Bez kategorii
Like

Kto kłamie i mataczy w sprawie „smoleńskiej”, ja czy Rexturbo?

21/01/2013
738 Wyświetlenia
0 Komentarze
35 minut czytania
no-cover

Z pewnością, głównie to pseudofachowcy i oszuści uciekają się do kasowania merytorycznych komentarzy – by ukryć przed innymi własne zaprzaństwo i własną indolencję … ja tego nie robię!

0


Mamy artykuł autorstwa Rexturbo:
 
 
     Najpierw pokażę moją kolejną odpowiedź, której udzieliłem "gospodarzowi" tamtego artykułu, czyli rexturbo, po jego wypowiedzi na mój temat a odnoszącej się do mojego merytorycznego komentarza:
————-
@Rexturbo
"Nie jest możliwe aby jakiś nieuk, pieprzący bez sensu bo niby skąd miałby coś wiedzieć o samolotach, potrafił rozsądzić kto kręci a kto nie."

—> Też tak uważam i dlatego staram się wyprowadzić ciebie z błędu.
Ale może małymi kroczkami.
Może najpierw odpowiedz ty – bo ani Maciej Lasek, ani Paweł Artymowicz ani nawet …:)) … pTyski, nie potrafi odpowiedzieć w następujących sprawach:

"Maciej Lasek (także prokuratorzy wojskowi m.in. z generałem Krzysztofem Parulskim oraz Dowództwo Wojsk Lotniczych m.in. z generałem Lechem Majewskim) kłamie twierdząc, że załoga Jaka-40 złamała podstawowe zasady obowiązujące przy lądowaniu, czyli zeszła poniżej dopuszczalnej wysokości", gdyż:

Nie da się wylądować na wysokości ponad stu metrów nad pasem startowym! A więc lądując, trzeba zejść na pas, czyli na wysokość 0 metrów!!!

Maciej Lasek kłamie i konfabuluje twierdząc, że załoga Jaka-40 nie potrafiła porozumiewać się z wieżą w języku rosyjskim! To właśnie piloci Jaka-40 pierwsi zauważyli, że kontrolerzy nie potrafią posługiwać się językiem angielskim więc płynnie przeszli na porozumiewanie się za pomocą języka rosyjskiego!

O tym że Maciej Lasek bezmyślnie rzuca oszczerstwa, wmawiając nieznajomość języka rosyjskiego polskim pilotom, świadczy choćby fakt, że i owszem, ruscy kontrolerzy podali o 9:18:01 "załodze komendę "rulaj priamo" – "kołuj prosto" …", ale już o godzinie 9:10:59 polski pilot powiedział do wieży: "… razrieszicie zachod na priamo …" czyli jako pierwszy użył tego słowa!!! Czyżby pan Maciej Lasek chciał wmówić, że piloci używali słów, których nie rozumieli???

Maciej Lasek kłamie, że JAK-40 wylądował bez zgody kontrolerów – zgoda kontrolerów była do samego końca, łącznie z lądowaniem!

Maciej Lasek kłamie i konfabuluje, twierdząc, że załoga Jaka-40 dostała komendę "uchodi na wtoroj krug" [odejdź na drugi krąg, czyli przerwij lądowanie] – Kontrolerzy rzeczywiście użyli tej formułki, ale już po wylądowaniu Jaka-40 i tylko rozmawiając pomiędzy sobą!"

http://normalny.nowyekran.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem

Oczekuję, albo tylko potwierdzenia, że też uważasz Macieja Laska za kłamcę i oszusta, albo szczegółowo i merytorycznie się odniesiesz do każdego punktu.

1normalnyczlowiek

A teraz opowiem o "cudach", jakie działy się  u podającego się za fachowca i "nie obawiającego się" dyskusji, Rexturbo:

 

Oto kolejny "zapis":
 
@1normalnyczlowiek 22:59:02
Powtarzam.
Ekspertyzę systemu TAWS wykonał producent – amerykański.
Wykazała ona koordynaty samolotu – początek – koniec – okęcie – Smoleńsk.
Jeśli nie wierzysz to się spytaj:  http://www.uasc.com/contact/

Nie ma zdjęć z wylotu ? Proszę normalny człowieku, podaj mi zdjęcia z wylotów do Katynia z lat poprzednich. Czy zdjęcia robi się na miejscu w kraju czy na miejscu gdzie znajdują się uroczystości ?
Problem z Wami jest taki, że nawet jak zdjęcia się pojawią (bo ktoś z rodzin nie wytrzyma tej waszej szopki i zgra z odzyskanego aparatu, telefonu) to będą na wstępie przez Was odrzucone – bo oczywiście zmanipulowane.

———————–

Natomiast tu można przyjrzeć się, jak noman "dyskutuje" z nieistniejącym (dzięki Rexturbo, oczywiście) komentarzem:

—————–

@1normalnyczlowiek 22:47:56

Zabawne to co piszesz.
Mnie się wydaje, że to manek posługuje się faktami, matematyką i fizyką, a wybuchowcy – domysłami.
I to wybuchowcy sprowadzają dyskusję na boczne tory.

Czy wybuchowcy mogliby w końcu podać dowód na wybuch ?

—————-

 A takich kwiatków jest o wiele więcej!

======================================

Niestety dysponuję tylko częścią komentarzy, ale niektóre z nich przytoczę, by dać możliwość czytelnikom zapoznania się z treścią wyciętych komentarzy oraz by pokazać, czego tak bardzo boi się Rexturbo i inni anodinowscy, millerowscy matacze:

 

    @Rexturbo Cos kiepsko z twoją wiedza lotniczą, skoro zaklinasz rzeczywistość!
    Najpierw w sprawie hamburg’a, któremu powiedzialeś:
    "W realu, gdy ktoś zarzuca mi kłamstwo to żądam dowodów; porównania, – co powiedziałem ja, z tym co jest bezdyskusyjną prawdą. Jeśli nie widzę takiej rzetelności to walę w mordę"

    —> Z tego dokładnie widać, że kłamiesz na swój temat, na temat tego, jaki jesteś w realu lub jaki jesteś tu w wirtualu! Dziwne, że w realu, czyli tam gdzie trudniej jest ot tak od razu pokazać, dostarczyć dowody, to walisz w mordę a tu w wirtualu, gdzie są wprost nieograniczone możliwości (zapominając na chwilę o cenzurze, służbach, "wynalazkach" Sikorskiego, Boniego …) by dowieść swoich racji, by w każdej chwili pokazać jakieś dowody, dokumenty, opinie …, to ty – zamiast skorzystać z tych możliwości – walisz "zdalnie" w mordę a nie zaglądasz nawet do tych dowodów, które są kontrargumentami do twoich tez. Tak przecież zrobiłeś na początku swojego artykułu, atakując Nowaczyka i Jaworskiego, nie wykazując w żadnym momencie wyższości swoich racji, nad ich argumentami. Nie mówiąc o tym, że jeśli nie wypowiedziałeś się co do ich tez także później, to zachowałeś się jak smarkacz opluwający zza węgla i czym prędzej s3,14erdalający – wcale nie jak ten co ma "w swoim życiorysie 1 rok w zawieszeniu za pobicie!
    A teraz kolejne sprawy:
 "Dyskusja z Tobą nie jest możliwa, masz w głowie wielki chaos poznawczy, mało wiedzy lotniczej, nie rozumiesz co czytasz, nie potrafisz precyzyjnie odnieść się to kwestii zwłaszcza technicznych."

    —> Czyż nie był "odniesieniem się do kwestii technicznych" cały mój ten komentarz???
    http://Rexturbo.nowyekran.pl/post/86182,brednie-pseudo-specjalistow-o-zniszczeniach-uszkodzeniach-podwozia-i-klap-samolotu-podobno-odczytane-z-danych-taws-38#comment_748737

    A to w nim wykazałem, że to ty mieszasz pojęcia a do tego kompletnie nie masz racji sugerując, że cały system zapisu danych i to co się dzieje w urządzeniach zapisujących może mieć wpływ na pracę urządzeń sterujących a więc wprost na sterowanie samolotem przez pilota. I owszem, gdybyś zrobił takie zastrzeżenie, że to nie ma nic z tym wspólnego a jedynie dywagujesz na tematy "cyfrowych opóźnień", to jeszcze można by dyskutować. Ale tego jasno nie określiłeś.
 Do tego dochodzi twoja wersja wydarzeń, którą opisałeś w komentarzu
 http://Rexturbo.nowyekran.pl/post/86182,brednie-pseudo-specjalistow-o-zniszczeniach-uszkodzeniach-podwozia-i-klap-samolotu-podobno-odczytane-z-danych-taws-38#comment_748417
    Oczywiście, ta twoja wersja ma wiele cech prawdopodobieństwa, ale i ja mam swoją wersję wydarzeń, która, wg. mnie, jest jeszcze bardziej prawdopodobna, bo opisuje jak doszło do tego "wypadku", uwzględniając także "tajemnicze" wydarzenia na warszawskim lotnisku wojskowym, jeszcze sprzed feralnego wylotu.
    http://normalny.nowyekran.pl/post/59959,edmund-klich-napisal-ksiazke-osobiscie-moja-wersja-wydarzen-jest-blizsza-prawdy
    Mi jednak nie chodziło o tę twoją wersję wypadków, a jedynie o fakt, że nie zwracasz uwagi na coś tak istotnego, jak błędne podanie załodze samolotu, który znajduje się w odległości 10 km, że jest w odległości 9 km od lotniska przy wejściu na ścieżkę schodzenia …
    Poza tym wiele innych zastrzeżeń co do krążących wersji oficjalnych raportów, jest zawartych m.in. tu:
    http://normalny.nowyekran.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem
    i tu:
    http://normalny.nowyekran.pl/post/78381,plk-ireneusz-szelag-maci-w-swoim-imieniu-czy-calej-prokuratury wojskowej
    No i nie dziw się więc także, że skoro dopominasz się o szacunek dla kogoś takiego jak pTyski, to stajesz się mimowolnym sojusznikiem tego, kto nie chce walczyć o dobre imię swojego guru, Macieja Laska, którego jakiś "ignorant", jakiś jeden normalny człowiek nazywa kłamcą i oszustem … a on chowa głowę w piasek i ani słowem nie odnosi sie do konkretnych zarzutów. Może mu pomożesz?
1normalnyczlowiek 20.01.2013 19:22:14

——————

Rexturbo wykasował nawet to co pisałem nie do niego, ale nie pasowało do jego "smoleńskiej narracji"!

    @bobr 18:45:52 – Pokazałeś drabinę a zapomniałeś dopisać po co ona się tam znalazła 🙂
    A po co się tam znalazła, pokazuje ostatnie z tych pięciu zdjęć, na którym widzimy schodzącego
ruskiego bandytę, który właśnie wykonał rozkaz oderwania fragmentu obudowy silnika, by upodobnić silnik
samolotu do kokpitu z wybitą szybą. Przecież właśnie takie zdjęcie obiegło świat.
 No i chyba nikt nie powie, że ci ruscy bandyci szukali tam ludzi …
Z boku leży ten oderwany kawałek, który był tu
1normalnyczlowiek 20.01.2013 20:02:41

————————-

    @Rexturbo
    "Nie jest możliwe aby jakiś nieuk, pieprzący bez sensu bo niby skąd miałby coś wiedzieć o samolotach, potrafił rozsądzić kto kręci a kto nie."

    —> Też tak uważam i dlatego staram się wyprowadzić ciebie z błędu.
    Ale może małymi kroczkami.
    Może najpierw odpowiedz ty – bo ani Maciej Lasek, ani Paweł Artymowicz ani nawet …:)) … pTyski, nie potrafi odpowiedzieć w następujących sprawach:
 "Maciej Lasek (także prokuratorzy wojskowi m.in. z generałem Krzysztofem Parulskim oraz Dowództwo Wojsk Lotniczych m.in. z generałem Lechem Majewskim) kłamie twierdząc, że załoga Jaka-40 złamała podstawowe zasady obowiązujące przy lądowaniu, czyli zeszła poniżej dopuszczalnej wysokości", gdyż:
Nie da się wylądować na wysokości ponad stu metrów nad pasem startowym! A więc lądując, trzeba zejść na pas, czyli na wysokość 0 metrów!!!
    Maciej Lasek kłamie i konfabuluje twierdząc, że załoga Jaka-40 nie potrafiła porozumiewać się z wieżą w języku rosyjskim! To właśnie piloci Jaka-40 pierwsi zauważyli, że kontrolerzy nie potrafią posługiwać się językiem angielskim więc płynnie przeszli na porozumiewanie się za pomocą języka rosyjskiego!
    O tym że Maciej Lasek bezmyślnie rzuca oszczerstwa, wmawiając nieznajomość języka rosyjskiego polskim pilotom, świadczy choćby fakt, że i owszem, ruscy kontrolerzy podali o 9:18:01 "załodze komendę "rulaj priamo" – "kołuj prosto" …", ale już o godzinie 9:10:59 polski pilot powiedział do wieży: "… razrieszicie zachod na priamo …" czyli jako pierwszy użył tego słowa!!! Czyżby pan Maciej Lasek chciał wmówić, że piloci używali słów, których nie rozumieli???
    Maciej Lasek kłamie, że JAK-40 wylądował bez zgody kontrolerów – zgoda kontrolerów była do samego końca, łącznie z lądowaniem!
    Maciej Lasek kłamie i konfabuluje, twierdząc, że załoga Jaka-40 dostała komendę "uchodi na wtoroj krug" [odejdź na drugi krąg, czyli przerwij lądowanie] – Kontrolerzy rzeczywiście użyli tej formułki, ale już po wylądowaniu Jaka-40 i tylko rozmawiając pomiędzy sobą!"
    http://normalny.nowyekran.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem

    Oczekuję, albo tylko potwierdzenia, że też uważasz Macieja Laska za kłamcę i oszusta, albo szczegółowo i merytorycznie się odniesiesz do każdego punktu.
1normalnyczlowiek 20.01.2013 20:13:37

——–
Oto przykład dwóch "merytorycznych" komentarzy, nawzajem się wspierających, potakiewiczów Rexturbo, ptyskiego i nomana:

@noman 01:08:20
bingo!!
calkowita zgoda 🙂
Pozdrawiam
Piotr Tyski
ptyski 20.01.2013 22:13:46

————–
@konserwatystka 18:12:30
Haha, frajerko – system TAWS jest produkowany przez Amerykanów i to oni robili ekspertyzy. Gdyby wylotu nie było na pewno by się domyślili.
Brakuje argumentów, maskirowszczyku ?
noman 20.01.2013 22:41:54

———-

A tu moja odpowiedź na tą ich wymianę "poglądów", która również "zniknęła", ale na którą, nieopatrznie, "odpowiedź" nomana Rexturbo pozostawił:

@ptyski 22:13:46

Ej ty pTusku, mataczu jeden! Do nomana, na jego słowa (a raczej na jego bełkot):
"Podobno O.R.K.S coś tam bardziej próbował polemizować na fakty z mankiem, ale nawet nie wiem czy mu się udało coś dowieść ?"

napisałeś: "bingo!! calkowita zgoda".
Zdradź może, choćby w skrócie, cóż ten "autorytet" manki, miał do powiedzenia w sprawie tego, co się wydarzyło w Smoleńsku, skoro uwiarygodnić się można tylko poprze z nim polemikę.
Bo ja dyskutując na Forum GW "Katastrofa w Smoleńsku" a także na S24 dyskutowałem z takimi ignorantami, jak absurdello, you-know-who i innymi mataczami i kłamcami, którzy działali identycznie jak ty tutaj, próbując każdą merytoryczną dyskusję zepchnąć na boczne, nieistotne tory! I wiesz jak się te dyskusje kończyły? Pewnie wiesz, bo tak jak i tu, bluzgami. Tyle że na Forum GW i na S24 bolszewiccy oszuści i kłamcy maja decydujące znaczenie, więc załatwiają takim jak ja banowanie i kasowanie. A ten you-know-who, to nawet mnie sądem straszył, ale chyba POpuścił i zrezygnował … teraz Laską się podpiera, to myśli, że będzie silniejszy. Ale nic z tego …
PS. Kiedy obronisz swojego zakłamanego guru?
http://Rexturbo.nowyekran.pl/post/86182,brednie-pseudo-specjalistow-o-zniszczeniach-uszkodzeniach-podwozia-i-klap-samolotu-podobno-odczytane-z-danych-taws-38#comment_750199
1normalnyczlowiek 20.01.2013 22:47:56

——

@1normalnyczlowiek 22:47:56
Zabawne to co piszesz.
Mnie się wydaje, że to manek posługuje się faktami, matematyką i fizyką, a wybuchowcy – domysłami.
I to wybuchowcy sprowadzają dyskusję na boczne tory.

Czy wybuchowcy mogliby w końcu podać dowód na wybuch ?

——————-

==========================================

No i cóż można powiedzieć na takie dictum, jak nie to, że ja:
Mam w dupie Rexturbo i resztę kremlowskich psów!

Inni normalni ludzie … chyba również …

… szczególnie, gdy popatrzą także na ostatni wytrysk intelektu Rexturbo:

 

"… Rzeczywiście, człowiek naszpera się po materiałach informacyjnych, danych i dokumentacjach. Napisze opracowanie specjalistyczne z zakresu Control Systems, a tu przylezie jakiś półgłówek typu 1anormalnyczłowiek, nie zrozumie niczego z notki, ale będzie wymądrzał się z gębą pełną nic nie znaczących frazesów. Jak to coś w stylu; " no i co z tego, że jest 1 albo 0". Ja pierdolę, na takie kretyństwo można tylko rozdziawić gębę ze zdumienia, że taki nie widzi swojej głupoty, nie wstydzi się.

 

 

PS.1. Właściwie to powinienem zmienić tytuł mojej notki, już po przeczytaniu (o 01:35)  wypowiedzi Rexturbo z godz. … i to wiadomo nie tylko na jaki, ale że na taki, bez znaku zapytania! Ale, niech mu będzie …

PS.2. Ktoś mógłby zapytać: Jaki ma związek akurat to zdjęcie, przecież na nim nie widać Rexturbo?

Spieszę od razu z odpowiedzią: Rexturbo nie widać, bo on stoi za nimi! 🙂

 

Link do zdjęcia wprowadzającego:

tinyurl.com/apbxxgl

 

 

0

1normalnyczlowiek

Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

351 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758