Komentarze dnia
Like

Michnik boi się, że Polacy zlikwidują ideologię gender

21/03/2014
991 Wyświetlenia
3 Komentarze
26 minut czytania
Michnik boi się, że Polacy zlikwidują ideologię gender

„Lawina życzeń dla Michnika „….”Już bez znaku zapytania i niepewności. „Super Express”, a wraz z nim szereg polityków składa Adamowi Michnikowi życzenia z okazji narodzenia potomka.67-letni redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” został przyłapany przez fotoreporterów tabloidu na spacerze z młodszą kobietą i dziecięcym wózkiem. „…”Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni zazdrości. Przytoczmy kilka z małych gratulacyjnych depesz. „….”Widywałem Adama nie tak dawno w towarzystwie młodych kobiet, ale jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Życzę młodemu człowiekowi wiele szczęścia i mniej zapracowanego oraz ideologizującego ojca– dodawał Jan Rulewski.A Magdalena Środa dodawała, że już zdążyła Michnikowi pogratulować osobiście. Liczy także, że wraz z Ryszardem Kaliszem będą orędownikami tzw. urlopów tacierzyńskich”…(więcej)

0


 

Łukasz Adamski „ Dr Frankenstein i tak nie zatrzyma swojego monstrum „….”mówi Adam Michnik „ Ja się boję wyrzucenia Biblii do kosza. Mnie nie razi to, że Nergal ją podarł na scenie, bo to prowokacja niemądrego artysty. Ale boli mnie realne odwrócenie się tyłem do Biblii, bo to najmądrzejsza książka , jaką napisano. (…) Boję się odrzucenia Dekalogu i odwrócenia od tradycji, boję się, że uczniowie nie będą wiedzieli, kim był Jezus. To nieusuwalny składnik naszej tradycji i oś europejskiego systemu wartości. „….”Michnik. Autor „Kościół, lewica, dialog” w zaskakujący sposób odniósł się też do działalności lewackich zagończyków, którzy goszczą na łamach jego gazety i „budują inny system wartości”. Niech budują , ale nie na pogardzie dla katolicyzmu, który jest dla milionów ludzi czymś świętym. Gdy wyobrażę sobie Polskę bez Kościoła, to mam czarny obraz. Nasze życie byłoby o wiele uboższe w sferze etyki. Jedni mówią językiem katolickiego fundamentalizmu, inni – fundamentalistycznego antyklerykalizmu. Gdy czytam teksty Magdy Środy, którą skądinąd lubię i szanuję, to widzę, że dla niej to, co katolickie i związane z Kościołem, z definicji zasługuje na potępienie i pogardę. „….(źródło )

Adam Michnik „ Kościół wciąż robi wiele wspaniałych rzeczy, nie chodzi tylko o pomoc biednym i odrzuconym. To jedyne miejsce, do którego zwykły Polak przychodzi co niedziela i dowiaduje się, gdzie jest dobro, a gdzie zło. „…”Ale rzeczywiście jest to trudny moment w historii Kościoła. On przestał być przyjazny ludziom. Stał się narcyzem, wielbi sam siebie jako instytucję. To bolesne dla katolików, którzy przeżywają wiarę serio, czy ludzi takich jak ja – autor książki „Kościół, lewica, dialog”. ….(źródło )

Krzysztof Rybiński „ Uczestniczę w I Kongresie Kultury Akademickiej z okazji 650 lecia Uniwersytety Jagiellońskiego (szacun i życzenia kolejnych 650 lat w świetnej formie). Występują profesorowie, byli rektorzy i osoby które pełniły kluczowe funkcje państwowe. I co mówią , o to kilka ocen , cytuję:- uczeni fałszują wyniki badań- uczeni produkują badania pod polityczne zamówienia- uczeni piszą recenzje, które nie mają nic wspólnego z merytoryką, ale wynikają z układu towarzyskiego, jak napisze dobrą twojemu człowiekowi, a ty dobrą mojemu
– recenzenci wniosków badawczych piszą recenzje, które nie są merytoryczne- jest powszechna praktyka dopisywania do publikacji naukowych nazwisk osób, które nic wspólnego z tymi badaniami nie miały- uczelnie przyjmują tylu studentów, że nie ma kontaktu profesora ze studentem, co niszczy ideę studiowania- trwa chów wsobny, habilitacji nie weryfikuje rynek, a rady wydziałów akceptują niskiej jakości habilitacje swoich ludziTo tylko kilka tez z minionych dwóch godzin, a kongres dopiero się rozkręca. Czego jeszcze się dowiemy o stanie polskiej nauki i szkolnictwa wyższego z ust elit tego systemu?”…(źródło )

Grzegorz Górny „ W cieniu wydarzeń na Krymie niezauważone został ogłoszenie przez ONZ dokumentu zawierającego prognozę demograficzną dla świata na rok 2050. Wynika z niej, że w połowie naszego stulecia klęskę poniosą zarówno Rosja, jak i Ukraina. Ludność tej pierwszej skurczy się bowiem ze 143 mln do 121 mln, zaś drugiej z 46 mln do 34 mln. Wchłonięcie przez Rosję Krymu niewiele jej pomże , ponieważ obecnie co miesiąc państwo to z powodu kryzysu demograficznego traci 50 tys. mieszkańców.O ile do 2050 roku Rosjanie utracą 22 mln obywateli, o tyle w tym samym czasie ludność pięciu byłych republik sowieckich w Azji Środkowej (Kazachstan, Kirgizja, Tadżykistan, Turkmenistan i Uzbekistan) wzrośnie dokładnie o 22 mln. O ile jeszcze w 1950 roku Związek Sowiecki zajmował trzecie miejsce wśród najludniejszych państw świata, o tyle sto lat później Rosja znajdzie się na piętnastym miejscu (m.in. za Kongo, Tanzanią i Egiptem). Jedynym krajem cywilizacji zachodniej, który będzie wyżej od nich na tej liście, pozostaną Stany Zjednoczone.”…”populacja trzech państw bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia) zmaleje z 6,3 mln do 5,3 mln, zaś Polska skurczy się z 38 mln do 34 mln. „….”Zdaniem demografów ostatni raz podobny kryzys demograficzny miał miejsce w XIV stuleciu, gdy epidemia dżumy wyniszczyła niemal połowę populacji naszego kontynentu. Dziś Europa popełnia samobójstwo na własne życzenie. „...(źródło )

„Turcja na wniosek sądu zablokowała w czwartek dostęp do Twittera. Stało się to kilka godzin po tym, jak premier Recep Tayyip Erdogan zagroził, że „wyrwie z korzeniami Twittera i pozostałe sieci (społecznościowe)”……” Jak podaje agencja Associated Press, wielu użytkowników Twittera w Turcji, którzy chcieli z niego skorzystać, natrafiło na komunikat tureckiej telekomunikacji informujący o tym, że strona została zamknięta zgodnie z nakazem sądowym.”…”Twitter został zablokowany na polecenie sądu, po tym jak wpłynęły do niego skargi obywateli, którzy skarżyli się, że narusza się tam ich prywatność. „Ponieważ nie było innego rozwiązania, dostęp do Twittera został zablokowany. Ma to zapobiec dalszym przypadkom naruszania praw obywateli” …..(źródło)

„Dziś klienci banku Rossija mają problemy z płatnością kartami. Visa i MasterCard wstrzymały realizację usług. Przyczyną są sankcje wprowadzone na Rosję przez administrację Obamy.”…”USA ogłosiły w czwartek kolejne sankcje wobec Rosji – zamrożenie aktywów 20 osób, w tym z najbliższego kręgu Putina, oraz sankcje wobec banku Rossija. Ponadto zagroziły sankcjami wobec kluczowych sektorów gospodarki Rosji , jeśli Kreml będzie eskalował sytuację na Ukrainie. „…(źródło )

Rafał Tomański „Amerykańskie korporacje siedzą na gotówce. Według szacunków analityków z Banku Rezerwy Federalnej w St. Louis ta kwota sięgała 5 bilionów dolarów na koniec 2013 roku. Firmy z branży IT to jedne z największych ciułaczy oszczędności. Największe z nich: Apple, Microsoft, Google, Cisco, Oracle, Qualcomm i Facebook mogą mieć łącznie do dyspozycji 340 mld dolarów. To blisko 5 razy więcej niż na początku XXI wieku. „…”Google przez ostatnie 3 lata przejął 126 firm za blisko 17 mld dolarów, Facebook potrafił wydać na jeden komunikator WhatsApp 19 mld dolarów, a Apple ma według ostatnich raportów do dyspozycji 159 mld dolarów. Tyle, ile wynosi wartość całego Facebooka, amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego albo… tyle, ile według ekspertów potrzebowałaby Ukraina, by wyjść z zapaści. „….”Apple nie wie, co z robić z tak dużymi pieniędzmi. W ciągu dwóch pierwszych tygodni grudnia 2013 roku na wykup własnych akcji przeznaczono 14 md dolarów, chodzą słuchy, że firma może rozważać przejęcie przedsiębiorstwa Tesla pracującego nad nowymi źródłami energii. Wartość transakcji byłaby dla budżetu giganta z Cupertino praiwe niezauważalna, bo opiewałaby na 24 mld dolarów. „…..”ale kto wie. Może w przyszłości prawdziwa walka o państwa będzie toczyć się pomiędzy zarządami elektronicznych gigantów. Też będzie chodzić o pieniądze i strefy wpływów, ale przynajmniej nikt nie będzie ginął „…(więcej )

Jakub Jałowiczor „Krasnoludki nie płacą . Lewice sponsoruje biznes Coca Cola sponsorowała Paradę Równości, Microsoft finansował kampanie na rzecz „ ślubów” homoseksualnych, a Konfederacja Pracodawców Lewiatan szukała sponsorów Kongresu Kobiet. Rewolucja obyczajowa kosztuje miliony. Lewica dostaje je od kapitalistów. „…”Walkę o przywileje dla homoseksualistów popierają najważniejsze firmy informatyczne. W czerwcu tego roku w paradzie homoseksualistów w San Francisco wzięła udział 700-osobowa grupa pracowników Facebooka. Przewodził jej twórca serwisu Mark Zuckerberg. „….”W Microsofcie działa oficjalnie grupa pracowników będących homoseksualistami GLEAM. Podobna grupę, zwaną Gayglers, ma Google. Prezes Apple’a, Tim Cook znalazł się na pierwszym miejscu listy najbardziej wpływowych gejów Stanów Zjednoczonych opublikowanej przez adresowany do homoseksualistów magazyn „Out”. Tim Cook nie opowiada publicznie o swoich upodobaniach seksualnych, ale nie oponował wobec publikacji pisma „Out”, a jego firma jest znana z poparcia dla ruchu na rzecz przemian obyczajowych. Najlepszym tego przykładem było wyłożenie 100 tys. dolarów na rzecz kampanii na rzecz utrzymania „ślubów” homoseksualnych w Kalifornii. „….”„Małżeństwa” gejowskie ustanowiono w tym stanie w 2008 r. Po kilku miesiącach obrońcy rodziny zaproponowali poprawkę do konstytucji stanowej, mówiącą, że tylko związek kobiety i mężczyzny może być w Kalifornii uznawany za małżeństwo. Zorganizowano w tej sprawie referendum. Oprócz Apple w walce przeciw poprawce wzięło udział kilka dużych firm oraz celebrytów. Według serwisu Lifesitenews.com, Levi’s wpłacił na ten cel 25 tys. dolarów, a 100 tys, dał emerytowany szef Levisa Robert Haas. Twórcy Google Sergey Brin i Larry Page przeznaczyli na kampanię 140 tys. dolarów. Po 250 tys. dołożyli: Pacific Gas & Electric, Kalifornijskie Stowarzyszenie Nauczycieli oraz Kalifornijska Rada Pracowników Usług. Telekomunikacyjna firma AT&T dorzuciła 25 tys, a po 100 tys. dali Steven Spielberg i Brad Pitt. „….”Microsoft wsparł także inne referendum. W 2009 r. w Waszyngtonie głosowano w sprawie nadania różnym związkom, w tym homoseksualnym, praw małżeństw. Jak podaje bizjournals.com, firma Billa Gatesa przeznaczyła na kampanię 100 tys. dolarów. Akcję wsparł także Boeing,Nike oraz mniej znane w Polsce Puget Sound Energy(elektryka i gaz), RealNetworks (oprogramowanie komputerowe) i Vulcan Inc (fundusz inwestycyjny należący do Paula Allena, jednego z założycieli Microsoftu). Na kampanię zebrano w sumie 780 tys. dolarów.Firmą z branży informatycznej wspierającą środowiska homoseksualne jest też IBM, który w 2010 r. został głównym sponsorem Parady Równości w Warszawie.”….”Paradę Pride London w 2012 r. wsparła sieć Tesco, a także Smirnoff. Kilka lat wcześniej podobny marsz w Bolonii finansował Mercedes Benz. W Brazylii, gdzie w tym roku ustanowiono „śluby” homoseksualne, tradycyjnym sponsorem marszów gejowskich jest naftowy gigant Pétrobras. Przedsiębiorstwo w 2011 r. zajęło 8. miejsce na liście najdroższych firm świata „….”Oprócz paliwowego molocha pieniądze na manifestacje wykłada rokrocznie państwowy bank Caixa Econômica. „….”Lista firm wspierających gejów w Polsce nie kończy się na wspomnianym już IBM. W 2006 r. Paradę Równości w Warszawie sponsorowała Coca Cola. „….”W 2010 r. do kieszeni sięgnęły Hotel Westin, biuro podróży Mazurkas Travel oraz First Class Fitness. W lewicowe projekty społeczne zaangażowana jest także Konfederacja Lewiatan. .(więcej )

Jan Bodakowski „Jan Paweł II w swoich encyklikach potępiał socjalizm i trzecią drogę. W encyklice „Centisimus annus” z roku 1991 nawoływał kraje postsowieckie do przyjęcia gospodarki wolnorynkowej. Przestrzega przed opieką państwa, która uzależnionych od niej demoralizuje. W encyklice „Sollicitudo rei socialis” z 1987 roku Jan Paweł II pisał że prawo do indywidualnej inicjatywy gospodarczej jest wyrazem twórczej podmiotowości człowieka. Godności wywodzącej się z jego wolności. Papież polak nawoływał do zasady pomocniczości i ograniczenia rządu. Papież głosił że rynek daje wybór będący wyznacznikiem wolności niezbędnej dla zachowania ludzkiej godności. W swoich encyklikach pisał o niezbywalnym prawie do prywatnej inicjatywy gospodarczej, która jest wyrazem podmiotowości i godności człowieka. Dla Jana Pawła II wolność ekonomiczna była aspektem wolności ludzkiej. Wolny rynek był dla Jana Pawła II lepszy nie ze względu na swoja efektywność, ale ze względu na swój fundament moralny. „...(więcej )

Michał Wachnicki” To nie rząd USA nas szpieguje. Szpiegują nas Google, Facebook i YouTube, a rząd amerykański jedynie z tego korzysta. Nagłośnienie tej prawdy przeraziło internetowe koncerny. „…„Bomba została odpalona w piątek 7 czerwca przez dzienniki „The Guardian” i „The Washington Post”. Gazety opublikowały artykuły dowodzące, że rząd USA ma dostęp do prywatnych e-maili, wiadomości, zdjęć, wideo i innych danych, które zamieszczamy na serwisach: Google, Facebook, YouTube, Skype, etc. O programie PRISM – czyli o współpracy amerykańskich służb specjalnych z internetowymi gigantami poinformował gazety były pracownik CIA, Edward Snowden. Według jego doniesień, amerykański wywiad o internautach może dowiedzieć się wszystkiego: od gustu muzycznego, przez upodobania seksualne, do pomysłów skonstruowania bomby z nawozów sztucznych. Możliwość inwigilacji dotyczy także obywateli USA, co za oceanem wywołało burzliwą debatę nad prywatnością w internecie. „…”Do koncernów internetowych docierają nie tylko informacje cenne dla reklamodawców. Wszechwidzące oko Google widzi też, że w internecie szukamy filmów pokazujących obcinanie głów niewiernym. Odnotuje fakt podzielenia się na blogu chęcią zabójstwa prezydenta. Wreszcie zauważy, że za pośrednictwem wyszukiwarki uczymy się jak zbudować ładunek wybuchowy. Wszystkie te informacje zostają bowiem zapisane na serwerach. „....(źródło )

Zdaniem Orlińskiego całkiem możliwe, że wolność słowa, jaką mamy obecnie, powoli się kończy:”….” Dziennikarz nawiązywał do swojej najnowszej książki „Internet. Czas się bać”. Jego zdaniem to właśnie internet – paradoksalnie – ogranicza wolność słowa. Bo powoduje, że decydują o niej tylko największe korporacje: – Np. usunięcie strony z wyników wyszukiwania Googla a powoduje, że coś praktycznie przestaje istnieć dla Europejczyków. „…” Kiedyś gazeta, drukując jakąś historię na pierwszej stronie, mogła mieć pewność, że wywoła polityczne zamieszanie. Teraz już żadne medium nie ma takiej potęgi. Za to mają ją takie firmy jak właśnie Googlea, Facebook czy Twitter . Ich komunikat może dotrzeć praktycznie do każdego, kto wejdzie do internetu, nawet jeśli chce np. tylko sprawdził pogodę – skwitował na koniec Orliński. „(źródło )
————-
Mój komentarz

Listopad 2013 Adam Michnik „ Jesteśmy podzieleni. Wielka część naszych rodaków definiuje naszą sytuację jako katastrofę, ruinę ubekistan. Na to jest jedna rada cierpliwość. Cukier musi się rozpuścić. Cierpliwość to powinność patriotyczna „…”Cierpliwość oznacza, że metodami wojskowymi, pałkami się do niczego ludzi nie przekona. Trzeba wierzyć, że kropla drąży skałę „..(więcej )

„Dla popularyzacji pedofilii szczególnie dużo zrobił zmarły w 2006 r. holenderski działacz gejowski i seksuolog dr Frits Bernard. To on ukuł pojęcie tzw. pedofilii pozytywnej, twierdząc, że współżycie z dorosłymi wyzwala w dzieciach osobowość i wspiera ich rozwój emocjonalny. Zapytany przed śmiercią, jaki czynnik może spowodować społeczną akceptację pedofilii, odpowiedział jednym słowem: „czas” ….(więcej)
…………………….

Stany Zjednoczone powoli , ale systematycznie obijają Putina kijem , niczym przysłowiową małpę złapana na banana . Teraz Visa zablokowała używanie kart przez klientów banku Rossija . Za chwile zablokują budowę gazociągu mającego biec przez Morze Czarne . I co im Putin zrobi . Może zablokuje na przykład …Google , albo zablokuje używania nawigacji satelitarnej . A to wszystko mogą zrobić Stany

Michnik to człowiek , który w wieku prawie 70 lat zafundował sobie dziecko , młody tatuś chciałoby się rzec . To kwintesencja egoizmu, istota genderyzmu .

W listopadzie Michnik powiedział coś bardzo ważnego. Że czas i powolna indoktrynacja Polaków zrobi z nich to co zrobiono z całymi masami Zachodnimi Europejczykami . Przekształcono ich w zombi politycznej poprawności . Bezwolnych , bezmyślnych , bez etycznych .

Dokładnie taką samą strategie jak Michnik proponuje pedofil Bernard .Obiecuje pedofilom ,że to kwesta czasu kiedy będą mogli legalnie zacząć gwałcić dzieci .

Polacy jednak to inny naród. Postawili silny opór gender i politycznej poprawności . Przywódca Obozu patriotycznego , Jarosław Kaczyński twardo zapowiada ,że jak dojdzie do władzy to zajmie się likwidacją gender i politycznej poprawności , że uwolni Polaków od tych totalitarnych ideologii .

Oznacza to likwidację katedr gender na polskich uczelniach , wyrzucenie genderystów z uczelni , szkół i przedszkoli .

Michnik chwaląc chrześcijaństwo daje sygnał lewackim popaprańcom ,że frontalny ideologiczny atak na Polaków skończył się klęska i przyniesie skutki dokładnie odwrotne od zamierzonych. Sugeruje przyczajenie się na jakiś czas .

Chciałbym zwrócić uwagę na powód dla którego jeszcze nie tak dawno Michnik był pewny ,że to tylko kwesta czasu , kiedy jego lewacki obóz wypierze Polakom do cna mózgi . Za polityczna poprawnością i gender , w cieniu stoją rody zachodnich oligarchów, którzy poprzez posiadane przez nich koncerny realizują popraną ideę . Bo chyba nikt nie uwierzy w to ,że wynajęte zarządy, czyli ludzie wynajęci popierają jawnie homolobby i gender bez gody swoich pracodawców i właścicieli koncernów , czyli wspomnianych już rodów oligarchów .

I tutaj wracamy do Erdogana i Chin . Chiny jako pierwsze nie dopuściły do przejęcia rynku i kontroli swoich obywateli przez rody oligarchów Stanów Zjednoczonych przez Amazon , Google, Ebay , czy Twitter . Alibaba.com jest większy od połączonego Amazon i Ebaya. Zamiast Twittera istniej tam chiński serwis .

„Za Wielkim Murem Facebooka i Twittera zablokowano w 2009 r. „…(źródło )

Twitter, czy Facebook , czy Google z ich możliwościami manipulowania ludźmi i informacjami jest niezwykle groźny dla suwerenności państw i społeczeństw.

Turcja zrobiła dokładnie to co zrobiły Chiny . Zablokowały Twittera . Z tym ,że Chiny maja swoją platformę Weibo , a Turcja raczej nie .

Już teraz problem kontroli, manipulacji , sterowania masami ludzi poprzez serwisy internetowe stał się problemem politycznym i ekonomicznym .

Koncerny internetowe nie dopuszczają do powstania konkurencji , wykupując rodzące się i obiecujące firmy internetowe .

Polska Naszą Klasę wykupili Rosjanie. Jest to zbyt poważana ze względu na bezpieczeństwo państwa transakcja . Na takie transakcje powinna być polityczna zgoda państwa .

Wcześniej czy później państwa ze względu na swoje bezpieczeństwo będą zmuszone potraktować wydatki na budowę takich narodowych systemów jak Google tak jak traktuje wydatki na zbrojenia .jako rzecz konieczną. Bo jeśli zostawimy totalna kontrolęnad internetem kilku potężnym koncernom to możemy pożegnać się na początek z wolnością słowa a potem …..

Zresztą .patrzmy co Amerykanie zaczynają wyrabiać z Rosją A to dopiero skromne początki .

Youtube zablokował konto rosyjskiego kanału RussiaToday. Wchodząc na profil stacji można przeczytać: To konto zostało zawieszone z powodu wielu poważnych naruszeń zasad YouTube dotyczących spamu, gry kategoriami, treści wprowadzających w błąd lub innych naruszeń Warunków korzystania z usług. „...(więcej )

video Zagrożenia cywilizacyjne ideologią gender w świetle nauczania Jana Pawła II cz.1 (Kielce 16.01.2014)
video Przed sądem …
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758