Bez kategorii
Like

Nie popierają Unii Europejskiej. Odebrano im dzieci

24/11/2012
489 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Władze jednego z angielskich miast odebrały rodzinie zastępczej trójkę dzieci. Poszło o poglądy polityczne rodziców – należą do partii narodowościowej, która chce wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.

0


Władze samorządowe miasta Rotherham w angielskim hrabstwie South Yorkshire odebrały zastępczym rodzicom prawo wychowywania trojga dzieci. Powodem była ich przynależności do Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa – podały w sobotę brytyjskie media. Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) jest przeciwna wielokulturowości, chce wprowadzenia kontroli nad migracją i wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Partia była niegdyś na politycznym marginesie, ale obecnie sondaże wskazują, że popiera ją nawet do 9 proc. wyborców. Lider UKIP i poseł do Parlamentu Europejskiego Nigel Farage uważa, że odpowiedzialni za tę przerażającą decyzję powinni podać się do dymisji.

 

 Dwiema dziewczynkami i chłopcem zajmował się rezerwista marynarki wojennej pracujący z niepełnosprawnymi i pielęgniarka, która zawodowo zajmuje się małymi dziećmi. Trójka dzieci nie urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale w jednym z nowych krajów UE, nazwy państwa nie podano. Władze samorządowe uznały w związku z tym, że ich "kulturowe i etniczne potrzeby nie będą zaspokojone". Zastępczym rodzicom powiedziano, że UKIP propaguje rasizm.

Więcej: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/411626,rodzina-zastepcza-stracila-dzieci-przez-poglady-polityczne.html

0

Jan Pi

938 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758