Globalnie i Lokalnie
Like

Lech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty

05/10/2014
889 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Lech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty

Lech Wałęsa zaapelował w Kijowie -Zamknijcie oczy, zaciśnijcie zęby i razem idźcie do pokoju, do wolności w czasie jednodniowej wizyty na Ukrainie na zaproszenie Witalego Kliczki.Embargo Ukrainy na polskie produkty zapomniał.Wybaczył miliony strat dla polskich rolników i producentów.Dlaczego grasz przed zimą?

0


Lech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty.

 

Lech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty.

Gdzie są te gwarancje? Gdzie ta Ameryka? Zabierać broń mogli, a co z wykonaniem zobowiązań? Trzeba o tym mówić, bo gdyby Ukraina miała broń nuklearną, to Rosja musiałaby uważać. Rozbroili Ukrainę i zostawili samą – mówił Wałesa wyrażając swoje niezadowolenie wobec działań  administracji Stanów Zjednoczonych.

 

Jeśli ktoś przyjdzie na polską ziemię bez zaproszenia, to Polska będzie się bronić, atakując. Jeśli ktokolwiek zaatakuje Gdańsk, to my zaatakujemy Moskwę. Nie będziemy walczyć na swoim terenie. Nikomu nie grozimy. Chcemy pokoju, kochamy Rosjan, nigdy na Rosjan nie napadniemy. Ale jak oni napadną na nas, to będzie gorąco. Żeby było jasne. Ja pierwszy stanę do boju! – oświadczył Lech Wałesa.

 

Ja bym przyspieszył wszystkie procesy, by włączyć Ukrainę do Unii i do NATO, a gdyby już tam była, to wtedy musiałaby się urządzać, jak my wszyscy. My tylko możemy otwierać możliwości, a resztę musi zrobić Ukraina. Nawet za dużo pomagać nie można, to ma być wasze – dodał Lech Wałęsa.Info:google,yandex,yahoo.Emigracja

0

Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758