uwagę na fakt braku kontroli wewnętrznej w urzędzie. Pojawiły się nowe, interesujące informacje w tej sprawie.

3OBIEG NIE BOI SIĘ UDOSTĘPNIĆ WIZERUNKU OSZUSTKI, KTÓRA OKRADAŁA MIESZKAŃCÓW GMINY DASZYNA !

WSZYSTKIE DOWODY MOŻEMY PRZEDSTAWIĆ, ALE CZY KTOŚ W KONCU COŚ Z TYM ZROBI?

Inne zapisy autora:

0

Prwnik e-commerce
Prwnik e-commerce

TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA Jeśli ja o Nich zapomnę, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie... http://www.youtube.com/watch?v=dutgGRbvXdw

3 publikacje
9 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar matka oskarka

    Mąż Katarzyny Kominiarskiej – Jakub Kominiarski oraz jego wspólnik Mateusz Szafrański pomimo postępowania prokuratorskiego w przeszłości dalej handlują papierosami bez akcyzy na ogromną skalę. Szkoda że Rutkowski tego nie chce zbadać że razem piorą brudne pieniądze w swoich interesach. Panie K. i Sz. za to też bekniecie

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816