Globalnie i Lokalnie
Like

Nigel Farage ostrzega. Chorwacki cyrk.

09/07/2013
763 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Nigel Farage ostrzega. Chorwacki cyrk.

Brutalną prawdę ujawnia Farage. Chorwacja 800 lat walczyła o swoją niepodległość by w 20 lat ofiarować ją Brukseli. Podobnie jak Polska. Przetrwaliśmy rozbiory i okupacje aby dobrowolnie poddać się Unii.

Wybory europejskie w przyszłym roku stanowią okazję, żebyśmy pokazali panu, panie Barroso, że projekt europejski jest odwracalny, i musi być odwrócony dla dobra narodów Europy. (…) Czym prędzej uzyskam możliwość bycia karpiem głosującym za Bożym Narodzeniem, to tak uczynię!- mówi  Nigel Farage.

0


 

Użyj link aby obejrzeć video:

 

http://www.youtube.com/v/kdCpMtc1UmQ%26hl=en%26fs=1%26rel=0

Byłoby wesoło jak w cyrku, gdyby sytuacja nie była tragiczna.

Pojawiają sie kolejni eurodeputowani , ktgorzy mają coś do powiedzenia. Nie, bez przesady, nie z Polski. Naszym wystarcza do satysfakcji czek z w ynagrodzeniem za służalstwo i posluszeństwo.

Posłuchajcie co ma do powiedzenia przedstawicielka Węgier, Kriztina Morvai:

Użyj link aby obejrzeć video:

 

http://www.youtube.com/v/dzKLIt1aX-Q&feature=player_embedded#at=13%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Węgry też nie chcą być Brukselską kolonią czy kondominium. Tak samo mówił Jaroslaw Kaczyński.

Charakterystyką związków przemocy jest, że sprawca chce utrzymać ofiarę pod swoją całkowitą władzą  i kontrolą

” …pan Barroso i pani Viviane Reding. Niedawno wrócili ze spotkania grupy Bilderberg, tajnego spotkania przywódców banków, międzynarodowych koncernów, korporacji. Przypuszczalnie otrzymali instrukcje co do przyszłości Unii Europejskiej. Gdy wrócili, odmówili podania jakichkolwiek informacji dla Parlamentu Europejskiego, ani dla mediów, co właściwie tam robili, a potem obwiniają Węgry o zbyt dużą koncentrację władzy, zbyt mało kontroli i równowagi, zbyt mało przejrzystości.” …

Czy choć jeden z polskich europosłów odważyłby się wygłosić, choć na próbę, taką sekwencje w kabinie toalety Parlamentu Europejskiego? Bo na forum to takiego bohatera z pewnościa nie uświadczymy.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758