Komentarze dnia
Like

Narodziny Króla Polski!

25/12/2013
804 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Narodziny Króla Polski!

ZANIM TO WSZYSTKO SIĘ STANIE, POLSKĘ SPOWIJE MROK, A BĘDZIE TO MROK BŁOGOSŁAWIONY, Z KTÓREGO ROZBŁYŚNIE KRÓLESTWO CHRYSTUSA !!!

0


życzenia 2013

.

*****

.

 .

Członkowie i Sympatycy

Konwentu Narodowego Polaki,

Drodzy Patrioci,

 

.

Już za kilka godzin, To na co wszyscy czekamy, stanie się.

.

Ciemny, wigilijny wieczór, bez którego nie bylibyśmy w stanie dostrzec gwiazdy na niebie, zapowiadającej przyjście na świat Jezusa. Bóg z Boga i Światłość ze Światłości przyoblecze się w Człowieka, aby go uświęcić i zbawić.

.

Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia, szczególny czas rozpamiętywania niepojętej Tajemnicy Stworzenia i niezgłębionej Miłości Boga; miłości do człowieka, którego On powołał do życia i obdarzył wolnością tak wielką, że zazdroszczą nam jej aniołowie; wolnością, która stała się naszym wyróżnieniem, ale i niezbywalnym zadaniem – wielkim ludzkim obowiązkiem.

.

Tak.

.

Na obraz i podobieństwo Boga zostaliśmy stworzeni i aby móc uważać się za godnych Jego Woli, obrazu tego musimy w sobie strzec, a gdy trzeba będzie, także o niego zdecydowaną podjąć walkę. I chociaż nastrój zbliżających się Świąt obliguje nas w sposób szczególny do pokoju, to jednak nigdy nie powinniśmy ulegać bałamutnym podszeptom, że ów pokój musi być osiągany za wszelką cenę, nawet, jak to się dzisiaj coraz częściej zdarza, za cenę kompromisu ze złem – uznania jego nakazów i zasad. Taki bowiem pokój jest oczywistą zdradą Boga i zaparciem się człowieczeństwa; podeptaniem tego wszystkiego czym uczynił nas Bóg i do czego zostaliśmy powołani.

.

Pokój zatem nigdy nie może być utrzymywany za cenę spokoju oferowanego przez zło, za to, że mu ustępujemy lub przed nim kapitulujemy. Może natomiast – i powinien – wspierać się na zwycięstwie dobra, które, jak każde inne, osiągane bywa tylko z prawdziwej walce. Podejmowanie jakichkolwiek pertraktacji ze złem podcina korzenie dobra i niweczy wszystko, co w człowieku najlepsze; co w nim … Boskie.

.

Widać stąd, iż dążenie i utrzymanie pokoju nie może się w żadnym stopniu opierać na szatańskiej demokracji, ale tylko i wyłącznie na dyktaturze dobra.

.

Ale to już niedługo się stanie …

Oto nad Polską zapada mrok. Owszem, już jest.

.

Ciemność, bez której Polacy i świat nie byliby w stanie zobaczyć jaśniejącej Gwiazdy Rzeczypospolitej; nie potrafiliby dostrzec i zrozumieć, czym naprawdę jest to ziemskie Królestwo Maryji i Jej Syna.

.

Na pozór Ojczyzny naszej nie wyróżnia dzisiaj nic, prócz biedy i krzywdy Polaków; prócz niewoli w jaką Naród nasz został wydany i zdrady nikczemnej, tak wielkiej, że w historii Polski niczego równie podłego nigdy nie było i już nigdy nie będzie.

.

Na pozór biedna Polska, nie powinna oczekiwać niczego prócz wzgardy, ale to właśnie w Niej, jak kiedyś w nędznej, betlejemskiej stajence, Chrystus chce mieć swoje Królestwo.

.

Bóg się rodzi, moc truchleje …

.

.

Marek Delimat

Koordynator ds. Organizacyjnych

Konwentu Narodowego Polski

 .

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/25/narodziny-krola-polski/

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758