NEWS
Like

Migracja 3obieg.pl na nowy serwer.

29/06/2013
906 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
Migracja 3obieg.pl na nowy serwer.

Szanowni Państwo, mam przyjemność poinformować, że o północy 29/30 czerwca rozpocznie się migracja naszego serwisu na nowy lepszy serwer. Wiem, że nie tak dawno serwer zmienialiśmy, ale dynamika naszego rozwoju powoduje, że potrzebujemy jeszcze lepszej maszyny. Wszystko po to, by nasi czytelnicy, komentatorzy i autorzy nie mieli więcej problemów z wejściem na stronę z powodu zbyt dużego obciążenia ruchem, a my musimy mieć większe możliwości rozwijania funkcjonalności. Ponadto, nie ukrywamy, że przyspieszyliśmy migrację na serwer zagraniczny w związku z pierwszymi atakami na naszą redakcję próbującymi zamknąć nam usta – pisze o tym szczegółowo w dzisiejszym wstępniaku. Teraz będzie trudniej.

0


Niedogodność będzie taka, że od godziny 00.00 mniej więcej do południa, gdy rozsyłać się będą nowe DNSy będziecie państwo widzieli lekko nieaktualną wersję serwisu www.3obieg.pl i brak będzie możliwości publikowania oraz komentowania. Po 12 godzinach prac wszystko wróci do normy dla większości czytelników.

Bardzo przepraszam za niedogodności, ale nie mamy technicznej możliwości zrobienia tego inaczej. Przez ten okres serwis będzie miał taką oto udziwnioną formę, by na pierwszy rzut oka było widoczne, że jesteśmy w odmiennym stanie informatycznej świadomości. Albo więc Państwo publikujcie jak najszybciej przygotowywane artykuły – tak by się ukazały w sobotę przed 24.00, albo poczekajcie i opublikujcie je popołudniu w niedzielę 30 czerwca.

Chętnych do dyskusji w okresie migracji zapraszamy na naszą stronę na Facebooku https://www.facebook.com/3ObiegPL albo odnajdźcie nas na Twitterze.

Zapraszamy też do korespondencji mailowej: redakcja@3obieg.pl

Można przesyłać opisy spraw i dokumenty, sugestie, propozycje rozwoju lub współpracy.

Przypominamy też nasz numer konta bankowego. Kto wie może czeka nas batalia sądowa z totalistami z WPROST o prawo do wolnego słowa i prawo do umieszczenia cytatów w Internecie – a wtedy nam się przyda każdy grosz. Jeśli będziecie nas mogli wspomóc, z góry dziękujemy.

Fundacja Trucker

Bank ING: 97 1050 1025 1000 0090 7045 6703
SWIFT: BIC-INGBPLPW
IBAN: PL 97 1050 1025 1000 0090 7045 6703

z dopiskiem „Darowizna na 3obieg.pl”

 

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758